wikisweetxoxo 05.09.10, 11:40 niewiem czy był taki wątek , ale dałam no więc opisujcie jak ubieracie się do szkoły ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
green_day_love :) 05.09.10, 12:22 Jeansy, bluza (zależnie od pogody), plecak, adidasy Odpowiedz Link Zgłoś
nataliagorka Re: :) 05.09.10, 21:31 jeansy,bluzka , bluza(albo sweter z guzikami zależy) Trampki z conversa placak i do budy Odpowiedz Link Zgłoś
niunia67 Re: :) 08.09.10, 19:16 rurki (zawsze nie inne) bluzka z dekoltem np . z napisem córeczka tatusia bluza z kapturem plecak convey buty : no to zależy od pogody. najczęściej są to buty z dwoma innymi sznurowadłami jakieś takie wysokie adidasy: new age Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:43 Omgg... Co Cię to obchodzi? Głupi wątek. Koszz . <3 Odpowiedz Link Zgłoś
magic_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:43 Chyba był, ale nie jestem pewna. Ja się ubieram całkiem normalnie tzn. rurki/legginsy, tunika/długa koszula w kratę, bluza z kapturem/sweterek, trampki/adidasy/czasami baleriny. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:58 Tak, jak na codzien. Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel483 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:28 Bluzka z nadrukiem,rurki,sweter,adidasy Odpowiedz Link Zgłoś
asica_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:28 na czarno czarne spodnie czarny podkoszulek bluza ze np slipknota kostka trampki Odpowiedz Link Zgłoś
jo. Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:45 normalnie - jeansy, koszulki, sweterki. na to mundurek. Odpowiedz Link Zgłoś
magy10041996 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:51 ja musze w mundurku i na ciemno bo mamy surowa mania derektor:} No ale w kolorowe dni dżinsy koszula w kratke lub bluza Odpowiedz Link Zgłoś
rikki Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:51 ee. normalnie? Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:55 watek byl milion razy i milion razy odpowiadalam normalniee.. Odpowiedz Link Zgłoś
leaveme_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:03 jeansy i t-shirt ew.sweterek Odpowiedz Link Zgłoś
jade Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:04 krótki rękawek / tunika, bluza z kapturem/ kurteczka dżinsowa, dżinsy, trampki Odpowiedz Link Zgłoś
thuskawka Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:10 dżinsowe rurki i t-shirt. i jak mam w-f to pumpy albo legginy na zmiane. Odpowiedz Link Zgłoś
mileymiley Normalnie się ubieram :P 05.09.10, 12:15 1. Bluza, rurki, trampki. 2. T-shirt, sweterek, rurki, trampki albo baleriny. 3. t-shirt, spódniczka, trampki lub baleriny. 4. Bluza, spódniczka, trampki. 5. Tunika, leginsy, trampki albo baleriny. Zalezy jak mi się chce Odpowiedz Link Zgłoś
patibilendziak ;] 05.09.10, 12:15 Luźno, wygodnie. Bluza zakładana przez głowę, jeansy, adidasy. Lub Koszulka z krótkim rękawem, na to bluza z zamkiem, jeansy adidasy. Odpowiedz Link Zgłoś
julia1049 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:17 a ja na czarno To znaczy: skórzana kurtka czarne rurki (nieraz poszarpane) adidasy i wogłule na metal Odpowiedz Link Zgłoś
jonas_lover heh ;p 05.09.10, 12:17 no więc jakieś kolorowe trampki (aktualnie po szkole mam takie w ciemoróżowo-fioletową kratkę z Deichmana), rurki, jakiś fajny T-shirt i bluza, jak jest chłodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
smileyka11 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 13:50 był już taki wątek ja go rozpoczęłam kilka miesięcy temu Odpowiedz Link Zgłoś
selena_disney Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 19:44 podoba mi się taki styl, a poza tym byłby opieprz od nauczycieli i mamy. uważają że tylko tak można się ubierać do szkoły. jak mówię o kolorowych szpilkach, kraciastej spódnicy do kostek i bluzce w kwiaty... tak się tylko ubieram w kolorowe piątki: Odpowiedz Link Zgłoś
hanela. Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 08.09.10, 19:03 ile masz lat? Odpowiedz Link Zgłoś
dream. @selena_disney 08.09.10, 19:22 nosisz szpilki do szkoły podstawowej ?! i ten żakiet ? + dzwony w kwiaty ? dziewczyno, nie masz nic lepszego do roboty tylko wymyślanie bajeczek ?! Odpowiedz Link Zgłoś
hektor18 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:26 akurat jutro to jeansy (jakieś tam magic z kappahl) i bluzka na krutki rękaw Hello New York z Funk N Soul Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:28 Rurki w różnych kolorach ( mam fioletowe, czerwone, jasnoniebieskie, ciemnoniebieskie, czarne) lub dżinsy. Do tego jakiś t-shirt i trampki. Do tego jakieś bransoletki gumowe i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
07tofik heh, do selena_disney 05.09.10, 21:44 twoje ubrania pasują 36 latce.Wg mnie 12 letnia dziewczyna jak ubiera garnitur i szpilki... to hmm zastanawiam się co będzie zakładała do pracy. Kobieto jesteś w podstawówce, wrzuć na luz!! ja najczęściej ubieram bluzę z kapturem, zwykły t-shirt, dżinsowe rurki i tenisówki / lub trampki Odpowiedz Link Zgłoś
damonowa Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:31 Różnie - spódniczka / rurki, koszulki, sweterki i nieśmiertelne conversy. Odpowiedz Link Zgłoś
mickey66 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:32 e. normalnie Odpowiedz Link Zgłoś
mileyoxox Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:33 normalnie , spodnie bluzka buty bluza , i musze mieć mundurek ! Odpowiedz Link Zgłoś
olciaaa03 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:41 normalnie, sporotowo ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kajka11 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:55 RÓŻNIE... RURKI, LEGINSY, SPÓDNICZKI, KOLOROWE T-SHIRTY, TUNIKI, DODATKI: BRANSOLETY, KOLCZYKI, WISIORKI, PASKI BUTY : BALERINKI, TRAMPKI Odpowiedz Link Zgłoś
nick_jonas_jb Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:48 Białe rurki, kolorowa tunika i biała bluza Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:49 biała bluzka z czarną siateczką, czarne spodnie, czarny sweterek i trampki. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_29 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 06.09.10, 15:11 ..yyyyy normalnie??????rurki,bluzka i bluza Odpowiedz Link Zgłoś