Dodaj do ulubionych

Wszystko na sprzedaż?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.09, 20:26
Nie wiem co sądzić o tych ślubach , narodzinach i innych chwilach
intymnego szczęścia, które znani i (nie)lubiani sprzedają mediom.
Tak sprzedają z dobroci dla motłochu czy tak sprzedają , by przy
okzji zarobić. No i jak już tak sprzedają, to czy nie mają takiego
poczucia niestrawności w chwilach wzniosłego, np.
sakramentalnego "tak"???
Myślicie, że są szczerzy w tym "tak"? czy może myślą bardziej jak
wypadną???
Obserwuj wątek
    • Gość: alieneczek Re: Wszystko na sprzedaż? IP: *.centertel.pl 11.05.09, 21:32
      Ja jestem tak jeb niety że uważam że te ich późniejsze konflikty rozstania i powroty są reżyserowane w zależności od rankingów. Mnie to wkurza jak mają dzieci. Jak dzieci nie mają to niech się bawią.
      A Ty zrób se tarcze z mordą Paskudzkiej i rzucaj lotkami :)
      • Gość: pyszczek Re: Wszystko na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 00:07
        Pewnie jesteś jeb nięty, z grzeczności nie zaprzeczę.
        Mam do Ciebie prośbę- nie dawaj mi rad co mam sobie zrobić i w kogo
        rzucać lotkami. Paskudzka ma miłą twarz. Ja nie używam słowa morda w
        stosunku do ludzi, do kobiet zwłaszcza. Co sadzę o mężczyznach,
        którzy to robią, nie powiem, ale sądzę źle...
        I tak z ciekawości zapytam- uważasz, że masz monopol na mądrość,
        rację ostateczną, że tymi radami tak hojnie szafujesz?
        • Gość: alieneczek Re: Wszystko na sprzedaż? IP: *.centertel.pl 12.05.09, 08:23
          Dla wyjątkowej kobiety jak Ty polecam Laktacyt. Czemu już się nie logujesz?
          • jane-k-kos Re: Wszystko na sprzedaż? 12.05.09, 08:28
            Kolego miy. Bądź łaskaw się odczepić, ok?
            • Gość: alieneczek Ok IP: *.centertel.pl 12.05.09, 09:12
              I przy okazji przepraszam panią Paskudzka bo ona przed dziennikarzami akurat ucieka.
          • Gość: pyszczek Do A*** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 09:41
            Jeszcze się nie loguję. Jak stwierdzę, że zechcę tu zostać, to się
            zaloguję. To jedno,a drugie , to powtarzam,żebyś swoich rad i
            zaleceń udzielał komuś, kto bez nich ani chwili nie przetrwa.
            Słyszałam, że dla niektórych ludzi forum jest idealnym miejscem na
            bycie najmądrzejszym, bo w realu nikt ich nie słucha.Chyba wiem już
            o co w tym chodzi. I chyba się nie zaloguję:)
            • Gość: alieneczek Ciebie też Pyszczku przepraszam IP: *.centertel.pl 12.05.09, 13:46
              Wczoraj przyznaję trochę wypiłem wieczorem i mi się w głowie popieprzyło.
              • Gość: pyszczek Re: Ciebie też Pyszczku przepraszam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 00:29
                A mówiłam, prosiłam...nie pij tego, to Ci szkodzi:)
                OK. Już się nie gniewam:)
                • Gość: alieneczek :) IP: *.centertel.pl 13.05.09, 10:06
                  Po tym fo pa wyobraź sobie, że dokształciłem się wczoraj na Pudelku :) I ta Paskudzka ma bardzo ładny pyszczek :) Na przyszłość zanim coś napiszę, to wcześniej muszę iść na Pudelek lub Wikipedia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka