malowana505 11.06.11, 18:53 Od dawna nie grałam w simsy 3. Mój ostatni dodatek to Po Zmroku,resztę mam. A teraz,po aktualizacji wyskakuje mi: Twoja gra jest niezgodna z najnowszym dodatkiem. Zaktualizuj grę w panelu start. A tam mam,że gra jest aktualna. I co mam zrobić? Czy wy tak macie? Co zrobiłyście? Pomóżcie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
glamour Re: Pomocy!!!! 12.06.11, 10:08 odśwież komputer, nie możesz w czasie instalowania mieć włączonej gry sims 3 ani innej Odpowiedz Link Zgłoś
malowana505 Re: Pomocy!!!! 12.06.11, 10:38 Ale ja odświeżyłam komputer.Po prostu go włączam i wkładam grę i potem w oknie startowym pojawia mi się komunikat. A wszystko robię normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
sim_ekspert Re: Pomocy!!!! 16.06.11, 10:19 Kiedy niedawno robiłem reinstalację swoich simów, miałem bardzo podobny problem. Instalowałem dodatki nie pokolei, instalowałem losowo aktualizacje... przez to wszystko się popsuło i gra wyświetlała mi taki sam komunikat jak tobie, rozwiązanie jest jedno. Usuń obecnie zainstalowane The Sims 3 i zainstaluj je od początku. Pamiętaj by nie instalować aktualizacji pobranych z internetu (te zawarte na płytach z grami instaluj bez zastanowienia) do czasu zainstalowania ostatniego, posiadanego dodatku. Powinno być OK Odpowiedz Link Zgłoś
malowana505 Re: Pomocy!!!! 16.06.11, 17:36 Ale w tym problem,że zrobiłam tak samo jak ty i nic. Ciągle to samo!! Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia_25 Re: Pomocy!!!! 19.06.11, 20:31 Może Simsy panienka ma nieoryginalne? Hmmm? ;> Albo chociaż dodatek? Jest to niemożliwe to co teraz opisujesz! :C Odpowiedz Link Zgłoś
malowana505 Re: Pomocy!!!! 21.06.11, 13:52 Wszystko mam kupowane w empiku,a jeden dodatek w merlinie. Więc chyba jednak są oryginalne. A to co opisuje jest możliwe,bo poszperałam w internecie i dużo osób ma ten problem. Odpowiedz Link Zgłoś
malowana505 Re: Pomocy!!!! 22.06.11, 09:14 Instalowałam wszystko już 3 razy i nic... Odpowiedz Link Zgłoś