Dodaj do ulubionych

No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum!

28.04.07, 22:43
Siadłam do kompa, chciałam pogadać, a tu nic, pustki.
Gdzie Wy jesteście?
Czyżbyście mężczyzn swoich własną obecnościa w realu rozpieszczały?
A może imprezka albo dobry film w TV.
Leci "Milczenie owiec", ale znam na pamięć i jakoś dzisiaj ochoty na drastyki
nie mam.
Obserwuj wątek
    • agamamaani Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 28.04.07, 22:47
      ja program przerzuciłam i tylko jak ugryźć 10 mln dolarów widziałam.. super film
      ale znam na pamięć :D

      ale to samo miałam powiedziec :D)
    • nalie Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 28.04.07, 22:52
      a ja oglądam 'lupę tygodnia' i trudno powiedzieć, żebym znała to na pamięć ;D
    • hodos Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 28.04.07, 23:27
      ja akurat ogladam 'zatańcz ze mną' na dvd, nie mam ochoty na nic poważnego.. i
      się opycham czym popadnie:)
    • chromosom_y Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 28.04.07, 23:58

      A ja pije piwo. ;)


      Chromosom Y - alias "Brakujace Ogniwo"
    • chromosom_y p.s 28.04.07, 23:59

      To znaczy koncze piwo :(

      Chromosom Y - alias "Brakujace Ogniwo"
      • k_izydorczyk Re: p.s 29.04.07, 00:04
        A ja nadrabiam zaległości w czytaniu postów na forach, które odwiedzam, ale
        chyba nie nadrobię:/ Małż zasnął ze starszym synkiem przy tulaniu na dobranoc.
        A mieliśmy sobie -w końcu- na spokojnie posiedzieć;P
        Chromosom Y Twoje zdrowie - idę po małe piwko;) Zaszalęję;)
        • chromosom_y p.s p.s 29.04.07, 00:11

          Tak jest popieram.... szalej! To rozszerza horyzont!

          Ostatni lyk....


          Chromosom Y - alias "Brakujace Ogniwo"
    • mamalina Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 29.04.07, 09:44
      mialam liczne plany na wieczór, ale padłam z dzieckami o 21 - o pierwszej sie
      przecknelam, by wlozyc pizamke
      taki los chwilowo samotnej matki
      • nalie Re: No tak ... sobota wieczór ...pustki na forum! 29.04.07, 09:50
        łączę się w bólu - kolejna chwilowo samotna ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka