Gość: karlos IP: *.magma-net.pl 13.04.05, 15:17 co myślicie o tym rowerku dla 10 -letniej dziewczynki ok 140cm wzrostu. Dzieki za rady i opinie www.rowery.wroc.pl/oferta.php?model=183&co=rowery Link Zgłoś Obserwuj wątek