Grr może niektórzy wiedzą o kim mówie. No więc tak jak widać po temacie jestem nieśmiała. Mam problem idę do 1 liceum niedługo organizujemy prawdopodobnie spotkanie klasowe z ludźmi z nowej klasy. Chciałabym przed rozpoczęciem wszystkich dobrze poznać no i nie chcę wyjść na idiotkę. O czym mam z nimi rozmawiać??? Chcę żeby mnie polubili...