Dodaj do ulubionych

Nawet Pawlak!

09.12.20, 11:33
"Takie słowa nie powinny paść nigdy i nigdzie; wyraziłem oburzenie nimi - tak w środę skomentował słowa o. Tadeusza Rydzyka rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak. Podkreślił, że cała jego działalność jest ukierunkowana na walkę z pedofilią.
W sobotę w Toruniu podczas uroczystości z okazji 29. rocznicy Radia Maryja dyrektor rozgłośni nazwał biskupa Edwarda Janiaka "współczesnym męczennikiem mediów". "Zwróćmy uwagę na to, co mówią, i nie dajmy się (...); to, że ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył, a kto nie ma pokus" - mówił o. Rydzyk. W obchodach uczestniczyli, oprócz Pawlaka, m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i szef MON Mariusz Błaszczak."

www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=a96e4d5b-1237-41fb-89a9-10307b8adfc3&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Nawet Pawlak! 09.12.20, 19:08
      Brudziński też:
      "Wstyd mi, że takie słowa padły podczas eucharystii na antenie radia, które bardzo cenię" - oświadczył europoseł PiS-u Joachim Brudziński w kontekście sobotniej wypowiedzi Tadeusza Rydzyka. Założyciel Radia Maryja, poruszając temat pedofilii w Kościele, pytał publicznie: "a kto nie ma pokus?".

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/joachim-brudzinski-wstyd-mi-za-slowa-ojca-rydzyka/qwdqsbn,79cfc278
      • wislocki12 Re: Nawet Pawlak! 09.12.20, 20:40
        "Bagatelizowanie grzechu, a jeszcze bardziej jego konsekwencji w życiu osób poszkodowanych, nie ma nic wspólnego z drogą Ewangelii” – napisał Administrator Apostolski Diecezji Kaliskiej abp Grzegorz Ryś w oświadczeniu opublikowanym na stronie kurii.
        Przeprasza w nim wiernych za wypowiedź o. Tadeusza Rydzyka podczas toruńskich uroczystości z okazji 29.urodzin Radia Maryja."

niezalezna.pl/367981-abp-rys-przeprasza-za-slowa-o-rydzyka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka