Dodaj do ulubionych

arabska milosc

07.04.02, 17:36
chcialam poznac Wasze opinie na temat Arabow i ich stosunek do swoich
dziewczyn, zon. Studiuje we Francji na jednym roku z Marokanczykiem, cos sie
dzieje miedzy nami, ale ja nie wiem co robic.. boje sie, slyszalam tyle
smutnych i przerazajacych historii z zycia Polek z Arabami.. napiszcie, jesli
cos wiecie na ten temat..
Obserwuj wątek
    • Gość: M. Re: arabska milosc IP: *.acn.waw.pl 07.04.02, 18:49
      Na forum "kobieta" jest taki wątek "Arab". Całkiem sporo tam wypowiedzi, więc
      pewnie czegoś się dowiesz.
      • Gość: Pola Re: arabska milosc IP: *.extern.kun.nl 09.04.02, 00:24
        Ten watek zalozyla zreszta ta sama osoba :)
        • Gość: Sas Re: arabska milosc IP: *.w.club-internet.fr 09.04.02, 12:12
          Tak, zalozylam watek to i na forum kobieta, bo mam duze watpliwisci i chce
          poznac jak najwiacej opinii.
          • Gość: eva Re: arabska milosc IP: *.telia.com 09.04.02, 15:40
            Nie radze wiazac sie z tym czlowiekiem.Podam ci przyklad
            mojej corki.Mieszkamy tez za granica,corka moja poznala chlopaka
            z SOMALI byli bardzo zakochani w sobie, mieszkali razem,potem
            pszyszlo na swiat dziecko,a moj wnuczek ktorego bardzo
            kocham.Jestesmy katolikami,wiec chcielismy ochrzcic dziecko i tu
            powstal problem on jest muslimem i nie pozwolil ochrzcic
            dziecka po katolicku,chcial po swojemu i od tego czasu
            zaczelo sie wszystko rozwalac,milosc sie skonczyla tak szybko
            jak sie zaczela.PAMIETAJ KAZDY ARAB JEST MUSLIM.Nigdy nie
            bedzie dobrze miedzy wami,lepiej nie zawracaj sobie
            glowy.Mojej corce tlumaczylam caly czas ze z tego nic nie
            bedzie,ale ona mnie nie posluchala,teraz przyznala mi racje
            ze postapila zle.Mieszkam tam gdzie jest duzo Arabow i
            widze jak jest , zony traktuja zle.DZIEWCZYNO NIE ZAWRACAJ
            SOBIE GLOWY.Nie mowie ze kolegami mozecie zostac to jest
            najlepsze z najgorszego.Nie chce cie pouczac, ale ja jako
            matka doswiadczylam tego na swojej corce,ale dziekuje jej za
            to ze mam wspanialego,kochanego wnuczka.Zycze powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka