Gość: pepperoni IP: 212.160.196.* 01.12.06, 09:24 Czy ktoś może wrócił z obertauern lub jest w tej chwili?Jakie tam warunki śniegowe,czy wszystkie trasy otwarte?W necie znalazłem,że śnieg 40-60 cm ale nie ma to jak info od kogoś kto widział. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jurek M Re: obertauern IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.06, 18:57 W Obertauern masz w tej chwili jedne z najlepszych warunkow w Alpach (poza lodowcami)Chodzi cos.ok.8-10 wyciagow( ok . polowa,moze troche mniej ,tras jest otwartych)Na skipassy jest znizka 20 % od oficjalnych cen Odpowiedz Link Zgłoś