Dodaj do ulubionych

KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego projektu!

24.09.07, 00:43
EllaRoo ogłosiło tegoroczną edycję konkursu na nową chustę - nagroda
głowna: chusta własnego autorstwa oraz prawo nadania jej imienia,
pod którym wejdzie na stałe do katalogu marki.
Która sprobuje szczęścia ???

szczegóły:
zamotana.blogspot.com/2007/09/zaprojektuj-nowy-wzr-ellaroo.html
Obserwuj wątek
    • kajkasz1 Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 24.09.07, 08:04
      Aż mi się ciepło zrobiło jak sobie wyobraziłam, żete wszystkie cudne
      projekty zostałyby zrealizowane. Przepiękne!
      Gosiu - celtyckie wzory!
      • ithilhin Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 24.09.07, 08:37
        czytasz w moich myslach :-)
        tylko musze znalezc takie, ktore nei sa zaokraglone...
        • lola_22 Gosiu - a wiesz że 24.09.07, 11:41
          ja też od razu o Tobie pomyślałam ?;-) to jest znak, ze koniecznie
          musisz cos wyslac !
    • martina.15 Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 24.09.07, 14:05
      i ja sprobuje, a co! tylko musze przeznaczyc na to kilka chwil na spokojnnie :)
    • fiabei pomóżcie 24.09.07, 15:49
      jakby tam było po rosyjsku, to ok, ale angielski znam średnio - tam można wysłac
      3 wzory czy po coś innego można wrzucic 3 zdjęcia? nie wiem co tam napisane jest :P
      • lola_22 POMOŻEMY ! 24.09.07, 17:04
        wczoraj , gdzy wrzucalam info na stronę zastanawialam sie czy będzie
        zapotrzebowanie na wersje polskojezyczna. Jak widzę byłaby mile
        widziana wiec jeszcze dziś wieczorem (gdy dzieć pójdziespać ;-)
        wrzucę wszystko co najważniejsze po naszemu.

        A tymczasem pokrótce: ilośc zgłaszanych wzorów nieograniczona
        jedynie przy wyborze do finałowej grupy szcześliwców ilośc zosatnie
        ograniczona do jednego wzoru danego autora
        EllaRoo zachowuje prawo dysponowania wszystkimi zgloszonymi
        rysunkami np. na uzytek kolejnych konkursow, jako elementy bazy
        danych o użytkowniku etc.

        reszta wieczorem - napiszcie co jeszcze was interesuje /nie
        rozumiecie/ macie watpliwosci !
        • lola_22 jw. 24.09.07, 21:54
          wrzuciłam dodatkowe informacje nt. konkursu na stronę!
          zamotana.blogspot.com/2007/09/zaprojektuj-nowy-wzr-ellaroo.html
    • hodos Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 24.09.07, 19:08
      super, mam kilka pomysłów:) dziewczyny podpowiedzcie w jakim
      programie najlepiej się projektuje?
    • fiabei juz 32 propozycję są... 25.09.07, 13:08
      ...w tym 12 moich ;)
      • andziulindzia fiabei 25.09.07, 13:54
        z jakiego programu korzystałaś?
        • fiabei Re: fiabei 25.09.07, 14:01
          z painta :D na zwykłe paski wystarczy, photoshopa tez mam, ale tam się trudniej
          operuje kolorem - tzn. w paincie jest taka fajna opcja, że jak wybierasz kolor,
          to pokazuje CI cała gamę odcieci - od bieli do czerni... no, ale jesli już
          jakieś cieniowania, to photoshop...
          • andziulindzia Re: fiabei 25.09.07, 20:29
            No tak sobie właśnie myślałam. Dzięki bardzo :)
            • feega3 a czy ktoś mi wyjaśni...; 27.09.07, 14:50
              po co ten szablon i jak z niego korzystac? Bo ja moze głupia jestem i nie mam
              pojecia ;)

              Dzieki
              • ithilhin Re: a czy ktoś mi wyjaśni...; 27.09.07, 21:26
                ma odpowiednia "wage" i pozaznaczane srodki :-)
                • feega3 Re: a czy ktoś mi wyjaśni...; 28.09.07, 09:01
                  dzięks ;)
    • lola_22 jak tam wena twórcza ? 14.10.07, 23:25
      problemy z przyjmowaniem zgloszen konkursowych zakonczone, mozna
      swobodnie przesylac swoje propozycje.
      Czy wena wam dopisuje ? Ktos coś wysłał ? Ostateczny termin
      nadsylania propozycji - 20. października !!!
      • 377sil Re: jak tam wena twórcza ? 15.10.07, 09:48
        Wysłałam kilka pomysłów. Moje były 100 któreś...
        • fiabei a ja... 15.10.07, 21:12
          ...wyslałam 15 propozycji :P miały numery w okolicach 50-60 w sumie to mam
          jeszcze pomysły, ale gdzie mój zapał opadł i nie chce mi się... :P
    • irlaaa Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 15.10.07, 21:44
      wysłałam i ja. Numery juz w okolicach 150
      • fiabei ojjj... wielka konkurencja... 15.10.07, 21:48
        i jak tu trafic z TYM JEDYNYM wzorem?
    • klarasz Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 16.10.07, 14:40
      też wysłałam, num ok 165.
      • bea-sjf Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 18.10.07, 23:22
        wysłałam 13 pomysłów , chyba jeszcze jedną dorzucę ,chociaż może
        nie ... tak z przekory ;).Bardzo mi się ta zabawa podobała :)))
        • bea-sjf Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 18.10.07, 23:23
          acha ,numery do 205 .Ciekawa jestem kiedy się propozycje ukażą w
          necie ?
          • acsis i ja wysłałam 19.10.07, 12:32
            tak na szybko coś skrobnełam bo czasu mało ;( 6 propozycji. ciekawe co ladnego
            wybiorą?
    • fiabei właśnie sobie uswiadomiłam... 19.10.07, 12:53
      ...że już jutro koniec... ciekawe kiedy wyniki będa, bo nie maja okreslonej
      daty... nie mogę się doczekac :)
    • e-kropka Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 19.10.07, 12:55
      Właśnie wysłałam jedną propozycję. Dostałam numer 212.

      Tak naprawdę większość propozycji z zeszłego roku podoba mi się. Powodzenia
      wszystkim startującym w konkursie. Fajnie by było gdyby wygrał polski wzór :)
    • lola_22 dziewczyny jestescie niesamowite 19.10.07, 14:33
      rozumiem jeden dwa wzory ale 10, 12, 13 ??? Toz to kreatywny wulkan
      na tej polskiej ziemi. Trzymam kciuki za was wszystkie i czekam z
      niecierpliwoscia na ogloszenie wyboru 20 najlepszych - no nie ma
      sily, zeby tam nie bylo kogos z naszych ! A potem - głosujemy !!!
      • martina.15 Re: dziewczyny jestescie niesamowite 19.10.07, 15:27
        ojjj to ja wyslalam 7 sztuk i chyba juz musze spasowac tak czy
        inaczej :) ale ogolnie fajnie ze tak kombinujemy :)
    • bea-sjf Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 21.10.07, 13:02
      już można poogladać projekty - pięęęękne , a z Polski prawie
      połowa :)))
      www.ellaroo.com/contest/2007contest-designs.php
      • fiabei Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 21.10.07, 14:13
        o1 super! a moje niektóre sa 2 razy... to te, co niby ich nie przyjęło na
        poczatku...
        • bea-sjf Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 21.10.07, 16:06
          Jeśli wygra któryś z tych zgniło-zielonych -to sobie kupię :)
          12,13,14,18 lub 91 .
          • mo1717 Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 21.10.07, 18:37
            PIĘKNE!!!!!
            niektóre z projektów przyciągają oko, ale beą mieli twardy orzech do zgryzienia zeby wybrać tę jedną jedyną.....
            PS przyznać sie która z Was to Joanna Smolińska!
            • lola_22 jedna piekniesza od drugiej 21.10.07, 18:47
              podziwiam gust i inwencje !!!
              A co do wyboru - to twardy orzech do zgryzienia to my bedziemy
              mialy: teraz z wszystkich zgloszen zostanie wybranych 20 faworytow
              (mozliwych do wykonania w sensie technicznym) i na jedna z 20 chust
              bedzie mozna głosowac ! To dopiero bedzie sie dzialo !
            • martina.15 Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 22.10.07, 14:03
              to ja sie tak nazywam... a co? :)
              • mo1717 Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 22.10.07, 14:54
                niby nic:) tylko identycznie sie nazywasz jak moja dobra kumpela i przez moment myslałam ze zbiegiem okolicznosci sie tu spotkałysmy, ale zdziwiłabym sie bo nic mi nie wiadomo było o tym ze ona chustowa:)
                ale wiedz ze w Turku mieszka osoba o identycznym nazwsku :D
                pozdrawiam serdecznie!!!
    • jowitaiczterykoty proszę o kontakt 22.10.07, 14:37
      Agnieszkę Frydrych-Szyszkę :)
      Ja jestem Niemczyk-Szyszka....
      Może nasi mężowie są spokrewnieni??
      Pozdrawiam :)
      • frytaef Re: proszę o kontakt 22.10.07, 21:36
        Hej-mój mąż pochodzi z Łodzi z dziada pradziada ponoć...Ale tutaj to
        nie takie znowu oryginalne nazwisko.
        • jowitaiczterykoty napisalam na gazetowego :) 24.10.07, 23:00
          pozdrawiam
    • andziulindzia Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 22.10.07, 16:30
      Przyjemnie jest zobaczyć swoje projekty, ale jak patrzę na projekty
      innych to sobie myślę, że moje nie są takie super jak mi się
      wydawało gdy je robiłam ;)

      Bardzo podobają mi sie pomysły Agnieszki Frydrych-Szyszka. Cuda!
      • ewold zauwazylyscie ile rozowych ? :) 22.10.07, 16:53
        a dla mnie the besciak to 195 Beaty Biedron :) cudo !! i 197 i inne tej samej
        autorki :) kurcze jak ktoras z tych dwoch wygra to kupuje :))

        i zaluje ze nie zdazylam, wyslac swojego pomyslu bo byly to kolorki zupelnie
        inne niz w tych nadeslanych pracach...ehhh, no nic trzeba czekac do nastepnego
        konkursu.

        • bea-sjf Re: zauwazylyscie ile rozowych ? :) 22.10.07, 17:48
          Ewold ,ale mi miło :)))
          Pomysłów kolorystycznych było więcej ,ale ograniczyłam sie tylko do
          tych "ulubionych";), no i troche pod męża powstawały te zgniłe
          zielenie;)
      • frytaef Re: KONKURS ELLAROO - wygraj chustę własnego proj 22.10.07, 21:38
        Aneta-bardzo dziękuję-miód na moje serce!Muszę przyznać ,że dużo
        pięknych projektów jest w tym roku. Niektóre zestawienia
        kolorystyczne są super!
    • klarasz kiedy głosowanie? 25.10.07, 13:44
      O rany, ale wybór. Moje przy niektórych to straszna cienizna ;-) To kiedy będzie
      głosowanie. Jest tyle pięknych z Polski, że na pewno będę lokalną patriotką i
      wybiorę którąś z Was ;-)
      • lola_22 Re: kiedy głosowanie? 25.10.07, 16:28
        na pierwszy tydzień listopada zapowiadają ogloszenie scicslej
        czolowki czyli zaprezentowane nam zostanie 20 propozycji z ktorych
        w glosowaniu zostanie wyloniony zwycięzca.
        a co do lokalnego patriotyzmu to chyba wlasnie postanowili uniknac
        fal narodowosciowych w glosowaniu - nie wiem czy zauwazylyscie, ale
        ukryli nazwiska autorow...
        • fiabei Re: kiedy głosowanie? 25.10.07, 21:17
          hmmm... jeśli ma byc 20 wzorów w finale, a od jednej osoby może byc jeden wzór,
          to znaczy, ze do finału się załapie prawie każdy (o ile nie każdy)... czy tak?
        • mysia125 Re: kiedy głosowanie? 25.10.07, 21:33

          Ukryli, ukryli...
          ale po pierwsze primo widac po imionach, a po drugie primo przeciez sie znamy
          jak lyse konie, wiec widac, kto jest kto ;)

          wiec jesli jeszcze patriotyczna nuta wezmie gore, to mozemy ten plebiscyt wygrac
          swinskim truchtem:) niech tylko Polki trafia do finalu.

          --
          Kasia z Chustomanii
          • lola_22 Re: kiedy głosowanie? 25.10.07, 23:05
            ze beda takowe to jak przedprzedmowczyni zauwazyla z rachunku
            prawdopodobienstwa wynika ;-) Problem w tym, ze popopulacja np. USA
            czy Rosji zdecydowanie wieksza, czyli proporcjonalnie chustonoszek
            wiecej powinna liczyc niz nasza ale my znowu bardziej zaangażowane
            jesteśmy - mam racje ?

            To co - misja o kryptonimie "polska chusta" rozpoczęta ;-D ? Nie
            chce zapeszac wiec plebiscyt na super polska nazwe ogłosze po
            zwyciestwie
            • bea-sjf wybrano 8 wzorów 01.11.07, 13:41
              mozna głosować od dziś do 15 listopada , dwie chusty z Polski :) -
              Sylwii i moja .cieszę się ,hu,ha !
              blog.ellaroo.com/2007/11/01/wrap-design-contest/
              • lola_22 podziwiam i gratuluje ! 01.11.07, 15:57
                naprawdę to wielka sprawa !!!
                teraz apel: dziewczyny głosujcie !
                a oddając głos nie zapomnijcie o komentarzu, dlaczego ? bo warto
                zawalczyc o nagrody - szczególy na stronie podanej przez bea_sjf ,
                wersja pl na
                zamotana.blogspot.com/2007/11/konkurs-ellaroo-cisy-fina.html
              • nelles Re: wybrano 8 wzorów 01.11.07, 21:30
                spełniłam chusciarski obowiązek i oddałam swój głos.
                • andziulindzia Re: wybrano 8 wzorów 01.11.07, 21:50
                  Zagłosowałam z przyjemnością. Szkoda, że tylko dwie "polskie chusty"
                  weszły do ścisłego finału
                  • 377sil Re: wybrano 8 wzorów 02.11.07, 10:01
                    Ha, ale niespodzianka! Nie sądziłam,że wejdę do ścisłego finału.
                    Przy takiej konkurencji?! Te wybrane wzory są super. Gratuluję Beato
                    pięknęgo fioletu. Będę trzymała kciuki!
                    • bea-sjf Re: wybrano 8 wzorów 02.11.07, 12:35
                      Wszystko może się zdarzyć ;) ,ale czarno-biała prowadzi
                      zdecydowanie . Szkoda ,że są pokazane takie małe te wzory , większe
                      wyglądałyby innaczej .
                      Sylwio gratuluję również !:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka