Dodaj do ulubionych

Pytanie do administratorów!

24.05.11, 21:06
Jak można zmienić swój obecny nick? Nie chce już być "twilghtową", ale wolałabym wymyślić nową nazwę. Przepraszam jeżeli taki wątek już powstał, dlatego proszę o nieusuwanie tego wątka smile

Z góry dziękuję kiss
Obserwuj wątek
    • jane_ Re: Pytanie do administratorów! 24.05.11, 21:19
      musisz założyć nowe konto. inaczej nowej nazwy użytkownika zdobyć sie nie da.
    • katsuumi_17 Re: Pytanie do administratorów! 24.05.11, 21:43
      Nie możesz zmienić nazwy, załóż nowe konto wink
    • chocolatex Re: Pytanie do administratorów! 27.05.11, 20:30
      I to mnie właśnie wkurza tutaj, że nie można zmienić nazwy. uncertain
      • karolinke13 Re: karolinke13 29.05.11, 10:54
        nie można zmienić nicku musisz od nowa zakładać konto...
        dobrze mieć nick nie nawiązujący z żądną gwiadzą bo jak przestaniesz ją lubić to nie będziesz musiała zmieniaćsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka