seniorita15
23.03.06, 21:31
Przenies sie na inne forum razem z Daria,Aronem i ich roznymi innymi
wcieleniami.A najlepiej zalozcie wlasne forum i udzielajcie sobie porad
nawzajem,bo juz sie przeciez niezle podszkoliliscie,dzieki zyczliwosci i
dobrej wierze kolegow lekarzy.