Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Prosze o pomoc

    IP: *.interq.pl / *.fwin-one.interq.pl 06.08.04, 12:24
    Niedawno kupiłem rower Gary Fisher Wahoo
    ponizej widoczne są jego komponenty bardzo proszę o opinie dotyczaca kazdego
    z nich, a moze pasowało by coś wymienić? Z góry dziękuje o pomoc
    1. Rama: Aluminium, Silver Series.
    2. Tylna piasta: Shimano RM-40
    3. aluminiowa, uszczelniona przednia piasta z szybkozłączem,
    4. obręcze Matrix 750,
    5. opony Bontrager Connection Trial
    6. Amortyzator: Rock Shox Judy TT (80 mm).
    7. Tylna przerzutka Shimano Alivio
    8. manetki EF-29
    9. przednia przerzutka C050
    10. hamulce V-brake
    11. mechanizm korbowy Suntour XCC 150
    12. 8-mio rzędowy napęd
    13. nylonowe pedały platformowe.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Ludziecozwami? Re: Prosze o pomoc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 19:41
        Gratuluję rowerka.
        Oto moja opinia o wyszczególnionych przez Ciebie komponentach: pkt.pkt.1 do
        13 : SUPER !!!!!!! SUPER!!!!! Możesz mi wierzyć, znam się na tym.
        A jutro z rana wyłącz kompa i grzej swoim nowym rowerkiem do oporu!
        Kiedy go skończysz pomyśl o wymianie, ew. wtedy włącz komputer i poradź się.
        Powodzenia.
        mariusz


        • spector1 Re: Prosze o pomoc 07.08.04, 12:55
          Nie ma potrzeby wymiany czegokolwiek jesli rower chodzi dobrze.
          Jedynie warto kupic pedaly zatrzaskowe + buty.
          Jazda bedzie bardziej ekonomiczna i bezpieczniejsza.

          Przy odpowiedniej kondycji bedziesz szybciej smigal niz ci ze slaba
          na rowerach za 20tys zl.
          Najwazniejszym jest to aby rozmiar ramy roweru, ustawienie siodla, kierownicy
          bylo odpowiednie i odpowiadalo twojemu stylowi jazdy.
          Osoby o identycznym wzroscie moga jezdzic na roznej wielkosci ramy.

          Spector
      • wyprany Re: Prosze o pomoc 07.08.04, 15:52
        Rowerek wyśmienity, gratuluję :)
        Świetna rama, niezłe przerzutki, widelec idealny - te części będą służyły długo.
        Jednak miałbym zastrzeżenia do korb i piast :( Korby Suntora należą do niezbyt
        trwałych i wybitnie miękkich... Ale nie martw się, da się i na nich poszaleć :)
        Koła możesz zajechać i po jakichś 5 czy 7 tys. km wymienić na solidniejszy
        zestaw.

        I pamiętaj o dbanie o sprzęt :) Powodzenia!
        • Gość: zbych Re: Prosze o pomoc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 01:36
          cokolwiek bys mial nie pytaj sie o opinie czy kolor jest trendy tylko idz na rower. reszta niepowinna cie obchodzic. idz na rower, sam sie dowiesz co nie gra. na naklejkach sie nie jezdzi. wylacz kompa.

          zbychonline.w.interia.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka