kajkasz1
28.04.07, 22:43
Siadłam do kompa, chciałam pogadać, a tu nic, pustki.
Gdzie Wy jesteście?
Czyżbyście mężczyzn swoich własną obecnościa w realu rozpieszczały?
A może imprezka albo dobry film w TV.
Leci "Milczenie owiec", ale znam na pamięć i jakoś dzisiaj ochoty na drastyki
nie mam.