anjaa 10.08.09, 18:10 U mnie w rodzinie są dość dziwne imiona,bo nie jest do końca polska ;/// Ja mam na imię Jessica-Miranda-Andrea ! Koszmar co nie ?! Co wy sądzicie o tych imionach ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wyobraznia . =D 10.08.09, 18:16 e tam . nie ma co się przejmować . imiona jak każde inne , nie polskie, ale są . =D Odpowiedz Link Zgłoś
renesmee_carlie Re: . =D 11.08.09, 10:39 Ja bym się cieszyła gdybym miała niepolskie imie(swojego nie cierpię!) Jessica to świetne imię! Co ty od niego chcesz, tak samo z resztą jak Miranda i Andrea. Ile ja bym dała gdybym mogła mieć któreś z nich... Odpowiedz Link Zgłoś
selcia17 :) 16.08.09, 21:01 Nie przejmuj się Miranda śliczne imię a po za tym teraz imie jak Jessica jest na topie Immię jak imię też z mojego nie jestem zadowolona Zuzanna xDD Co za żal Odpowiedz Link Zgłoś
dolce89 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:17 Nie obraz się, według mnie one sa brzydkie, ale mogło być gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Dziwne imię 10.08.09, 18:19 Dziwne? daj spokój. -.O są fajne. amerykańskie imiona są śliczne. woałabym już nazwyac się np. Rachel, niż tak jak mam, czyli Karolina. polskie imiona są takie zwyczjne. co trzecia kobieta ma na imię Martyna albo Kasia. -.- a tamte? tamte są takie.. różnorodne! tak więc: ciesz się tym co masz, bo masz się czym cieszyć xD Odpowiedz Link Zgłoś
annalovato Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:21 Nie martw się, mogło być gorzej Nawet niektóre typowo polskie imiona są beznadziejne, wolałabys mieć na imię np. Żegota ?? Chyba nie Znam jedną dziewczynę co ma na im ie Paloma i wszyscy do niej Pamela mówia A mnie sie podoba Miranda Ja mam na imie Anna Maria i uważam, że to troche za banalne ... Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:29 oj przestań fajne masz imiona Miranda-to imię najbardziej mi się podoba,Andrea-to takie bardzo rzadkie i nie spotykane imię,Jessica-to imię kojarzy mi się Jessicą biel i Jessicą Albą... Moim zdaniem to fajne imiona.Ja mam brzydkie imię Patrycja Wolałabym jakieś amerykańskie imię Odpowiedz Link Zgłoś
wili Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:35 A mi się podobają! No może i nie są polskie polskie, ale ładne.. A którego używasz najczęściej? Odpowiedz Link Zgłoś
pani_kaulitz Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:36 super sa... ja mam zwwykle imie jak inna dziewczyna z mojej klasy... Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:53 Masz śliczne imiona ! Chcialabym tak mieć ale imienia sie juz nie da zmienić Ja mam na imie Sylwia chociarz moim zdaniem moje imie nie jest glupie Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:37 Oddaj mi te ostatnie, prooooszęęęęęęęęęęę. nie narzekaj, super imiona masz. Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:39 haha. u mnie w sql sa 2 jessici [czy jak tam] a ja mam polskie imie a w sql jestem tylko jedna. no ale kazdy mnie zna ; qq Odpowiedz Link Zgłoś
dolce89 Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:43 Zna osoby, które nazywają się dość orginalne; Nimfa - imię ładne, ale z połączeniu z nazwiskiem Pyza (nazwisko tej dziewczyny) brzmi strasznie. Jasmina, Rosa, Inna, Irina, Elena, Erin (moja kuzynka), Heather (Kuzynka), 2 Lindsay (kuzynka i koleżanka), Lilianna, Liliana, Polianna, Anabela, Hana (nie Hanna), Neferti, Thaiti nazwisko Adam, wszyscy myślą że to chłopak. Kilianna, Kordianna, Koliana, Victoryja, Nataliya, Vlada, Snejana, sasha (znam dziewczynę jak i chłopaka o tym imieniu), antonina, Rozalia, Róża, Simina, Simona (kuzynka), Simonetta, Ines, Szaron, Esthern, Charlotte, Haszka, Vera, Mary, Tanya, Vesna, Kundegunda, Kleopatra, Klara, Orianna, Misza, India, Rosa, Sandrina, Dzahilda (słyszałam w autobusie), Lana ja sama nazywam się Marta Katherine Męśkie: Kilian, Mieszko, Kevin, Brajan, Sasha, Masza, Ivan, Orian Jeżeli przy jakimś imieniu zrobiłam błąd to przepraszam dziwie się ze urzędnicy zgodzili się na takie imiona Odpowiedz Link Zgłoś
recenzentka Re: Dziwne imię 10.08.09, 18:58 Ale ostatnie imię to chyba sama sobie wybrałaś bo ile mi wiadomo dziecku można przy chrzcie dać tylko 2 imiona Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzchoomania Re: Dziwne imię 10.08.09, 19:01 ja się zgodze z nikt. ;p strasznie uwielbiam amerykańskie imiona i obiecałam sobie, że jesli będe mieć dzieci to napewno nie dam im polskich imion. Bo uważam tak jak nikt ., że polskie imiona są takie nieciekawe, za mało ich jest xd i związku z tym jest tak, że prawie w każdej klasie jest Magda, Ania itp:. Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. zmierzchoomania :) 10.08.09, 20:01 zmierzchoomanio! : D ja też tak sobie postanowiłam! już wiem, jakie imiona będą miały moje dzieci : D postawiłam na ameruykańskie imona, które mają końcówkę "a". Eliza i Diana : D te imiona strasznie mi się podobają, szczególnie Eliza. Elizabeth, Eliza, Liz, Lizzie, Ellie.. miliony zmiękczeń : ) Odpowiedz Link Zgłoś
dolce89 Re: zmierzchoomania :) 12.08.09, 17:38 nikt. napisał(a): > zmierzchoomanio! : D > ja też tak sobie postanowiłam! > już wiem, jakie imiona będą miały moje dzieci : D > postawiłam na ameruykańskie imona, które mają końcówkę "a". > Eliza i Diana : D > > te imiona strasznie mi się podobają, szczególnie Eliza. > Elizabeth, Eliza, Liz, Lizzie, Ellie.. miliony zmiękczeń : ) Elizabeth to Elzbieta nie Eliza Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 Re: zmierzchoomania :) 13.08.09, 20:47 hoho nikt. ja mam Eliza ^^ Na poczatku cierpialam z tego powodu, ale teraz luz najlepszy moj kolega (jak sie poznalismy) Eliza.. Ale fajnie, do nikogo nie mowilem jeszcze Elizaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Dziwne imię 10.08.09, 20:12 dolce - imię charlotte jest prześliczne. i kojarzy mi sie z bardzo utalentowaną panią hatherley. xd jesteś oryginalna. fajnie Ci. ja mam natalia, chciałabym mieć nadzieja. ;x Odpowiedz Link Zgłoś
anjaa Re: Dziwne imię 10.08.09, 21:03 Ja się w polsce nie urodziłam,więc sami widzicie rozultaty x33 A najczęściej używam Andrea i Miranda do Jessicy s ię cudem przyznaję -.- Odpowiedz Link Zgłoś
smiley15550 Re: Dziwne imię 10.08.09, 21:21 a wiesz co.... mi sie te imiona bardzo podobają są oryginalne i wgl pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
rosaline14 Re: Dziwne imię 11.08.09, 10:50 hm . jessica jest fajne . mi się podoba to zestawienie . ja mam rozalia emilia . Odpowiedz Link Zgłoś
decod.e Re: Dziwne imię 11.08.09, 11:03 ` fajnie masz , bo sie wyróżniasz . mi sie podoba imie mirandaa ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
jassmin888 Re: Dziwne imię 12.08.09, 16:14 Czemu nie są złe..Ja tez mam na imie Jassmin takie inne, ale sie przyzwyczaiłam i mi sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
carrie. Re: Dziwne imię 12.08.09, 17:41 Świetne są . Ja również wiele bym dała , żeby mieć bardziej oryginalne imię . Odpowiedz Link Zgłoś
white_converse Re: Dziwne imię 13.08.09, 19:40 Mnie tez nazwali zagranicznie bo Alice, ale no spoko masz 3 imiona ,ale chyba jak mówią do ciebie to używają tego pierwszego, a Jessic w Polsce jest tabun więc się nie przjmuj, ja bym na twoim miejscu kazała mówić na siebie Andy;* Odpowiedz Link Zgłoś
anita9713 Re: Super imię 16.08.09, 21:17 Jak dla mnie masz super imię-imiona ja mam Anita - fuj Odpowiedz Link Zgłoś
red_bull Re: Super imię 17.08.09, 23:03 Masz fajne imiona ile bym oddała żeby mieć na imię Jessica są takie fajne zrobnienia Jess i cała reszta moje Dominika jest takie nijakie Dominisia Dominiczka brrr moja zmora xD Normalnie se zmienię imię na Macy (Nicole Anderson gra Macy w J.O.N.A.S xD druga ja xD) xD ostatnio zauważyłam że jestem do niej z charakteru straszliwie podobna wyglądem też zalatuje xD więc jestem Dominika Macy Nicole xD dobra odbija xD Odpowiedz Link Zgłoś
w_paski Re: Dziwne imię 19.08.09, 16:26 to ładne imiona...ale moja ciocia i jej curki mają terz dziwne imiona ale strasznie mi szię podaobają ciocia-jowita,kuzynaka-fałstynka,kuzynka-aureljia Odpowiedz Link Zgłoś
agusiak01 Re: Dziwne imię 19.08.09, 21:24 dlaczego?!! są super! Bardziej oryginalne niż reszta imion! Mi tam sie podba! Milion razy leprze od zwykłej polskiej Agnieszki - tak jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
mayumi Re: Dziwne imię 19.08.09, 23:36 lepsze to niż Ania albo Kasia. mi się podobają Odpowiedz Link Zgłoś
miley31 Re: Dziwne imię 19.08.09, 23:43 Masz śliczne imię!! Ile ja bym dała żeby nie mieć polskiego imienia...xd Odpowiedz Link Zgłoś
vivi2kiwi Re: Dziwne imię 22.08.09, 15:57 imię Jessica jest fajne! Jessie, Jess. ja mam na imię Viviana. i też się cieszę. przyjaciółki mówią do mnie V (czyt. Vi) i jest spoko. niektórzy wołają też Vivi, Vivcia, a mama mówi do mnie Vivianka. Odpowiedz Link Zgłoś