Dodaj do ulubionych

Tragedia po Chlorelli

06.07.06, 09:06
Wzięłam chlorellę a na drugi dzień po kolejnej dawce myślałam że umrę - gorączka, biegunka, bóle brzucha i wymioty kilka razy w ciągu dnia.
Reakcja grzyba czy nietolerancja organiznu na ten glon?
Obserwuj wątek
    • nowajulka Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 10:03
      Chyba raczej alergia, która nigdy nie objawia sie podczas pierwszego kontaktu z
      alergenem. Mam nadzieje, że tego juz nie bierzesz.
      • balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 19:46
        Nie biorę, po takich cierpieniach uff
    • artur737 Re: Tragedia po Chlorelli 06.07.06, 20:20
      Mogla byc mikrobiologicznie zanieczyszczona.
      • balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 07.07.06, 09:10
        to bardzo prawdopodobne bo miałam czyste objawy zatrucia
        • homeopatkaqq Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 02:40
          ja po 15 tabletkach chlorelli, jak zalecal pan Janus dostalam takich wzdec i
          klocia w jelitach, ze myslalam, ze mi pekna flaki... 3 godziny wylam z
          bolu.Rozdelo mi brzuch do rozmiarow 5 miesiecznej ciazy.
          Gazy nie chcialy sie ruszyc ani ujsc...Nie pamietam co zzarlam aby dac im
          upust...chyba herbate z rumiankiem + miod.Cos potwornego.
          Ale podobna reakcje zaobserwowalam po mocnej herbacie pau D'arco...Bardzo
          podobnie za 1 razem bylo.
          • balamutka Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 16:51
            Ja byłam przygotowana na pogorszenie, ale to co przeżyłam było po prostu straszne i podejrzane. I do końca nie wiem co to było i czy brać to dalej czy nie. Na razie nie biorę bo się zwyczajnie boję.
            • nowajulka Re: Tragedia po Chlorelli 09.07.06, 18:17
              Nie dowiesz sie tego, dopóki nie spróbujesz znowu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka