obs2 03.06.09, 10:36 praca.wp.pl/gid,11184512,kat,1013831,sort,0,opinie.html A gdzie opinie że najbardziej leniwi są lekarze? Znalazłem bodaj jedną. A powinno być 80% takich opinii. Dopiero taka proporcja oddałaby namiastkę prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maga_luisa Re: leniwi 03.06.09, 11:04 Ja, na przykład, jestem szalenie leniwa :-) Ale mam nadzieję, że to nie o mnie była ta opinia ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: leniwi 03.06.09, 22:03 ja jestem leniwy zamiast pracować 400-550 godzin miesięcznie pracuję 200-220 ; a planuję zmianę pracy na taką w której będę pracował 160. Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus ja też jestem leniwy 03.06.09, 23:25 i pracuję 160 godzin miesięcznie, lenistwo polega na tym, że nie chcę brać ani jednej nadgodziny za 80 Euro. Odpowiedz Link Zgłoś
izaak24 Re: ja też jestem leniwy 04.06.09, 13:32 jeszcze roczek, skoncze studia i tez sobie poleniuchuje na obczyznie Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: ja też jestem leniwy 04.06.09, 14:27 residentship w USA :) poleniuchujesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
dorota.michalek Re: leniwi 06.06.09, 19:32 Skąd taka opinia? Może to, że lekarz pije kawę lub herbatę to emanuje lenistwem? W opinii niektórych, rozzuchwalonych pacjentów tak faktycznie jest i właśnie przez takie osoby zawód lekarza wymaga mega cierpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
makrofag Re: leniwi 13.06.09, 12:07 Popracuj po 70-80 godzin tygodniowo i wtedy porozmawiamy o lenistwie. Odpowiedz Link Zgłoś
off-sik Re: leniwi 15.06.09, 15:10 wiem, ze wielu lekarzy mysli o sobie samych jako o leniach, ale jak sie zastanowic...czy len konczy 6-letnie studia? czy len robi specjalizacje? czy len pracuje ponad 60 godzin tygodniowo? (nie mowie o "spaniu" na dyzurach) a porownujac np. do ludzi pracujacych fizycznie: oni wcale stale nie ruszaja lopata przez 8 godzin dziennie, realne "zasuwanie kilofem" to gora 2-3 godziny dziennie a przeciez regeneracja po pracy umyslowej lekarza jest bardziej czasochlonna od pracy dajmy na to dekarza zarzuty, ze pijemy kawke z pielegniarkami to nieporozumienie my powinnismy, jak sie da, wypoczywac; to zmniejsza ilosc bledow i poprawia atmosfere w naszym bardzo konfliktogennym zajeciu Odpowiedz Link Zgłoś
marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 15:37 a ja wlasnie pije kawke z pielegniarkami i nie mam z tego powodu wyrzutow sumienia:)za chwilke tez pojde sie trzoszku przespac i napewno zrobie to ze spokojnym sumieniem . Odpowiedz Link Zgłoś
casio69 Re: leniwi 15.06.09, 15:42 marcinoit napisał: > a ja wlasnie pije kawke z pielegniarkami i nie mam z tego powodu > wyrzutow sumienia:)za chwilke tez pojde sie trzoszku przespac i > napewno zrobie to ze spokojnym sumieniem . Kawa przeszkadza we snach, bliskich pielęgniarkom. Dobrze, że śpisz ze spokojnym sumieniem, a nie z nimi. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 19:15 > Kawa przeszkadza we snach mit i uproszczenie. > Dobrze, że śpisz ze spokojnym sumieniem, a nie z nimi. :)) jedno nie przeczy drugiemu Odpowiedz Link Zgłoś
casio69 Re: leniwi 15.06.09, 19:24 > jedno nie przeczy drugiemu Nie każdy może podtrzymać ten pogląd, gdy światło poranka obnaża nasze sny. Odpowiedz Link Zgłoś
marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 19:41 chtyba ze pielegniarka i zona to jedna osoba :) Odpowiedz Link Zgłoś
marcinoit Re: leniwi 16.06.09, 16:59 dyzurna1 napisała: > nie pochlebiaj sobie! a to tak a propos czego??? Odpowiedz Link Zgłoś