ovonell
29.01.19, 21:21
A`la, hmm... - "przewodnik"... ;) :)))
(owszem - prymitywny, uproszczony, na poziomie gruntu oraz na pewno zbyt ogólny lecz w większości trudno mu jednak odmówić rzeczowości - przynajmniej co do trafności w samym doborze informacji i materiału),
ale też dla "nowicjuszy lub tych po pierwszym nokdaunie od swojej toksycznej królewny-wybranki" - chyba najlepsza lektura tak ot, na początek. ;)
Nie to, żebym popierał takie strony i inicjatywy, ale wydaje mi się, że partnerzy, właśnie po jakimś pierwszym cyrku od swoich wyjątkowych księżniczek powinni zapoznać się nawet z czymś na takim poziomie.
braciasamcy.pl/index.php?/topic/12938-nienawidz%C4%99-ci%C4%99-ale-nie-odchod%C5%BA-czy-twoja-dziewczyna-ma-borderline/
P.S. Szanowne Panie (forumowicze dobrze wiedzą które), teraz czas na Was! Napiszcie obszernie nam teraz, że to przecież "wcale nie jest tak"... :)))