Osobiście uwielbiam szkolne zdjęcia, to najlepsza forma uwiecznienia świetnych okresów w życiu. Wspominanie poszczególnych "odcinków" życia, jest dla mnie świetne lub smutne, zależy jak trudny bądź wesoły był ten okres w moim życiu. Zdjęcia klasowe u mnie zawsze wychodzą zabawnie, zazwyczaj ktoś zamknie oczy, zrobi dziwną minę lub śmieszną pozę

Najważniejsze, że jesteśmy razem i mamy wesołą atmosferę, a wy? Co sądzicie o zdjęciach szkolnych? Bawią was, denerwują czy może po prostu nic takiego?
Jeśli temat się nie podoba, proszę nie komentować, jak było - kosz.
Pozdrawiam,
rock_lovu ;]