Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    IP: *.bydgoszcz.agora.pl 05.01.06, 17:41
    Znajomi zachęcają mnie do wyjazdu na narty do Cavalese. Trochę się boję, bo
    jestem b. średnią narciarką, a słyszalam, że są tam trasy głównie dla
    zaawansowanych.
    Jechać, nie jechać...
    Obserwuj wątek
      • skyddad Re: Cavalese 05.01.06, 17:45
        Jechac,sa takie i dla Ciebie tez.
        Pzdr.Sky.
      • ortodox Re: Cavalese 05.01.06, 17:46
        Nie prawda, są różne trasy, przeważnie łatwe (niebieskie i czerwone).
        Zdecydowanie jechać:)).
        pozdrawiam
        • Gość: madame Re: Cavalese IP: *.bydgoszcz.agora.pl 05.01.06, 18:11
          No to jadę:))
          • ortodox ... i bardzo dobrze! 05.01.06, 21:19
            ;)
            • Gość: bingo Re: ... i bardzo dobrze! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 11:47
              Jest autentycznie cudownie i pieknie na rozmaitosc tras z pewnoscia narzekac
              nie bedziesz.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka