Gość: posejdon IP: *.devs.futuro.pl 09.05.09, 11:55 Czy ktoś pracował w tej firmie, jakie są warunki finansowe i atmosfera pracy??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: waldek Re: Arrow Poland IP: *.net-serwis.pl 09.05.09, 17:45 Firma dopiero powstaje, wiec trudno powiedziec cokolwiek z duza pewnoscia. Poki co mala grupa przedstawicieli- tworza dopiero target. W promocji trandolapril (raczej w aptekach na zamianki nie mozla liczyc,bo Gopten sie praktycznie nie sprzedaje), oraz bardzo wdzieczna (dla myslacych) simwastatyna. Jezeli ktos nie ma zupelnie doswiadczenia, to raczej nie ma co sie pchac. Ale jak ktos ma relacje w terenie i chce mu sie troche pokombinowac, to na pewno bardzo dobry sposob, zeby sie czegos nauczyc. Warunki -mysle, ze na tym etapie rozwoju firmy bardzo dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
dorek3 Re: Arrow Poland 10.05.09, 23:38 Pracuję w tej firmie ale nie w sprzedaży. Nie znam również warunków pracy przedstawicieli, ale osobiści ze swoich jestem zadowolona (rynkowe). Ta firma z racji niedługiego stażu jest dla ludzi zdyscyplinowanych czyli takich którzy sami sobie potrafią narzucić zadania, terminarz ich realizacji itp. Przynajmniej w moim obszarze mam pełną samodzielnośc (ale i odpowiedzialność). Portofolio będzie rozwijać się bardzo, w rejestracji jest wiele produktów i ciągle pojawiają się kolejne. Odpowiedz Link Zgłoś