Dodaj do ulubionych

Amazonas czy hoppek

06.02.09, 22:12
Ratujcie - co lepsze dla początkującej chutomanki i małego
niecierpliwka - Amazonasa czy Hoppka - chodzi o to aby się dobrze i
szybko wiązało i nie opadało.
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • adriana-p Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 12:25
      szczerze? ani jedno ani drugie wg mnie.
      jesli chcesz chustę szybko i niedrogo, to polecam Nati.
      • bbkk Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 12:32
        he,he
        właśnie miałam to samo napisać - z tych dwóch wybierz Nati ;-)
        • adriana-p Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 13:26
          aaa, i jeszcze girasolka polecam :-)
    • ithilhin Re: Amazonas czy hoppek 07.02.09, 15:48
      wszystko da sie zawiazac tak aby nie opadalo, nawet przescieradlo.
      wiec popatrz sobie na rozne chusty, wybierz swoj kolor, zobacz czy cena Ci
      odpowiada i kup.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka