Dodaj do ulubionych

Arrow Poland

IP: *.devs.futuro.pl 09.05.09, 11:55
Czy ktoś pracował w tej firmie, jakie są warunki finansowe i atmosfera pracy???
Obserwuj wątek
    • Gość: waldek Re: Arrow Poland IP: *.net-serwis.pl 09.05.09, 17:45
      Firma dopiero powstaje, wiec trudno powiedziec cokolwiek z duza
      pewnoscia.

      Poki co mala grupa przedstawicieli- tworza dopiero target.
      W promocji trandolapril (raczej w aptekach na zamianki nie mozla
      liczyc,bo Gopten sie praktycznie nie sprzedaje), oraz bardzo
      wdzieczna (dla myslacych) simwastatyna.

      Jezeli ktos nie ma zupelnie doswiadczenia, to raczej nie ma co sie
      pchac. Ale jak ktos ma relacje w terenie i chce mu sie troche
      pokombinowac, to na pewno bardzo dobry sposob, zeby sie czegos
      nauczyc. Warunki -mysle, ze na tym etapie rozwoju firmy bardzo dobre.

    • dorek3 Re: Arrow Poland 10.05.09, 23:38
      Pracuję w tej firmie ale nie w sprzedaży. Nie znam również warunków pracy przedstawicieli, ale osobiści ze swoich jestem zadowolona (rynkowe). Ta firma z racji niedługiego stażu jest dla ludzi zdyscyplinowanych czyli takich którzy sami sobie potrafią narzucić zadania, terminarz ich realizacji itp. Przynajmniej w moim obszarze mam pełną samodzielnośc (ale i odpowiedzialność). Portofolio będzie rozwijać się bardzo, w rejestracji jest wiele produktów i ciągle pojawiają się kolejne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka