Dodaj do ulubionych

Jesteś dziewicą?

    • miss_mimi094 yyy? 02.12.11, 19:55
      usiłuje zrozumieć jaki jest powód dla którego założyłaś ten wątek ?!
      Albo jesteś jeszcze tak dziecinna że postanowiłaś "pochwalić się" użytkowniczką Kotek.pl że nie jesteś już dziewicą, co swoja drogą jest durne i niedojrzałe
      Albo po prostu usiłujesz wybić się w pewien sposób na Kotku i zakładasz ten wątek obwieszczając wszystkim że straciłaś dziewictwo

      Odpowiadając na twoje pytanie to w żadnym stopniu nie powinno cię to interesować
    • nessy96 . 02.12.11, 20:26
      czyli ten wątek powstał tylko po to abyś mogła się pochwalić że nie jesteś dziewicą ? gratuluje.
    • mysiuniaxpp Re: Jesteś dziewicą? 02.12.11, 23:02
      nie ku... prawiczkiem jestem . no pewnie , że jestem i zamierzam nią być jeszcze bardzo długooo . a to , że straciłaś dziewictwo to , aż tak ważne , że musisz to wypisywać na necie ?
    • zwarjowanna Re: Jesteś dziewicą? 03.12.11, 16:55
      Tak jestem . wink
    • glamour Re: Jesteś dziewicą? 03.12.11, 16:59
      W tym wieku ty ? surprised
    • kasia8528 Re: Jesteś dziewicą? 03.12.11, 19:45
      Będziesz tego żałować... masz dopiero 14 lat a domyślam się , że zrobiłaś to tylko dla rozrywki. Jeśli się decydujesz na taki krok w związku to warto to najpierw przemyśleć i zrobić to z osobą którą kochasz. Biorę kosz..
      To czy jestem dziewicą czy nie to jest tylko i wyłącznie moja sprawa i nie mam zamiaru o tym mówić..
    • psiak Re: Jesteś dziewicą? 04.12.11, 18:16
      Tak wink
      • brokatowa_ Re: Jesteś dziewicą? 04.12.11, 19:30
        hahahaha , to masz zajebiście :d
        i tak , jestem dziewicą wink
    • shiandall Re: Jesteś dziewicą? 16.12.11, 15:20
      nie
      -seks jest fajny ale trzeba umiec sie zabezpieczać
      ja biore tabsy
      • truskawaa13 Re: Jesteś dziewicą? 01.03.12, 23:24
        Moja cnota , moja sprawa .
        Jestem w takim wieku jak ty i nie zamierzam się puszczać wcześniej niż przed 17-stką.
        Powinnaś się leczyć.
        A ten świat to spada na psy -,-
        • truskawaa13 Re: Jesteś dziewicą? 01.03.12, 23:25
          Wiesz ... chyba , że straciłaś dziewictwo z tamponem .
          To już inna sprawa . Ale chwalić to ty się tym nie powinnąs . -,-
    • sweeneylady Really ? 01.03.12, 23:28
      Nie rozumiem , co tak w seksie podnieca dwunasto - piętnastoletnie dziewczynki , które jeszcze niedawno robiły pod siebie i spały w kojcach .
      Cóż widocznie taka moda . Chłopcy nie są lepsi .
      Ja jestem dziewicą , gdybym nie zachowała wstrzemięźliwości to może byłoby to mój piąty raz (mówię z różnymi facetami) .
      Co ja o tym sądzę czy oceniam ? Częściowo tak .
      Wiadomo , że jeżeli smarkula puści się przed 16 rokiem życia to posiada zbyt mały móżdżek do normalnej ludzkiej głowy i jest godna pożałowania .
      Czytałam niektóre wypowiedzi .
      Jesteśmy LUDŹMI i to nas odróżnia od zwierząt , że mamy mózg .
      Że wiemy co jest ważne .
      Proszę bardzo , wszyscy możemy mieszkać w lesie i pieprzyć się 24 h na dobę .
      Ale to chyba nie byłby zbyt miły widok uncertain
    • nastyangel Dała d*py i się cieszy... 01.03.12, 23:34
      Wybacz ma wulgarność, ale naprawdę chwalenie się utratą dziewictwa, w dodatku tak młodo, jest żałosne. Poza tym w dzisiejszych czasach chyba bardziej oryginalnym jest bycie dziewicą, a seks w bardzo młodym wieku nie robi na nikim wrażenia. Przereklamowane wink
    • lollyana Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 14:49
      Jeśli to prawda - puszczalska dzi***a z ciebie. Żałosne.
      Nie, nie jestem dziewicą.
    • magdamalami Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 15:39
      Jestem, ale mam zamiar przeżyć swój pierwszy raz w Lloret de Mar - na obozie młodzieżowym. smile
      • lollyana Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 19:39
        Boże, ile dz**ek na tym forum... ;/
    • kokosh_ Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 19:55
      jestem, czekam z tym na Johnny'ego Deppa< 3
    • koralina94 Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 20:12
      Wspaniale. Właśnie tej informacji brakowało mi do szczęścia.
    • mausercap Re: Jesteś dziewicą? 02.03.12, 21:35
      Tak, jestem dziewicą i jestem z tego dumna!
      Żałosne dzieciaczki myślą, że jak pójdą z kim się wydymać to są "kul".
    • mysterious69 aha..-.- 02.03.12, 22:01
      no i co ? ulzylo Ci ze oglosilas to na forum ?
      to nie jest powod do dumy o ile to zrobilas.

      a czy ja jestem to nikt nie musi wiedziec, to moja prywatna sprawa
      • sysiek4444 Re: aha..-.- 02.03.12, 22:11
        tak z Dżastinem Bieberem. przy zachodzie słońca i śpiewał mi `Baby'. serceserce
        .___.
        kochana, nie ma się czym chwalić. + w twoim profilu pisze, że masz czternaście lat, więc o utracie dziewictwa jeśli chodzi o CIEBIE możesz sobie pomarzyć. lol
    • metallicowa Re: Jesteś dziewicą? 03.03.12, 13:31
      Nie rozumiem czemu wyzywacie ją od zdzir, dziwek i puszczalskich. Nie znacie jej, może to i wątek prowokacja, ale moim skromnym zdaniem, trzeba mieć szacunek do innych.
      Nie znacie jej historii, więc jakie macie powody do sądzenia że jest zdzirą? Na pytanie: "Czemu sądzisz że jest zdzirą?" pewnie nawet nie znacie uargumentowanej odpowiedzi.
      Przewiduję nawet, że ta dziewczyna nie uprawiała seksu. Najwyżej palcówka.. Więc.. oszczędźcie sobie waszych wielce mądrych i dorosłych komentarzy.

      • lilii_95 Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 12:03
        a tu metallicowa ma rację. co wam do tego? czemu wchrzaniacie się z wyzwiskami co? po co wam to?
    • kusy505 O_o No fajnie.. 03.03.12, 14:34
      Nie żeby coś, ale ja mam 18 lat i jestem.
      Po za tym to Twoja sprawa czy jesteś dziewicą czy nie. Skoro tak obnosisz się z faktem, że ktoś Cię przeleciał to najwidoczniej nie dorosłaś do życia seksualnego. Pozdrawiam O_o
    • inbloom *______* 04.03.12, 16:48
      zapewne zrobiłaś to z Justinkiem . -.-
    • loveyouariana Re: Jesteś dziewicą? 08.03.12, 17:50
      ktoś cie zgwałcił i chcesz się wyżalić ??? nie tędy droga koleżanko, nie ma sie czym chwalic...to żałosne, a nie śmieszne ;\
      • metallicowa Re: Jesteś dziewicą? 08.03.12, 19:47
        Żałosna jest twoja wypowiedź.
        Załóżmy, że ktoś ją zgwałcił. Taaaaaaaak, na pewno chwaliłaby się tym i byłaby z tego dumna smile Gratuluję
        • noicomipowiesz Re: Jesteś dziewicą? 09.03.12, 19:23
          tak, jestem. z nikim nie spałam i przez najbliższe powiedzmy.. 5 lat nie zamierzam. -,-
    • tenshikiryuu Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 12:27
      TRochę śmiać mi się chce, gdy piszecie 'puszczalska', 'zal', 'ja przynajmniej nie pie*dole z byle kim'. Ma 14 lat, nie jest dziewica, i co z tego? Skad wiecie jaka jest? Seks to potrzeba, ot co. Jeżeli 14letniab dziewczyna stwierdzi, że jest gotowa, to niech sobie uprawia takie sporty. Nie rozumiem tego oburzenia z waszej strony i wyzywania. Ok, 14 to mało, ale przecież to zalezy od psychiki nie od liczby, nie?
    • dul0130 Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 17:06
      I czym tu się chwalić ?? Nie wiem czy chcesz zabłysnąć czy pokazać że jesteś fajna czy co ? Jak chcesz zabłysnąć to jebnij się brokatem ;DD Pozdrawiam wink
    • domciakowaxd Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 17:25
      tak jestem i nie zamierzam stracić dziewictwa w wieku 14 lat, tak jak ty . uncertainuncertainuncertain pierwszy raz, to jest poważna sprawa i nie zamierzam się puszczać z pierwszym lepszym , a po za tym to nie wiem po co zrobiłaś ten wątek.dla szpanu . ? scianascianasciana żal mi cię dziewczynko .:/:/uncertain
    • sims Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 19:37
      idz sie dziecko w głowe pierdo*nij. Może ci się coś na lepiej przestawi.
    • nijala112 Re: Jesteś dziewicą? 10.03.12, 21:29
      Nie ;D Już od 16 ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka