Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    obertauern

    IP: 212.160.196.* 01.12.06, 09:24
    Czy ktoś może wrócił z obertauern lub jest w tej chwili?Jakie tam warunki
    śniegowe,czy wszystkie trasy otwarte?W necie znalazłem,że śnieg 40-60 cm ale
    nie ma to jak info od kogoś kto widział.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Jurek M Re: obertauern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 18:57
        W Obertauern masz w tej chwili jedne z najlepszych warunkow w Alpach (poza
        lodowcami)Chodzi cos.ok.8-10 wyciagow( ok . polowa,moze troche mniej ,tras jest
        otwartych)Na skipassy jest znizka 20 % od oficjalnych cen

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka