hefalumpek5
31.08.05, 17:35
ze tak trudno z nich zrezygnowac??
muszą miec w sobie jakas substancje działajaco podobnie do narkotyku,
kiedys rzuciłam słodycze i po dłuzszym okresie niejedzenia w ogóle przestałam
miec na nie ochote..
teraz jednak gdy znow zaczełam jesc nie moge bez nich 1 dnia wytrzymac!
postanowiłam ze znow przestane i 3 dzien jestem na głodzie;)
ale to mnie ciekawi, co one takiego maja w sobie ze tak bardzo nas do nich
ciągnie....