08.08.07, 13:23
Przepisal 2 leki, ale nie znam nazw. Musialabym je przepisac, a
teraz nie mam ich pod reka.
Ma brac chemie, ale tez konkretow to nie znam niestety. Wazne sa te
2 tygonie, bo od nich zalezy czy dadza ta herceptyne czy nie.
Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Asia
Obserwuj wątek
    • sloneczko_26 Re: Dzieki 08.08.07, 13:26
      Przepraszam, zle odpowiedzialam.
      to watek odpowiedzi dla uzytkowanika BINUCHA w watku: Herceptyna,
      proby watrobowe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka