Dodaj do ulubionych

Poleć książkę ! =D

17.08.09, 17:18
Hej .
Byłam dzisiaj w bibliotece po książki .
Wszystki mnie interesowały i nie wiedziałam co wybrać . ;d
W końcy wzięłam 5 xd
Więc polećcie ksiązki ,j jakie kiedyś czytałyście, albo te które najbardziej Wam przypadły
do gustu .
Osobiście polcam przeczytać książkę Johanny N. Malcom - Chłopak z internetu .
Zaczynam czytać list w butelce .
Spodobał mi się tytuł książki - `Duch na luzie` i `Duch na ratunek` oraz `Kiedyś, teraz i ta
hałaśliwa dziewczyna` - spodobał mi się jej opis . =D ! . ;D
Bardzo lubię gdy skacze mi ciśnienie przy czytaniu .
Obserwuj wątek
    • miqusia Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 17:26
      bum, ja zgubiłam kartę biblioteczną i wgl. jestem
      wkurzona na bibliotekę, bo miałam 6 lat i nie mogłam
      iść sama oddać tej książki, a rodzice ciężko pracują i nie
      mają czasu ! i tak oto otrzymałam list, z prośba o zwrócenie
      książki... oczywiście niosły się za tym wielkie konsekwencje,
      dokładniej musiałam zapłacić im 2.40 : D
      ale nie zmieni to faktu, że umiałam cały `na straganie` na pamięć .
      no nic, poproszę kogo, żeby mi wypożyczył coś fajnego więc
      nie wiem co ci poradzić .


      "A to feler" - Westchnął seler.
      • doniczka Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 17:56
        Pewnie już się naczytałaś od innych użytkowników, jaki Zmierzch jest super, ale
        naprawdę polecam, warte przeczytania saga. Polecam też Harrego Pottera. 'List w
        butelce' czytałam, baaaardzo mi się spodobał. Lubię też 'Pollyanna' i 'Pollyanna
        Dorasta' autorem jet bodajże Eleandor H. Porter. Jeśli sobie przypomnę, napiszę
        więcej smile Pozdrawiam!
        • wyobraznia Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 18:42
          nie przepadam za zmierzchem, ani za Harrym P .
          według mnie jest to przereklamowane
          nie wiem czemu, ale tak myslę . ;q
          • cheergirlz Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 19:02
            skacze ciśnienie? no to polecam "tylko dla wybranych" impreza zamknięta" i "poza
            zasięgiem" kate brian, oprocz tego całą serię plotkary poza tym z polskich ja
            osobiście bardzo lubie książki ewy nowak
            • ardnaskela Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 19:16
              Seria od Meg Cabot 1-800-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń, lub seria Pośredniczka od
              tej samej autorki. Zero przynudzania. Emocje do samego końca. tongue_out
    • paurii Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 19:20
      polecam Wywiad z Wampirem i generalnie Kroniki Wampirów Anne Rice, "Chuda" Juddith
      Fathallah (uhm, nigdy nie wiem, czy dobrze napisałam jej imię i nazwisko), Pamiętnik
      Narkomanki Barbary Rosiek. Jak coś sobie przypomnę to napiszę.
    • julitka Re: Poleć książkę ! =D 17.08.09, 19:21
      Zmierzchu szczerze nie polecam. Może tobie się spodoba, aczkolwiek ja uważam, że przez całą książkę nic się nie dzieje, wszystkie wydarzenia banalnie prowadzą do happy endu.
      Lubię Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, Harry Potter też jest ok. Zła Dziewczyna to ciekawa książka. Dalej już nie pamiętam. ;P
      Muszę zczaić tego Chłopaka z internetu.
    • kitty. Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 11:01
      ktoś mi mówił , że seria ' brzydcy , śliczni , wyjątkowi ' jest świetna ale nigdy niebyło jej w
      bibiliotece ; - // . osobiście czytam ' ala makota 2 ' . ale fajne jest też ' pamiętnik
      księżniczki ' . i seria z Olsenkaimi . albo ' atramenotwe serce , atramenotwa śmierć ' itp .
      wszystke książki meg cabot i cecyli von zinger są cool ^^ .
      pozdro ; - *
      • wyobraznia Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 11:29
        ale makota i pamiętnik narkomanki . banalne książki . ;D
        tak samo jak i zmierzch , bez urazy dla fanów
        ale sam widok książki mnie odciąga .. ;D
        pamiętnik księżniczki . chciałam to
        wypożyczyć, ale wzięłam inne . ;D
        podobno jest to książka polecana
        przez czasaopismo "bravo girl" wink
        o taak . ! chłopak z internetu . polecam tą książe
    • iness_pendragon Poleć książkę ! =D 18.08.09, 11:50
      Ostatnioz nudów wzięłam się za książke,którą dostałam pod choinkę pt.: "Felix,Net i Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" Bardzo mi się spodobało,szczególnie wątek miłosny jak Net i Nika tak bardzo powoli się do siebie zbliżają ♥

      Przeczytałam - super!

      Musze jeszcze przeczytać trzy kolejne czesci:

      Felix,Net i Nika i Teoretycznie Możliwa Katasrofa
      -||- -||- i Pałac Snów
      -||- -||- i Pułapka Nieśmiertelności.

      POlecam!
    • misiek_o123 Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 11:51
      Polecam książki Hannah Montana, HSM 1-3 i opowiadanie z HSM, fajnie sie je czyta.
      Nienawidziłem Zmierchu, zacząłem czytać i go uwielbiam, więc też polecam big_grin
    • jane_ Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 12:07
      wyobraźnio, tych tematów wiele już mamy. ;D

      książki żulczyka.
      radio armageddon i zrób mi jakąś krzywdę.
      cuda.
      • wyobraznia Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 13:24
        aj tam .. to będą kolejne . xd
        nie ma ich (chyba) na
        pierwszych stronach ,
        więc odświeżamy . ;p
        • miqusia Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 13:56
          wyoraznia, ale masz podejście xD
          to trzeba było na starym napisać : D
    • shady_girl Re: Poleć książkę ! =D 18.08.09, 16:44
      ciekawy wątek.
      ja ostatnio czytałam Noce Bez Świtu- Mieczysława Szachewicza.bardzo ciekawa i
      piekna książka. wlaściwie pamietnik autora. żyl on w czasach II wojny swiatowej.
      książka opisuje jego tulaczkę po kolejnych obozach koncentracyjnych itp. polecam!
      a poza tym WSZYSTKIE książki M. Musierowiczowej sa BOSKIE!!!
    • miley31 Re: Poleć książkę ! =D 19.08.09, 01:12
      Ksiązki z serii bezsennik są the best big_grin Jest ich (ksiązek) 15 xd to pierwsza
      książka
      merlin.pl/Bezsennik-Czyli-o-czym-dziewczyny-rozmawiaja-noca-Burza-z-piorunami_PUBLICAT,images_big,27,83-7341-503-3.jpg
      • wyobraznia Re: Poleć książkę ! =D 21.08.09, 22:08
        miley31 czytałam bezsennik , i
        akurat tą książkę . jest spoko . xd
        Miqusia a jak inaczej ? ;D
        • sasha_000 Jasbne!! 21.08.09, 23:22
          To zależy jakie kto lubi czytać książkismile)
          Ja z "Zmierzchem" także nie przepadamuncertain
          Lubię książki dla nastolatek, ale także innesuspicious
          Mogę Ci polecić "Zwierzenia Georgi Nicolson(jest kilkanaście części)", "Moamo co ty
          wyprawiasz?!, oraz drugą część tej książki"Ja tego nie przeżyję!", "Słodko-Gorzka
          szesnastka", "Randka z Addisonem", wszystkie książki są napisane z chumoremsmilebig_grin Ale
          lubię także "Spalony Tost", oraz książki z serii Osolineum (niewiem czy dobrze
          napisałam). cool
          Pozdrfokiss
        • kitty Re: Poleć książkę ! =D 01.09.09, 15:56
          Felix, Net i Nika - świetna książka, jak każda z 6-ciu tomów.
          • wyobraznia Re: Poleć książkę ! =D 02.09.09, 15:46
            a ja czytam teraz
            110 ulic . bosska . < 3
            występuja tam głównie chłopacy
            ( tam gdzie doszłam ; p )
            i mają takie imiona jak moji
            ślicznie koledzy . ;D
            więdz moja wyobraznia rusza . ; d
            • ami Re: Poleć książkę ! =D 16.09.09, 16:41
              Ja szczerze polecam ci serie brzydcy (brzydcy, śliczni, wyjątkowi) i tak jakby jej ciąg dalszy
              (nieważcy1, nieważcy2). Po za tym atrementowe serce, atramentowa krew, atramentowa
              śmierć. Wciągnęła mnie też trzynastka na karku, ale to raczek bez dreszczyku i adrenaliny
              XD Zmierzch ujdzie, ale nie jestem wielką fanką. Podoba mi się też seria dziedzictwo
              (eragon, najstarszy, brisingr i 4 tom niewydany), ale nie sugeruj się kiepską ekranizacją
              pierwszej części. Pamiętnik księżniczki (dreszczyk momentami) jest fajny, ja czytam 5
              część. Ale najlepsze z tych książek i tak są Brzydcy, Śliczni, Wyjątkowi. Napisał Scott
              Westerfeld. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka