hej. mam bilet na koncert SGM we Wrocławiu 9.12. Problem tkwi w tym, że nie mam z kim iść a bilety są już wyprzedane, więc nikt ze znajomych nie ma jak kupić. Mam pytanie do Was.. czy jest na kotku ktoś z Wrocławia, kto również nie ma z kim iść albo chętnie pozna nową koleżankę, fankę SGM?

<br />
za odpowiedzi typu 'sprzedaj bilet' serdecznie dziękuję -,- nie zmarnuję takiej szansy, jak nikt się nie znajdzie to wiadomo że pójdę sama, ale lepiej byłoby mieć towarzystwo ;D