03.06.09, 10:36
praca.wp.pl/gid,11184512,kat,1013831,sort,0,opinie.html
A gdzie opinie że najbardziej leniwi są lekarze?
Znalazłem bodaj jedną.
A powinno być 80% takich opinii. Dopiero taka proporcja oddałaby
namiastkę prawdy.

Obserwuj wątek
    • maga_luisa Re: leniwi 03.06.09, 11:04
      Ja, na przykład, jestem szalenie leniwa :-) Ale mam nadzieję, że to nie o mnie
      była ta opinia ;-)))
    • aelithe Re: leniwi 03.06.09, 22:03
      ja jestem leniwy zamiast pracować 400-550 godzin miesięcznie pracuję 200-220 ; a
      planuję zmianę pracy na taką w której będę pracował 160.
      • loraphenus ja też jestem leniwy 03.06.09, 23:25
        i pracuję 160 godzin miesięcznie,

        lenistwo polega na tym, że nie chcę brać ani jednej nadgodziny za 80 Euro.
        • izaak24 Re: ja też jestem leniwy 04.06.09, 13:32
          jeszcze roczek, skoncze studia i tez sobie poleniuchuje na obczyznie
          • aelithe Re: ja też jestem leniwy 04.06.09, 14:27
            residentship w USA :) poleniuchujesz :)
    • dorota.michalek Re: leniwi 06.06.09, 19:32
      Skąd taka opinia? Może to, że lekarz pije kawę lub herbatę to emanuje
      lenistwem? W opinii niektórych, rozzuchwalonych pacjentów tak faktycznie jest i
      właśnie przez takie osoby zawód lekarza wymaga mega cierpliwości.
      • makrofag Re: leniwi 13.06.09, 12:07
        Popracuj po 70-80 godzin tygodniowo i wtedy porozmawiamy o lenistwie.
        • off-sik Re: leniwi 15.06.09, 15:10
          wiem, ze wielu lekarzy mysli o sobie samych jako o leniach, ale jak
          sie zastanowic...czy len konczy 6-letnie studia? czy len robi
          specjalizacje? czy len pracuje ponad 60 godzin tygodniowo? (nie
          mowie o "spaniu" na dyzurach)
          a porownujac np. do ludzi pracujacych fizycznie: oni wcale stale nie
          ruszaja lopata przez 8 godzin dziennie, realne "zasuwanie kilofem"
          to gora 2-3 godziny dziennie a przeciez regeneracja po pracy
          umyslowej lekarza jest bardziej czasochlonna od pracy dajmy na to
          dekarza
          zarzuty, ze pijemy kawke z pielegniarkami to nieporozumienie
          my powinnismy, jak sie da, wypoczywac; to zmniejsza ilosc bledow i
          poprawia atmosfere w naszym bardzo konfliktogennym zajeciu
          • marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 15:37
            a ja wlasnie pije kawke z pielegniarkami i nie mam z tego powodu
            wyrzutow sumienia:)za chwilke tez pojde sie trzoszku przespac i
            napewno zrobie to ze spokojnym sumieniem .
            • casio69 Re: leniwi 15.06.09, 15:42
              marcinoit napisał:

              > a ja wlasnie pije kawke z pielegniarkami i nie mam z tego powodu
              > wyrzutow sumienia:)za chwilke tez pojde sie trzoszku przespac i
              > napewno zrobie to ze spokojnym sumieniem .


              Kawa przeszkadza we snach, bliskich pielęgniarkom.
              Dobrze, że śpisz ze spokojnym sumieniem, a nie z nimi. :))
              • marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 19:15
                > Kawa przeszkadza we snach
                mit i uproszczenie.
                > Dobrze, że śpisz ze spokojnym sumieniem, a nie z nimi. :))
                jedno nie przeczy drugiemu
                • casio69 Re: leniwi 15.06.09, 19:24

                  > jedno nie przeczy drugiemu

                  Nie każdy może podtrzymać ten pogląd, gdy światło poranka obnaża nasze sny.
                  • marcinoit Re: leniwi 15.06.09, 19:41
                    chtyba ze pielegniarka i zona to jedna osoba :)
                • dyzurna1 Re: leniwi 16.06.09, 13:50
                  nie pochlebiaj sobie!
                  • marcinoit Re: leniwi 16.06.09, 16:59
                    dyzurna1 napisała:

                    > nie pochlebiaj sobie!
                    a to tak a propos czego???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka