Dodaj do ulubionych

Nieśmiałość

05.07.11, 10:32
Grr może niektórzy wiedzą o kim mówie. No więc tak jak widać po temacie jestem nieśmiała. Mam problem idę do 1 liceum niedługo organizujemy prawdopodobnie spotkanie klasowe z ludźmi z nowej klasy. Chciałabym przed rozpoczęciem wszystkich dobrze poznać no i nie chcę wyjść na idiotkę. O czym mam z nimi rozmawiać??? Chcę żeby mnie polubili...confused
Obserwuj wątek
    • anciaa Re: Nieśmiałość 05.07.11, 10:40
      Raczej nie o pogodzie big_grin ale o wszystkim innym smile najlepiej gadac z chlopakami, bo czasem serio - tylko z nimi da sie normalnie pogadac. Zapytaj sie ich co robili <dziewczyn tez> we wakacje, i duzo sie usmiechaj big_grin jak juz zaczniesz gadac z nimi to samo pojdzie smile
      • fun Re: Nieśmiałość 05.07.11, 10:42
        własnie moja ciotka mowiła mi ze lepiej sie dogadac z chlopakami niz z dziewczynami ;Dsurprised
        • fun Re: Nieśmiałość 05.07.11, 11:02
          Może jeszcze ktoś?
          • janvier :D 05.07.11, 11:21
            Najlepiej dużo się uśmiechaj i gadaj o czymkolwiek. Np, czy lubili swoją wychowawczynię big_grin
            • diamond_girl12 Re: :D 05.07.11, 11:50
              Bądź sobą!
              Możecie gadać o muzyce, ulubionych zespołach itd. O czymkolwiek. Jak tylko zaczniesz z kimś gadać, to potem samo się wszystko rozkręci i będziecie mieli masę tematów do rozmów wink .
    • fun.sel Nieśmiałość 05.07.11, 12:31
      o czym chcesz.. o muzyce, o filmach, o książkach.. nie udawaj nikogo.. BĄDŹ PO PROSTU SOBĄ, a jeśli Ciebie nie zaakceptują to są idioci ; ]]

      zapraszam na bloga.

      wodoodporna.blogspot.com/
    • dewiacja Re: Nieśmiałość 06.07.11, 03:27
      taka juz jestes - zaakceptuj to - nie zmieniaj się na siłę
      • fun Re: Nieśmiałość 06.07.11, 11:32
        Hej no powiem wam ze miala test diagnostyczny z dwoma osobami sie poznalam jedna nie z mojej klas i powem wam ze w jednym przypadku sama zaczelam rozmowe. A jak mowilyscie rozmowa sama poszla dzieki kociakikisskisskiss
        • dewiacja Re: Nieśmiałość 25.07.11, 00:21
          gratulujesmile
        • nika_sz Re: Nieśmiałość 25.07.11, 09:21
          fun napisał(a):

          > Hej no powiem wam ze miala test diagnostyczny z dwoma osobami sie poznalam jedn
          > a nie z mojej klas i powem wam ze w jednym przypadku sama zaczelam rozmowe. A j
          > ak mowilyscie rozmowa sama poszla dzieki kociakikisskisskiss

          gratki smile
        • alexis69 Re: Nieśmiałość 26.07.11, 01:48
          gratulacje smile
    • nika_sz Re: Nieśmiałość 25.07.11, 09:18
      ooo dobrze cię rozumiem. też jestem nieśmiała ale trochę młodsza do cb. przede wszystkim bądź sobą. nikogo nie udawaj. ja często trzymam się blisko jakiejś osoby która jest gadatliwa i wzbudza zainteresowanie w klasie. i wtedy jakoś wkręca się rozmowa. a o czym rozmawiać? to już spontanicznie wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka