21.10.08, 22:26
Witam wszystkich serdecznie, od pewnego czasu czytam Wasze wpisy i na swój sposób przeżywam Wasze historie, które są podobne do mojej, a dokładnie do historii mojego brata, który jest chory na raka jelita grubego z przerzutami do wątroby, jest po 7 cyklach chemii folfox4 a od niedawna został zakwalifikowany do leczenia Cetuximab-em. I tutaj mam prośbę do wszystkich którzy mieli do czynienia z tym lekiem, proszę napisać mi jakie są skutki leczenia, jakie daje efekty. Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję i życzę wszystkim dużo siły i zdrowia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka