Dodaj do ulubionych

jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać

05.09.10, 11:40
niewiem czy był taki wątek , ale dałam
no więc opisujcie jak ubieracie się do szkoły wink)
Obserwuj wątek
    • gaba97 yyyy...? 05.09.10, 11:43
      zwykle?
      jeansy, bluza trampki i w drogę
      • green_day_love :) 05.09.10, 12:22
        Jeansy, bluza (zależnie od pogody), plecak, adidasy wink
        • nataliagorka Re: :) 05.09.10, 21:31
          jeansy,bluzka , bluza(albo sweter z guzikami zależy) Trampki z conversa placak i
          do budy confused
          • niunia67 Re: :) 08.09.10, 19:16
            rurki (zawsze nie inne) bluzka z dekoltem np . z napisem córeczka tatusia
            bluza z kapturem plecak convey buty : no to zależy od pogody. najczęściej są to
            buty z dwoma innymi sznurowadłami jakieś takie wysokie adidasy: new age
            coolcoolcool
    • diamond_girl12 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:43
      Omgg...
      Co Cię to obchodzi?
      Głupi wątek. Koszz . <3
    • magic_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:43
      Chyba był, ale nie jestem pewna.
      Ja się ubieram całkiem normalnie tzn. rurki/legginsy, tunika/długa koszula w
      kratę, bluza z kapturem/sweterek, trampki/adidasy/czasami baleriny.
      • katsuumi_17 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:58
        Tak, jak na codzien.
        • bombshell jak człowiek 05.09.10, 12:03
      • tokio_hotel483 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:28
        Bluzka z nadrukiem,rurki,sweter,adidasy
      • asica_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:28
        na czarno czarne spodnie czarny podkoszulek bluza ze np slipknota kostka trampki
    • jo. Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:45
      normalnie - jeansy, koszulki, sweterki. na to mundurek.
      • magy10041996 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:51
        ja musze w mundurku i na ciemno bo mamy surowa mania derektor:}

        No ale w kolorowe dni dżinsy koszula w kratke lub bluza smile
      • rikki Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:51
        ee. normalnie?
    • bad_alex dzinsy, trampki i koszulka 05.09.10, 11:49
    • linda Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:55
      watek byl milion razy i milion razy odpowiadalam normalniee..
    • trufla Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 11:56
      Normalnie...
      • leaveme_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:03
        jeansy i t-shirt
        ew.sweterek
    • jade Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:04
      krótki rękawek / tunika, bluza z kapturem/ kurteczka dżinsowa, dżinsy, trampki smile
    • thuskawka Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:10
      dżinsowe rurki i t-shirt. i jak mam w-f to pumpy albo legginy na zmiane.
      • mileymiley Normalnie się ubieram :P 05.09.10, 12:15
        1. Bluza, rurki, trampki.
        2. T-shirt, sweterek, rurki, trampki albo baleriny.
        3. t-shirt, spódniczka, trampki lub baleriny.
        4. Bluza, spódniczka, trampki.
        5. Tunika, leginsy, trampki albo baleriny.
        Zalezy jak mi się chce tongue_out
      • failien_ Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:55
        oj różnie.
    • patibilendziak ;] 05.09.10, 12:15
      Luźno, wygodnie.
      Bluza zakładana przez głowę, jeansy, adidasy.
      Lub
      Koszulka z krótkim rękawem, na to bluza z zamkiem, jeansy adidasy.
    • julia1049 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 12:17
      a ja na czarno wink To znaczy: skórzana kurtka czarne rurki (nieraz poszarpane) adidasy i
      wogłule na metal wink
    • jonas_lover heh ;p 05.09.10, 12:17
      no więc jakieś kolorowe trampki (aktualnie po szkole mam takie w ciemoróżowo-fioletową
      kratkę z Deichmana), rurki, jakiś fajny T-shirt i bluza, jak jest chłodniej. wink
    • werka197 normalnie ? Modnie , wygodnie itp. 05.09.10, 12:32
      • amela . 05.09.10, 12:43
        wygodnie . modnie . i normalnie big_grin
    • smileyka11 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 13:50
      był już taki wątek sciana ja go rozpoczęłam kilka miesięcy temushock
      • selena_disney Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 19:44
        https://w3.moda.pl/gfx/reniaula/sklep_oferta/27978/1350410751.jpg
        https://j.luxlux.pl/l1321/4d9007790001ae5145539712/220106.jpg
        https://bi.gazeta.pl/im/6/6057/z6057156X.jpg
        https://www.odziez.swidnica.pl/img/sp%C3%B3dnica.jpg
        https://w3.moda.pl/gfx/reniaula/sklep_oferta/35719/230246373.jpg
        https://images03.olx.pl/ui/2/64/29/22365529_1.jpg
        podoba mi się taki styl, a poza tym byłby opieprz od nauczycieli i mamy. uważają
        że tylko tak można się ubierać do szkoły. jak mówię o kolorowych szpilkach,
        kraciastej spódnicy do kostek i bluzce w kwiaty... tak się tylko ubieram w
        kolorowe piątki:
        https://www.stylistka.pl/szafiarki/images/look/15934/34057_3.jpg
        https://e.snobka.pl/sn689/f46770280020cf9748163973
        https://3.bp.blogspot.com/_S9dmpgpP8VI/SXe4h7SKLyI/AAAAAAAABpc/czVxK05gX0M/s400/Kamizelki+futrzane.png
        https://bi.gazeta.pl/im/7/5866/z5866527X.jpg
        https://www.meryjang.pl/files/630-0810-art.26-spodnie-dzwony-bez-paska.jpg
        https://www.partybox.pl/zasoby/images/middle/60543.jpg
        https://i.pinger.pl/pgr416/426e09fd000cf91a4a8408ed/R%25C3%25B3%25C5%25BCowe%2Bszpilki%5B1%5D.jpg
        • hanela. Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 08.09.10, 19:03
          ile masz lat?
        • dream. @selena_disney 08.09.10, 19:22
          nosisz szpilki do szkoły podstawowej ?! i ten żakiet ? + dzwony w kwiaty ?
          dziewczyno, nie masz nic lepszego do roboty tylko wymyślanie bajeczek ?! sciana
    • hektor18 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:26
      akurat jutro to jeansy (jakieś tam magic z kappahl) i bluzka na krutki rękaw
      Hello New York z Funk N Soul winkbig_grintongue_outsmile
      • hilary_fanka Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:28
        Rurki w różnych kolorach ( mam fioletowe, czerwone, jasnoniebieskie, ciemnoniebieskie,
        czarne) lub dżinsy. Do tego jakiś t-shirt i trampki. Do tego jakieś bransoletki gumowe i
        tyle kwiat
        • 07tofik heh, do selena_disney 05.09.10, 21:44
          twoje ubrania pasują 36 latce.Wg mnie 12 letnia dziewczyna jak ubiera garnitur
          i szpilki... to hmm zastanawiam się co będzie zakładała do pracy. Kobieto jesteś
          w podstawówce, wrzuć na luz!!

          ja najczęściej ubieram bluzę z kapturem, zwykły t-shirt, dżinsowe rurki i
          tenisówki / lub trampki
    • damonowa Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:31
      Różnie - spódniczka / rurki, koszulki, sweterki i nieśmiertelne conversy. big_grin
    • mickey66 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:32
      e. normalnie
    • mileyoxox Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:33
      normalnie , spodnie bluzka buty bluza , i musze mieć mundurek !
    • olciaaa03 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:41
      normalnie, sporotowo ;D
      • kajka11 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:55
        RÓŻNIE...
        RURKI, LEGINSY, SPÓDNICZKI, KOLOROWE T-SHIRTY, TUNIKI,
        DODATKI: BRANSOLETY, KOLCZYKI, WISIORKI, PASKI
        BUTY : BALERINKI, TRAMPKI
    • nick_jonas_jb Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:48
      Białe rurki, kolorowa tunika i biała bluza wink
    • drama_queen Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 21:49
      biała bluzka z czarną siateczką, czarne spodnie, czarny sweterek i trampki.
      • julcia284 ale masz ciuchy .... 05.09.10, 22:31
        hahahahahhaha
    • nici Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 05.09.10, 22:47
      normalnie
    • twilight_6 yy..normalnie?! 05.09.10, 22:57
    • zuzia_29 Re: jak się ubieracie do szkoły ? odwiedzać 06.09.10, 15:11
      ..yyyyy normalnie??????rurki,bluzka i bluzasmile
      • made_in_italia do delena_disney 06.09.10, 16:41
        Ale masz ciuchyshock

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka