Gość: madame IP: *.bydgoszcz.agora.pl 05.01.06, 17:41 Znajomi zachęcają mnie do wyjazdu na narty do Cavalese. Trochę się boję, bo jestem b. średnią narciarką, a słyszalam, że są tam trasy głównie dla zaawansowanych. Jechać, nie jechać... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skyddad Re: Cavalese 05.01.06, 17:45 Jechac,sa takie i dla Ciebie tez. Pzdr.Sky. Odpowiedz Link Zgłoś
ortodox Re: Cavalese 05.01.06, 17:46 Nie prawda, są różne trasy, przeważnie łatwe (niebieskie i czerwone). Zdecydowanie jechać:)). pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madame Re: Cavalese IP: *.bydgoszcz.agora.pl 05.01.06, 18:11 No to jadę:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: ... i bardzo dobrze! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 11:47 Jest autentycznie cudownie i pieknie na rozmaitosc tras z pewnoscia narzekac nie bedziesz. Odpowiedz Link Zgłoś