Dodaj do ulubionych

Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie?

15.10.10, 21:40
sam temat mówi czy nosicie czapki? a jak tam to powiedzcie z jakiej firmy?
Obserwuj wątek
    • julkaaaxd Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 21:44
      halo?!
      • myslicielka123 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 19.10.10, 18:26
        taj, wełniane takie z daszkiem
        • mania14 Ja noszę 'smerfetkę' z Reserved <333 29.10.10, 22:27
    • mileymandy Nie 15.10.10, 21:46
      Nie noszę nawet zimą.Mam daleko do szkoły także przywożą mnie i odwożą.Przebywam
      na dworze tyle,co nic,więc nie jest mi potrzebnabig_grin.Do tego brzydko wyglądam w
      czapcewink
      • olenkaxx13 Takk xd 15.10.10, 21:52
        Ja noszee ale nie bo jest zimno ale dlatego ze mi sie ta czapka podoba xd

        www.riverisland.com/Online/women/accessories/sunglasses--hats/cream-knitted-panda-with-black-ears-beanie-590174
        big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        • senseless no :P 18.10.10, 17:09
          berecik wink
      • kararock a ja 15.10.10, 21:54
        chodze w kapeluszach jeden na zime mam z h&m, a taki na reszte pór roku to z carlings
        poza tym jak się zimnoooo zrobi to oczywiście czapeczka w szafie leży jakaś z croppa wink
        • olusia... Tylko z h&m na zimę 15.10.10, 21:58
        • blondi_girl ja uwielbiam nosić czapki :D 15.10.10, 22:00
          już od września chodzę w czapce i noszę ją tak długo jak sie da czyli do wiosny big_grin
          mam mniej więcej taką czapkę polki.pl/work/privateimages/formats/E/13677.jpg
        • sims Re: a ja 30.10.10, 09:45
          z różnych firm . mam 3 smerfetki ; D i berecik ; )
    • green_alien Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:02
      Moją wielką rozciągliwą czapę ;p Zwisająca w dół,chyba wiecie o co łazi i bez
      skojarzeń proszę.confused
    • caterina97 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:04
      mam zieloną smerfetkę z butiku .
    • alyson96 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:04
      nie noszę .
    • bulletproof Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:07
      noszę tylko zimą przy rodzicach bo się czepiają wink a tak to staram się nie, bo beznadziejnie
      wyglądam w czapce ; /
    • mila13 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 22:08
      Na razie nie nosze czapki ale zamierzam kupić turkusową smerfetkę w reserved
      smile.Lubię też kapelusze takie a'la Michael Jackson(mam biały i czarny).
    • kiwi Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 15.10.10, 23:24
      noszę czapki tylko w zimę.
    • blizniaczkii Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:45
      beret z H&M
      • wisienka9 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:51
        Czarna z H&M lub kolorowa z Esprita.

        I <3 IT!
    • miss_pauline Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 09:59
      Noszę czapki, ponieważ moje uszy są bardzo podatne na różnego typu zapalenia. Od
      połowy września do końca listopada noszę czarno-czerwoną czapkę z daszkiem z
      polarem, a na tą zimę kupiłam sobie niebiesko-morski komplet(szalik, czapka,
      rękawiczki) z reserved big_grin
      • ksiaka Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 10:03
        Nie noszę jeszcze. W zimie tylko, taką zwykłą czarną, lub niebieską smerfetkę. Ale nie
        noszę często, tylko czasem jak jest naprawdę zimno.
    • trufla Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 16.10.10, 20:30
      Na razie nie. Muszę sobie jakąś kupić na zimę...
    • paniveronika Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 16:01
      tak i wcale się nie wstydze. mama worek ( beret ) cały w cekiny smile
    • collage Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 16:03
      ostatnio kupiłam biały, tzw. berecik w h&m.
    • x.pati.x Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 16:08
      nie noszę.
    • andzias Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 18:16
      nie.
      • molinka Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 20:14
        narazie nie , ale jak jużsię bardziej ochłodzi to będę nosiła białą z butiku .
        www.butik.net.pl/product-pol-125656-Czapka.html mniej więcej
        taka , choć na mnie inaczej leży .
        czapki są fajne < 3
        i jest w nich cieplutko ! ; d
    • dominikax3 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 18.10.10, 20:19
      noszę czapeczkę podobną do bereta ;d
    • cameron na razie jeszcze nie noszę. 18.10.10, 20:19
      w zimie taką zarąbistą fioletową z pomponem z butiku, mrr. <3
      XDD
    • arasha Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 19.10.10, 18:33
      uwielbiam kaszkiety mam ze 12 wiekszosc w kratke
    • fictive. ... 19.10.10, 18:43
      na razie czapka z daszkiem. takim prostym xd ee.. full cap? nie wiem xd
      taka bordowa xd
      ale zamierzam sobie kupić beret smile
    • miastowa. Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 14:09
      mam beret szary i jeden czarny ( kupiony w colloseum ) , i taką zajebistą dużą
      czapkę zwisający z tyłu głowy i z pomponikiem z Reserved , nie dawno kupiłam
      kolor taki kawowy serce , z tamtego roku został mi też turkusowy beret z butiku.
      • dunjaa Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 14:15
        Uwielbiam mój wełniany berecik z Croppa ;>
        • kari116 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 30.10.10, 21:41
          nie noszę, tzn tylko te na zimie smile
    • lady.gaga.fc Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 29.10.10, 21:15
      nie mozna mnie bez czapki zobaczyc, nosze kapelusz z czaszka z bijou brigitte,
      jakas czapke w paski od brata (nie chlobska, nie babska, tylko neutralna smile), z
      daszkiem w rozowa panterke z house, w paski z house, itd. ;p
    • malinka.. Mam, taka z haus'e z pomponem < 3 29.10.10, 22:31
    • miki124 Re: Czy nosicie czapki? A jak tak to jakie? 30.10.10, 15:17
      krasnoludek
    • alexis69 NIe, 30.10.10, 21:40
      • denever . 30.10.10, 21:51
        Ja mam taką :
        https://photos04.istore.pl/11029/photos/big/2262775.jpg
        Kupiłam sobie w szóstej klasie i muszę się z nią katować... sciana
        • denever Re: . 30.10.10, 21:52
          denever napisał(a):

          > Ja mam taką :
          > https://photos04.istore.pl/11029/photos/big/2262775.jpg
          > Kupiłam sobie w szóstej klasie i muszę się z nią katować... sciana
          oczywiście zimą. ; ]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka