Dodaj do ulubionych

Zdjęcia szkolne! ;)

22.09.11, 18:22
Osobiście uwielbiam szkolne zdjęcia, to najlepsza forma uwiecznienia świetnych okresów w życiu. Wspominanie poszczególnych "odcinków" życia, jest dla mnie świetne lub smutne, zależy jak trudny bądź wesoły był ten okres w moim życiu. Zdjęcia klasowe u mnie zawsze wychodzą zabawnie, zazwyczaj ktoś zamknie oczy, zrobi dziwną minę lub śmieszną pozę big_grin Najważniejsze, że jesteśmy razem i mamy wesołą atmosferę, a wy? Co sądzicie o zdjęciach szkolnych? Bawią was, denerwują czy może po prostu nic takiego?

Jeśli temat się nie podoba, proszę nie komentować, jak było - kosz. wink

Pozdrawiam, rock_lovu ;]
Obserwuj wątek
    • rock_lovu Re: Zdjęcia szkolne! ;) 22.09.11, 18:28
      No piszcie, piszcie, chcę znać wasze opinie ;D
    • dres Re: Zdjęcia szkolne! ;) 22.09.11, 19:03
      Też się dołączam... Takie foty to wspaniałe wspomnienia i pamiątkiwinksmile
      • ewellin Re: Zdjęcia szkolne! ;) 22.09.11, 19:05
        właśnie.
    • czarna_. Re: Zdjęcia szkolne! ;) 22.09.11, 19:23
      spoko, lubię. smile
    • klaudia_25 . 22.09.11, 19:42
      Są zajebiste, ale jak pójdę do gimnazjum to smutnie, nie? Że nie zobaczę już 1/4 klasy :c
      • rock_lovu @ klaudia_25 22.09.11, 20:23
        Jasne, ale będziesz miała zdjęcia, a gimnazjum jest super, nowi znajomi, też są świetni ;D
        • smileyy776 Re: @ klaudia_25 22.09.11, 20:30
          Uwielbiam zdjęcie szkolne! : D
    • caterina97 Re: Zdjęcia szkolne! ;) 24.09.11, 13:34
      jakoś za nimi nie przepadam..
    • lena_ Re: Zdjęcia szkolne! ;) 30.09.11, 20:32
      Uwielbiam! i kocham moją klasę big_grin ostatnio na wycieczce integracyjnej było świetne, zdjęcia strasznie spontaniczne, ale takie są najlepsze big_grin
      • anahi_loveyou Re: Zdjęcia szkolne! ;) 30.09.11, 20:55
        uwielbiam zdjęcia szkolne <3 i moją nową klasę kiss
    • klaudiau11 ; d 01.10.11, 11:28
      lubię zdjęcia klasowe, zawsze jakaś pamiątka xd
    • danka_96 Re: Zdjęcia szkolne! ;) 01.10.11, 12:26
      Moje zdjęcia od pierwszej klasy podstawówki mi się nie podobają, a to dlatego, że moja klasa była nie zgrana, a właściwie to ja do niej nie pasowałam... Teraz jestem w 3gim i zmieniłam klasę big_grin Zobaczymy jaka będzie moja obecna klasa smile
    • sandrolaxd Re: Zdjęcia szkolne! ;) 01.10.11, 15:49
      Zgadzam się z Tobą. Te wspomnienia i wgl. Najlepsze jest oglądanie takich zdjęć np. od 1 klasy podsatwówki, i tak stopniowo jak się zmieniałaś. Ojeja. Kocham zdjęcie z tamtego roku, Wiktor walnął śmiechowy tekst i wszyscy na focie się śmieją.big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka