Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    rowerek a cyfrak

    24.11.04, 12:27
    Pewnie wielu z Was ma cyfraki, niekoniecznie takie, które można nosić w
    kieszeni. Jeśli jest w miarę duży, z futerałem jeszcze większy, jak go
    najlepiej wozić góralnem w terenie. Może macie jakieś ciekawe rozwiązania.
    Obserwuj wątek
      • el_gato_con_botas Re: rowerek a cyfrak 24.11.04, 13:59
        rozwiazanie malo ciekawe: woze w plecaku opatulonego w etui lub czapke
        :-)
        czasami woze w 'nerce', w czesci teoretycznie przeznaczonej na butelke z woda
        (wtedy tez w etui);
        na ogol jednak plecak, bo do 'nerki' trudno zabrac dodatkowo analoga i statyw
        :D
        pzdr
      • Gość: plf seksistowski punkt widzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 14:20
        ja wszystkie gadżety daję do przewozu mojej żonie, mogę sobie wtedy poskakać,
        poszaleć, zaliczyć każdą hopkę i każdy zjazd a cyfrak i komórka są bezpieczne u
        niej

        kiedyś tak nie zrobiłem i wróciłem z połamanym wyświetlaczem nokii :(

        dodam na wszelki wypadek że to wszystko za obopólną zgodą i w trosce o rodzinny
        budżet

        plf
        • onuferek Re: seksistowski punkt widzenia 24.11.04, 14:43
          Super pomysł. W tej sytuacji potrzebny jest jeszcze większe etui z materiałem
          głuszącym ;-)
      • yuurei Re: rowerek a cyfrak 24.11.04, 17:21
        Rzadko zabieram lustrzankę na rower. Jak już to wkładam ją do mniejszej torby i
        torbę do plecaka. Ale wtedy to raczej jadę na zdjęcia niż na wycieczkę. Wolę nie
        ryzykować sprzętu lub zdrowia. Ktos kiedyś pisał na pl.rec.rowery, że spadł na
        plecy na aparat i obiektyw wbił mu się w kręgosłup. Gość miał wrażenie, że go
        spraliżowało. Na szczęście obyło się tylko na bólu i wielkim siniaku.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka