zelaaa 17.08.11, 17:18 Wiem że to trochę dziwne że teraz zadaje takie pytanie , ale chciałabym wiedzieć którą część CR wolicie ? Ja dużo bardziej lubię pierwszą część. Kocham ten klimat , piosenki i wgl. A druga część to według mnie jest całkiem inna , nie ten film ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ilovevampires16 Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 17.08.11, 17:54 Ja lubię tak samo. CR - za klimat. Zawsze płaczę na koniec CR2 - duzo fajnych piosenek xD Odpowiedz Link Zgłoś
88demilovato000 Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 18.08.11, 22:12 według mnie z Camp Rock i Camp Rock 2 zrobiły się dwa różne filmy . Bardziej lubię Camp Rock 2 bo jest tam dużo fajnych piosenek i układów tanecznych Odpowiedz Link Zgłoś
jonas_lover yhm. 18.08.11, 11:38 Oba filmy oglądałam, ale żadną częścią nie byłam tak zachwycona. Jonasów i Demi lubię za względu na muzykę i styl, nie miał na to wpływu żaden serialik, czy film. Co do klimatu masz jednak rację - CM2 nie ma już tego 'czegoś'. Odpowiedz Link Zgłoś
vaniney Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 18.08.11, 11:49 camp rock to w ogóle najgorszy film jaki disney kiedykolwiek wyprodukował. Odpowiedz Link Zgłoś
mee1 Camp Rock 2 18.08.11, 12:33 Camp Rock 2 zaczął się trochę zamieniać w HSM , ale fakt ,ze Joe i Demi się całują oraz to ,ze do obsady dołączył Frankie wynagradza wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
2468 Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 18.08.11, 14:23 Znam bardziej ambitne kino niż te dwa "musicale" ale 1 część była lepsza. 2 zrobili tylko dal kasy Odpowiedz Link Zgłoś
demi202 Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 20.08.11, 13:46 W Camp Rock było według mnie więcej akcji a w Camp Rock 2 było więcej piosenek.Ale mi się obydwie części podobały Odpowiedz Link Zgłoś
damonlove damonlove 11.12.11, 16:15 2 jest 100 razy lepsza!! w końcu film który nie skończył sie dobrze tak jak wszyskie ; )) Odpowiedz Link Zgłoś
mlecyk_mine Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 06.01.12, 12:30 obydwa filmy to żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
kawaiikimie Re: Camp Rock or Camp Rock 2 ? 06.01.12, 16:17 Dużo lepsze CR, było ciekawe. A na CR2 zasnęłam. :< To było takie nudne... Obejrzałam kilka razy a i tak nie pamiętam co było. Tzn. trochę pamiętam, ale nic nie było takiego charakterystycznego, wszystko takie wymyślone chyba przez minutę. Odpowiedz Link Zgłoś
rap_hh CR 06.01.12, 16:40 Ja wole Camp Rock , ponieważ to CR2 to takie z dupy wyjęte. Wgl nie podobne, już nie to samo.. Odpowiedz Link Zgłoś