19.01.12, 15:46
Który kolor najbardziej Wam się podoba?
Jak dla mnie czarne błyszczące wink
Obserwuj wątek
    • estrellaa Re: Martensy 19.01.12, 15:59
      żółte xd
      • mysterious69 Re: Martensy 24.01.12, 12:42
        czarne , fioletowe, zółte i bordowe
    • miaaau Re: Martensy 19.01.12, 23:24
      my.versace napisał(a):

      > Jak dla mnie czarne błyszczące wink

      DOKLADNIE!
    • hejkaa Re: Martensy 20.01.12, 20:07
      W kwiatki sa najpiekniejsze serce
    • eminem72 Re: Martensy 22.01.12, 13:36
      ja chce sobie na wiosne kupic takie żółte wpadajace w p[omarańcz big_grin
    • she. Re: Martensy 23.01.12, 16:55
      żółte albo jasne niebieskie big_grin
      muszę się w końcu zdecydować czy kupić czy nie, bo ciągle zmieniam zdanie sciana
      • dianikala Re: Martensy 23.01.12, 17:04
        Mi się podobają żółte,różowe i w panterkę. Lubię też te wysokie-glany.
        • noicomipowiesz Re: Martensy 24.01.12, 12:32
          wszystkie, ale tak najbardziej to czerwone i czarne... smile
    • mari86 Re: Martensy 26.01.12, 00:11
      Masz racje, czarne blyszczace sa ok, ale mi podobaja sie jeszcze biale i wisniowe : D
    • slonia122 Re: Martensy 26.01.12, 17:32
      Mam czarne lakierkowane , niestety strasznie sie rysują... crying
      ładne też są szare lakierkowane i matowe oraz malinowe wink
    • koralina94 Re: Martensy 26.01.12, 17:39
      Myślę, że każdy kolor ma swój urok, ale nigdy nie założyłabym różowych. Mnie najbardziej podobają się zwykłe, czarne.
    • you_x Re: Martensy 26.01.12, 17:41
      Żółte <3 big_grin
      Sama mam : )
    • magcien Re: Martensy 28.01.12, 12:59
      Stawiam na zwykłe glany
    • beemazzy Re: Martensy 28.01.12, 13:14
      szare matowe ! <3
    • mysiuniaxpp < 3 28.01.12, 19:53
      https://www.glany.pl/product/image/5519/MG-0077.JPG

      lub

      https://glany.pl/product/image/4799/C-fakepath-MG-2518.JPG


      ale te w kwiatki najbardziej . < 3
    • fuckthebanana Re: Martensy 08.02.12, 10:57
      Czarne i czerwone,oczywiście. Osobiście nie mam martensów, bo moi rodzice zareagowali trochę dziwnie na wieść,że chcę je kupić ''Gdzie ty ubierzesz te buty?! W tych czasach mogą cię zabić za takie drogie buty!'' o_.
      • just...me Re: Martensy 09.02.12, 19:05
        Zabić? Ołkej... W takim razie ryzykuję życiem chodząc po ulicy w dajmy na to np. emu stinger, bo one są czasem nawet 2 razy droższe od martensów. Ciekawe podejście mają twoi rodzice, nie powiem. Dlaczego niby ktoś miałby "zabić cię za buty" ? shock
        • pomyluna_ Re: Martensy 09.02.12, 19:11
          ja mam czarne klasyczne, obawiam się, że błyszczące z czasem by zaczęły pękać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka