8jaga8
05.07.12, 23:17
A miało być tak bosko :)
W każdym bądź razie mój żywot płaski jest pełen niełaski.
Jak mijam kolejne przeszkody widzę że są kłody.
Kłody przeskakuję z kłódką na ustach bo milczenie jest złotem a ja cholernie pusta!
Jak mi się przez chwilę wydaje że jestem bardzo bystra przychodzi wielki piorun trzepnie mnie w pysk a mój czar już pryska!
Jak już wracam do domu to nie mówię nikomu:
- nie mówię nikomu szczerze że w polski kapitał nie wierzę
- nikomu nie powiem że dumna prędzej doczeka mnie trumna
- dzieci ochronię przed zmęczoną mamą a jak jutro pójdę to będzie to samo
-nikt mnie nigdy tak nie traktował że czułam się wydojona krowa
- nikt mi nigdy nie mówił że jestem do niczego ale mądry menadżer nie powiedział nic innego
Dla poprawy własnego humoru tu i ówdzie i wszędzie modły będę odprawiać dla tego dnia w którym mnie już w Polskim Ku Obezwaładnionym nie będzie!!!!