Dodaj do ulubionych

Plecak czy torba?!

28.04.09, 11:45
W tym roku idę do gimnazjum i zastanawiam się co lepiej plecak wygodny i z
wieloma kieszonkami czy tora stylowa i bardzo bardzo fajna. Pomóżcie!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Bla bla bla Re: Plecak czy torba?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 11:55
      Torba jest tobra jak masz mało lekcji. Plecak jest dużo wygodniejszy gdy masz np. 8
      lekcji, wtedy plecy mniej bolą smile
      • fanka.twilight Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:23
        ja osobiście wole plecak poniewaz jest wygodniejszy moze i torba jest ładniejsz
        i bardziej praktyczna ale nie nadaje sie kiedy ma sie duzo lekcji
        • mejsonka_xdd Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:55
          Torba jest ładniejsza ale ja wole plecak bo jest wygodniejszy i nie krzywi kręgosłupa xDcool
          • zapalka ;) 19.08.09, 11:09

Ja miałam ten sam problem i stwierdziłam .. że kupię sobie plecak bo wygodniejszy .. a tak czy siak torbe dokupię sobie pozniej.. No wiesz a jeśli chodzi ci o taką większą masywniejszą torbę to nie warto bo się meczysz jak ja wszedzie nosisz po szkole .. Jednak jestem za plecakiem wink pozdrawiam ;D
            • xoxdorkaxox Re: ;) 19.08.09, 12:16
              Ja w gimnazjum nosiłam torbę bo miałam blisko i mało książek, teraz wybieram się
              do liceum i tam mam szafki więc też biorę torbę, jeśli dojeżdżasz autobusem to
              lepsza torba bo plecak musisz zdejmować wink
              • wachniczka Re: ;) 19.08.09, 20:01
                Jeżeli jeżdzisz na rowerze to plecak a jeżeli chodzisz na nogach to też plecaksurprised
              • smaczna Re: ;) 20.08.09, 22:03
                ja mam plecak i jest gites tongue_out smirk
            • trafik101 a 19.08.09, 14:51
              Ja jestem facetem, ale wydaje mi sie, plecak dlatego ze:
              1 jest w nim więcej miejsca
              2. jest wygodniejszy
              3?
            • olciag24 Re: ;) 19.08.09, 18:24
              Ja idę teraz do 2 Gim i kupiłam sobie i plecak i torbę ... Plecak bd nosić gdy będę miała dużo
              lekcji a torbę gdy mniej ;]smilesmirk
          • an_gie Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 12:22
            osobiście wolę torbę. Co z tego. Ale plecak troche dziecinny. Chyba że
            przyczepisz se jakieś badziki, i plecak tez jest wygodniejszy jak masz więcej
            lekcjismile
          • ashir Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 18:59
            Ja osobiście stawiam na plecaksmile torba niby ładniej wygląda, ale teraz tyle jest
            różnych fajnych kolorowych plecaków, że znowu bezwzględnie wybieram plecak, a
            torbie szans nie zostawiamsmile i Tobie też proponuję plecaksmile bo na dłuższą metę z
            torbą nie pociągnieszsmile pozdrawiam;p
            • jaga1196 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 21:17
              ja wolę plecak jest wygodniejszy chociaż jak mam mało lekcji (chociaż w gimn.
              to chyba nie możliwe) to może być torbabig_grin
          • camilla Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 19:53
            Może przecież mieć i torbę i plecak. W dni, które masz więcej lekcji stawiaj na plecak, a w luźniejsze wybieraj torbę. Chyba, że chcesz mieć tylko jedną rzecz więc radze Ci wziąć plecak.
          • saba150295 Re: Plecak czy torba?! 20.08.09, 10:46
            Zdecydowanie plecak. kiedy masz np 7 lekcji i torbę strasznie bolą plecy i ramię
            SERIObig_grin
        • paulla14 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:11
          ja przez cały rok nosiłam torbę ;/ i stanowczo wolę plecak
        • mandil Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 12:02
          Ja tam nie mam zbytnio do wyboru pomiędzy torbą a plecakiem. Muszę plecak i
          kropa. scianaDo torby nie zmieścisz wszystkiego a z torby też łatwiej ukraść.
          Ja tam wolę plecak od torby krzywisz się jak wieża w pizie. Ja mam bardzo
          stylowy plecak uwielbiam go po prostu ale chyba kupię sobie nowy. Mam teraz
          pomarańczowy z kwiatami kolorowymi nie jest dziecięcy ale jest piękny taki
          dziewczęcy i łatwo go znaleść na korytarzy jak miałam czarną miałam z tym mały
          problemsmilesercePolecam oryginalne plecaki one rządząpiwo
          • kiwqo Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 13:11
            mam ten sam problem ale chyba jednak wybiore plecak wink
        • vvampiree Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 12:08
          Ja tez ide do gim. i chce kupic sobie torbe, poniewaz prawie kazda dzieczyna w gimnazjum
          nosi torbe ale kolezanka mowi ze beda bolały mnie plecy. Ale i tak biore torbe smilesmile
          • maciaa Re: Plecak czy torba?! 20.08.09, 09:48
            vvampiree napisał(a):

> Ja tez ide do gim. i chce kupic sobie torbe, poniewaz prawie kazda dzieczyna w
            > gimnazjum
            > nosi torbe ale kolezanka mowi ze beda bolały mnie plecy. Ale i tak biore torbe
            > smilesmile

Nie ma to jak własne przekonania i opinia. -,-
        • cukix33 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 15:08
          ja osobiście noszę torbę .smile i to nie prawda , ze ,, torba jest dobra kiedy masz mało lekcji '' , jeżeli masz naprawdę porządną i pojemną torbe to wszytskie ksiązki i zesztyty się zmieszczą . noszę do szkoły torbę chociaż czasem jestem w szkole od 8 do 17 [ treningi ] .:] cool
          • donkey Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 15:50
            ja nosze torbę od 2 lat i jestem zadowolona big_grin
            plecak nie zawsze pasuje mi do stroju -.-
            chce ubrać tunike, lub cos zwiewniejszego, plecak wtedy wygląda głupio -,-
            shock
        • bellscullen Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 16:30
          ja idę do szkoły w plecaku ponieważ jest wygodniejszy ja mam codziennie 7 lekcji
          więc lepiej w plecaku poza tym plecak też może być fajny wystarczy wydać trochę
          więcej i poszukać coolcooltongue_outbig_grin
          • kasiula96xd Re: Plecak czy torba?! 25.08.09, 12:05
            Ja wole Torbe xdd Wygodniejsza xdd My mamy w szkole szafki, to nie musze nosić dzień
            w dzień wszystkiego xdd Tylko zeszyty xdd smilewink
        • aguuusia4 Zdecydowanie plecak! 19.08.09, 17:54
          Ja stawiam na plecak! Wygoda, styl i... WYGODA! Torbę noszę TYLKO wtedy kiedy mam
          skrócone lekcje albo mam 4. Ale wtedy trochę się męczę z tą torbą
          • mroowa12 Re: Zdecydowanie plecak! 26.08.09, 10:20
            oczywiście , że plecak . wink
            torby też są spoko , ale nie chcę żeby i się kręgosłup skrzywił , więc noszę plecak . wink
            Przecież plecaki nie muszą być nudne , wystarczy , że trochę go przerobisz i będzie ok . ;D
      • chocolatelady16 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:30
        Ja mam plecak ale dzis kupuje torbe .. tzn. mam ale mi sie zniszczyla juz .; dd wiec jesli
        masz duzo lekcji ..( duzo ksiazek ) to bierz plecak.. a jak mało torbe.; ))
        • basiulek3105 Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:57
          ja osobiście uważam tak jak większość że gdy masz mało lekcji lub gdy po
          lekcjach wybierasz się z kumpelami na zakupy to lepsza torba ale gdy masz dużo
          lekcji i ze szkoły wychodzisz zmęczona to dużo wygodniej jest ubrać plecak smilesmile
      • julia102 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:01
        My w gimnazjum mamy szafki, więc ja będę mam torbę big_grin
        • oleska Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:44
          Ja jak mam dużo lekcji to biore plecak, a jak mało to torbe... ale i tak połowe mam w szafce... wink
      • poziomka94 plecak czy torba? 19.08.09, 11:46
        za rok kończe gimnazjum
        wiem z doświadczenie że bardzo fajnie jest nosić torbę
        jednak przy tylu lekcjach nawet nie ma się nad czym zastanawiać
        po paru tygodniach noszenia torby kregoslup da o sobie znac
        tylko i wylacznie PLECAK big_grin
      • xxy Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 13:35
        ja chodzę w tym i w tym (: zależy ile mam lekcji... jak dużo to wiadomo, że plecak, ale jak
        mam 2 czy 3 to zakładam torbę. Jak masz wybierać pomiędzy to proponuje plecak, jest
        wygodniejszy i plecki nie bolą xD pozdro kiss
      • pfirsich_ Plecak czy torba?! 19.08.09, 14:31
        Ja też w 1 gim miałam ten sam problem. Wybrałam jednak plecak. Nie jestem zadowolona
        z tego zakupu ponieważ nie trwał dłużej niż pół roku uncertain i musiałam chodzić w starym lub
        w torbie(którą puźniej kupiłam). Torba idealnie się nadaje do dni w których masz mało
        lekcji, wtedy jest praktyczna, jednak w "ciężkie dni" jest bardzo uciążliwa. Jestem
        oczywiście za plecakiem wink ponieważ jest on wygodny niezależnie od jego wyposażenia tongue_out
        w tym roku kupiłam sobie lepszy (bo tamten to szajs)cool więc się najpierw przyjzyj czy
        ten plecak/torba jest wytrzymały/ła bo to jest najważniejsze big_grin
      • mini10122 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 15:44
        Plecak wygodniejszy oczywiście i wiecej miejsca ; P ale ja w tym roku zdecydowałam sie
        na torbe wink
      • luska21 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 17:36
        Torbę ubieraj jak masz mało lekcji. Plecak jest dużo wygodniejszy gdy masz np. 8
        lekcji, wtedy plecy mniej boląbig_grin
      • fankarbd Re: Plecak czy torba?! 20.08.09, 14:04
        Gość portalu: Bla bla bla napisał(a):

> Torba jest tobra jak masz mało lekcji. Plecak jest dużo wygodniejszy gdy masz n
        > p. 8
        > lekcji, wtedy plecy mniej bolą smile

zgadzam się z tym smile
      • vanella Re: Plecak czy torba?! 21.08.09, 08:50
        Ja noszę na zmianę wink Jak książki się mieszczeą-torba. Kiedy jest dużo lekcji-plecak.
    • ashleyka3919 Re: Plecak czy torba?! 28.04.09, 11:57
      torba.wink
      big_grin
    • szpilka_ Re: Plecak czy torba?! 28.04.09, 14:30
      wiesz , plecak jest lepszy wiesz mi ! W tym roku kupilam sobie torbe i w
      nastepnym napewno kupie jakis fajny plecak , bo do niego sie zmiesci o wiele
      wiecej rzecz niz do torby.
    • blah___rock Re: Plecak czy torba?! 28.04.09, 15:05
      Istnieją stylowe plecaki wink ja zawsze nosze plecak nie lubie chodzić z torbą . Mam plecak w
      kratkę wink
      • daguss Re: Plecak czy torba?! 28.04.09, 15:27
        ale w plecaku znacznie więcej się zmieści i są wygodniejsze. ale jak masz dużą
        torbę to ok. ;P
        • zbuntowanaja Re: Plecak czy torba?! 17.08.09, 17:07
          Ja tez ide do gimka <33 i mam torbe z housa taka fajna ;pp ^^
          • nutka27 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:35
            ja też w tym roku ide do gim big_grin myslę że plecak bedze wygodniejszy
          • demuska Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:57
            Teraz idę do gima ale kupię sobię plecak nike albo jansport bo mają tam nowe
            odlotowe wzory!!big_grin Kiedyś chciałam mieć torbę! Ale wolę plecak bo plan lekcji
            to ciągle 7 lub 8 lub 6 lekcji!
        • colors Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:06
          niby torba fajniejsza ; d alee jeśli masz dużo ksiązeek to strasznie Ci się poniszczy ;d no i
          kręgosłup krzywi .
          Wygrywa plecak ! ; )
      • kassik001 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:56
        Ja osobiście wolę plecak, bo jest wygodniejszy, a po torbie to kark boli ;]
        Najlepiej zrobić tak.. kiedy masz dużo lekcji i oczywiście za tym idzie dużo
        książek to bierz plecak, a jak mało lekcji i bierzesz mało książek to torba wink)
    • Gość: katsuumi_17 Re: Plecak czy torba?! IP: *.chello.pl 28.04.09, 16:24
      Gimnazjum to jeszcze zdecydowanie etap plecaków. Poza tym przez torbe krzywią się
      plecy, więc w twoim wieku raczej odradzam smilebig_grin
      • Gość: Pati. Re: Plecak czy torba?! IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.04.09, 18:03
        Zgadzam się z katsuumi_17 wink
        • Gość: ISA Re: Plecak czy torba?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 18:24
          ja w tym roku tez ide do gim. ale co wybieram ja juz od 5 klasy nosze torbe do szkoly ale
          nie tak w kółko tylko wtedy kiedy mam mniej lekcji ja osobiscie zdecydowanie wole torbe
          kocham wszystkie torby byle byly dusze i pojemne plecak nie jest zly.................chyba za
          duzo i niezby dokladnie ......NOŚ TO W CZYM CI WYGODNIEJ
    • Gość: milunia_cyrusx3 Re: Plecak czy torba?! IP: *.xdsl.centertel.pl 28.04.09, 20:02
      Też idę w tym roku do gimnazjum,i uważam że torba.Wygląda sięz nią już tak.....doroślej.
      • karka38 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:29
        jestem juz w 3 klasie gimnzajum,ale zdecydowanie wybieram torbe. w tym
        roku stawiam na dużą skurzna, jest świetna:
    • nygus_95 Re: Plecak czy torba?! 01.05.09, 10:58
      Ja bym radziła nosić plecak, bo w gimnazjum jest wciąż sporo książek i zeszytów.
      Plecak który masz na 2 ramionach jest o wiele wygodniejszy od torby, która
      krzywi cię całą. A poza tym plecaki też mogą być stylowe, np. bardzo ładne z
      fajnymi wzorami są plecaki Jansport (czy jakoś tak) wink. Torbę noszę, jak mam
      mało książek albo wycieczkę. To wtedy z torbą jest faktycznie wygodniej.
      • ashley_miley Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:02
        no to jest tak jesli chodzi ci wylacznie o wyglad to torba chyba ladniej sie prezentuje ale
        plecak jest o wiele wygodniejszy ja np. kupilam teraz nowy plecak bo poprzedni sie
        rozerwal xD i ten nowu jest sliczny nawet ladniejszy od nie ktorych toreb...smirk no ale
        decyzja nalezy do ciebie.
    • agusiak01 Re: Plecak czy torba?! 18.08.09, 23:17
      Jasne że plecak!!! Dużo wygodniejszy i więcej rzeczy sie zmieści a ja np miałam w 1
      gimnazjum taki dzień w którym były praktycznie wszystkie przedmoity i do torby by sie to
      raczej nie zmieściło ;/ ! Niesety mimo że torby są stylowe i fajne to mało praktyczne i
      niestety nie nadają sie do szkoły taka prawda.
    • miley31 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 01:00
      plecak, bo jak będziesz nosiła torbę to będziesz miała krzywy kręgosłup xd i do
      tego torba jest ciężka..
      • majka04 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:42
        torba jest fajna ale jak ma się mało lekcji tongue_out
    • pijawka101 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:22
      ` Plecak .. Uwierz mi ; ) Torbę noszę jak mam mało lekcji albo pod koniec roku
      szkolnego jak już wszystko się olewa .; )
      smirk
    • kaila. Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:25
      kup to i to ^^
      Kiedy będzie mniej lekcji weźmiesz torbę, a kiedy więcej plecak ;dd
      Ja tam osobiście wolę plecaki, ale torbę też od czasu do czasu ponoszę ;d
      a i po wakacjach idę do 2 gim. ;d
    • sweet.girl Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:25
      Ja zawsze mam plecak ale w tym roku kupiłam sobie boską torbę w sklepie Cropp Town!
      Polecam ci torbesmile
    • diamond.brandy Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:26
      korni1996 napisał(a):

> W tym roku idę do gimnazjum i zastanawiam się co lepiej plecak wygodny i z
      > wieloma kieszonkami czy tora stylowa i bardzo bardzo fajna. Pomóżcie!!!!!!!!!

Gdybym miała do wyboru świetną stylową torbę albo wygodny plecak OCZYWIŚCIE
      wybrałabym torbę.

Z resztą sama do szkoły chodzę z torbą. Jest ona niezbyt wygodna, ale świetnie wygląda!
    • adzia96 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:26
      też sądze że plecak jest lepszy, torba wiadomo fajnie wygląda ale jest nie
      praktyczna. Też idę do 1 gimnazjum i wiem że jest naprawde dużo książek. Narazie
      polecam plecak.
      Plecaki też można kupic sobie fajne a nie sądze żeby z torbą wyglądało się
      doroślej mając ją całą wypchaną wink
    • jonasofanka Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:28
      ja akurat mam plecak i torbe ;]. Ale Torba jest troche zamała i mi sie książki wszystkie nie
      mieszczą haha xD. Więc mam plecak xD. wink. Sory za spam, ale plis wejdzićcie i komentujcie
      www.hold-on.blog.onet.pl ;]
    • andziulaa Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:29
      Plecak, plecak, ze względu na wygodę.
      Torba może być tylko na jakieś okazje.
      Ale zdecydowanie plecak jest najlepszy wink
    • megan_ Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:29
      W tamtym roku kupiłam torbę i to był błąd. Gdy mieliśmy osiem lekcji w torbie
      nic się nie mieściło! Więc trzeba było na nowo kupować plecak. Teraz idę do
      gimnazjum i kupiłam sobie fajny plecak.

To jest tylko moje zdanie, ale wybór należy do Ciebie. smile

PS Przepraszam, że się powtarzałam.
      • agggaxd Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:35
        Plecaksmile Jest wygodniejszy i tez moze fajnie wygladacwink Torbe biore jak mam mało lekcjiwink:-
        )
    • dream.s Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:31
      Plecak. Torba, choć stylowa, to w dniach kiedy masz dużo lekcji zawodzi.
    • avriltoja Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:31
      Ja tez ide do gimnazjum w tym roku, Ja stawiam na wygode. Wybrałabym plecak na
      twoim miejscu, ramie nie boli i masz pewnosc ze sie nie rozerwie, a torbe
      mialam, to sie rozerwalo mi sie ramie i kicha sad.
    • hepsio Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:31
      ` dla mnie lepsza torba bo i tak połowy książek nie noszę ^^ ale jak zamierzasz
      nosić wszystkie - a w gim. jest ich całkiem sporo ;p - to radzę kupić plecak ( ;
      • kitty. Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:45
        ja stawiam na wygodę ; ) . mam plecak wink . więcej się zmieści , wygodniejszy . ale toba
        niejest zła . ! smirk
        • emilyx3 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 11:17
          Ja raczej plecak . Jest o wieeeele , wiele wygodniejszy . wink
    • panienka Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:34
      to zależy gdzie.... na piknik blisko torba, a na ogrodek plecak
      • panienka Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:35
        ja do szkoły plecak
    • sarcia0909 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:38
      No ja jak szłam do gimnazjum tez kupiłam sobie torbe rozwaliła mi sie po 3 misiacach..bo
      miłam tak duzo lekcji ze ramiaczko sie urwało a jaka nie wygodna i jak mnie plecy bolały w
      tym roku kupiłam sobie plecak ..i to jest chyba najlepsze rozwiazanie ..jak mam 1 czy 2
      lekcje to biore torbe ale jak wiecej to lecak bo jest wygodnybig_grin
    • kewin Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:39
      Jak masz dużo lekcji to plecak jest porostu wygodniejszy, a jak masz mało zajęć
      to torba wink
    • sweeting Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:43
      Ja polecałabym Ci plecak. Zmieści się do niego więcej rzeczy a wiadomo że do szkoły trzeba nosić mnóstwo rzeczy smilesmilesmile
      • gandalf15 Re: Plecak czy torba?! 19.08.09, 10:47
        Ja mam torbe, ale zamierzam kupić plecak. Mam dużo lekcji, 7 albo 8 prawie w każdym
        dniu więc to wygodniejsze. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka