Gość: Jackie
IP: *.bmj.net.pl
22.03.02, 20:36
Tak przezylem taka cudowna milosc. to bylo dwa lata temu podczas rejsu po
Adriatyku. Spotkalem ja pierwszy raz w mesie. Potem jeszcze kilka razy
ocieralismy sie o siebie oczywiscie nie doslownie. W koncu cos miedzy nami
zaiskrzylo i ......stalo sie. To wszystko trwalo niecale 22 godziny potem juz w
Grecji nadal trzymalismy sie siebie. Bylo wspaniale.