balamutka 06.07.06, 09:06 Wzięłam chlorellę a na drugi dzień po kolejnej dawce myślałam że umrę - gorączka, biegunka, bóle brzucha i wymioty kilka razy w ciągu dnia. Reakcja grzyba czy nietolerancja organiznu na ten glon? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowajulka Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 10:03 Chyba raczej alergia, która nigdy nie objawia sie podczas pierwszego kontaktu z alergenem. Mam nadzieje, że tego juz nie bierzesz. Odpowiedz Link
balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 19:46 Nie biorę, po takich cierpieniach uff Odpowiedz Link
artur737 Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 20:20 Mogla byc mikrobiologicznie zanieczyszczona. Odpowiedz Link
balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 07.07.06, 09:10 to bardzo prawdopodobne bo miałam czyste objawy zatrucia Odpowiedz Link
homeopatkaqq Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 02:40 ja po 15 tabletkach chlorelli, jak zalecal pan Janus dostalam takich wzdec i klocia w jelitach, ze myslalam, ze mi pekna flaki... 3 godziny wylam z bolu.Rozdelo mi brzuch do rozmiarow 5 miesiecznej ciazy. Gazy nie chcialy sie ruszyc ani ujsc...Nie pamietam co zzarlam aby dac im upust...chyba herbate z rumiankiem + miod.Cos potwornego. Ale podobna reakcje zaobserwowalam po mocnej herbacie pau D'arco...Bardzo podobnie za 1 razem bylo. Odpowiedz Link
balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 16:51 Ja byłam przygotowana na pogorszenie, ale to co przeżyłam było po prostu straszne i podejrzane. I do końca nie wiem co to było i czy brać to dalej czy nie. Na razie nie biorę bo się zwyczajnie boję. Odpowiedz Link
nowajulka Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 18:17 Nie dowiesz sie tego, dopóki nie spróbujesz znowu. Odpowiedz Link