julkaaaxd 15.10.10, 21:40 sam temat mówi czy nosicie czapki? a jak tam to powiedzcie z jakiej firmy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myslicielka123 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 19.10.10, 18:26 taj, wełniane takie z daszkiem Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy Nie 15.10.10, 21:46 Nie noszę nawet zimą.Mam daleko do szkoły także przywożą mnie i odwożą.Przebywam na dworze tyle,co nic,więc nie jest mi potrzebna.Do tego brzydko wyglądam w czapce Odpowiedz Link Zgłoś
olenkaxx13 Takk xd 15.10.10, 21:52 Ja noszee ale nie bo jest zimno ale dlatego ze mi sie ta czapka podoba xd www.riverisland.com/Online/women/accessories/sunglasses--hats/cream-knitted-panda-with-black-ears-beanie-590174 Odpowiedz Link Zgłoś
kararock a ja 15.10.10, 21:54 chodze w kapeluszach jeden na zime mam z h&m, a taki na reszte pór roku to z carlings poza tym jak się zimnoooo zrobi to oczywiście czapeczka w szafie leży jakaś z croppa Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl ja uwielbiam nosić czapki :D 15.10.10, 22:00 już od września chodzę w czapce i noszę ją tak długo jak sie da czyli do wiosny mam mniej więcej taką czapkę polki.pl/work/privateimages/formats/E/13677.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sims Re: a ja 30.10.10, 09:45 z różnych firm . mam 3 smerfetki ; D i berecik ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
green_alien Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:02 Moją wielką rozciągliwą czapę ;p Zwisająca w dół,chyba wiecie o co łazi i bez skojarzeń proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:04 mam zieloną smerfetkę z butiku . Odpowiedz Link Zgłoś
alyson96 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:04 nie noszę . Odpowiedz Link Zgłoś
bulletproof Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:07 noszę tylko zimą przy rodzicach bo się czepiają a tak to staram się nie, bo beznadziejnie wyglądam w czapce ; / Odpowiedz Link Zgłoś
mila13 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:08 Na razie nie nosze czapki ale zamierzam kupić turkusową smerfetkę w reserved .Lubię też kapelusze takie a'la Michael Jackson(mam biały i czarny). Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 23:24 noszę czapki tylko w zimę. Odpowiedz Link Zgłoś
blizniaczkii Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:45 beret z H&M Odpowiedz Link Zgłoś
wisienka9 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:51 Czarna z H&M lub kolorowa z Esprita. I <3 IT! Odpowiedz Link Zgłoś
miss_pauline Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:59 Noszę czapki, ponieważ moje uszy są bardzo podatne na różnego typu zapalenia. Od połowy września do końca listopada noszę czarno-czerwoną czapkę z daszkiem z polarem, a na tą zimę kupiłam sobie niebiesko-morski komplet(szalik, czapka, rękawiczki) z reserved Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaka Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 10:03 Nie noszę jeszcze. W zimie tylko, taką zwykłą czarną, lub niebieską smerfetkę. Ale nie noszę często, tylko czasem jak jest naprawdę zimno. Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 20:30 Na razie nie. Muszę sobie jakąś kupić na zimę... Odpowiedz Link Zgłoś
paniveronika Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 16:01 tak i wcale się nie wstydze. mama worek ( beret ) cały w cekiny Odpowiedz Link Zgłoś
collage Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 16:03 ostatnio kupiłam biały, tzw. berecik w h&m. Odpowiedz Link Zgłoś
molinka Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 20:14 narazie nie , ale jak jużsię bardziej ochłodzi to będę nosiła białą z butiku . www.butik.net.pl/product-pol-125656-Czapka.html mniej więcej taka , choć na mnie inaczej leży . czapki są fajne < 3 i jest w nich cieplutko ! ; d Odpowiedz Link Zgłoś
dominikax3 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 20:19 noszę czapeczkę podobną do bereta ;d Odpowiedz Link Zgłoś
cameron na razie jeszcze nie noszę. 18.10.10, 20:19 w zimie taką zarąbistą fioletową z pomponem z butiku, mrr. <3 XDD Odpowiedz Link Zgłoś
arasha Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 19.10.10, 18:33 uwielbiam kaszkiety mam ze 12 wiekszosc w kratke Odpowiedz Link Zgłoś
fictive. ... 19.10.10, 18:43 na razie czapka z daszkiem. takim prostym xd ee.. full cap? nie wiem xd taka bordowa xd ale zamierzam sobie kupić beret Odpowiedz Link Zgłoś
miastowa. Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 14:09 mam beret szary i jeden czarny ( kupiony w colloseum ) , i taką zajebistą dużą czapkę zwisający z tyłu głowy i z pomponikiem z Reserved , nie dawno kupiłam kolor taki kawowy , z tamtego roku został mi też turkusowy beret z butiku. Odpowiedz Link Zgłoś
dunjaa Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 14:15 Uwielbiam mój wełniany berecik z Croppa ;> Odpowiedz Link Zgłoś
kari116 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 30.10.10, 21:41 nie noszę, tzn tylko te na zimie Odpowiedz Link Zgłoś
lady.gaga.fc Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 21:15 nie mozna mnie bez czapki zobaczyc, nosze kapelusz z czaszka z bijou brigitte, jakas czapke w paski od brata (nie chlobska, nie babska, tylko neutralna ), z daszkiem w rozowa panterke z house, w paski z house, itd. ;p Odpowiedz Link Zgłoś
denever . 30.10.10, 21:51 Ja mam taką : Kupiłam sobie w szóstej klasie i muszę się z nią katować... Odpowiedz Link Zgłoś
denever Re: . 30.10.10, 21:52 denever napisał(a): > Ja mam taką : > > Kupiłam sobie w szóstej klasie i muszę się z nią katować... oczywiście zimą. ; ] Odpowiedz Link Zgłoś