marrrika 06.02.09, 22:12 Ratujcie - co lepsze dla początkującej chutomanki i małego niecierpliwka - Amazonasa czy Hoppka - chodzi o to aby się dobrze i szybko wiązało i nie opadało. Pozdr. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adriana-p Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 12:25 szczerze? ani jedno ani drugie wg mnie. jesli chcesz chustę szybko i niedrogo, to polecam Nati. Odpowiedz Link
bbkk Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 12:32 he,he właśnie miałam to samo napisać - z tych dwóch wybierz Nati ;-) Odpowiedz Link
adriana-p Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 13:26 aaa, i jeszcze girasolka polecam :-) Odpowiedz Link
ithilhin Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 15:48 wszystko da sie zawiazac tak aby nie opadalo, nawet przescieradlo. wiec popatrz sobie na rozne chusty, wybierz swoj kolor, zobacz czy cena Ci odpowiada i kup. Odpowiedz Link