czarna33 25.02.04, 02:17 hmm..pysznosci swiata...nie ma to jak lody w ciszy i spokju:) Pyszne..czekoladowo-śmietankowe..Matko Bosko ..kiedy bedzie koniec tego zwolnienia i zostane uwolniona od tego typu pokus??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lodbrok Re: Lody... 25.02.04, 15:27 Czarna to ty jestes jak Rosjanka! W zimie lody. No i oni piją ciepłą wódkę...:- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Lody... 25.02.04, 16:24 Lody czekoladowe calkowicie odpadaja, najlepsze sa waniliowe i wszelakie owocowe:) Tiramisu sa tez w pyte:) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Lody... 25.02.04, 17:29 A jak ktos bedzie mial ochote to polecam jeszcze : zaparzyc kawusie:) poczekac az wystygnie:) nawalic w miseczke lodow smietankowych :) i zalac kawusia:) O matko niebo w gebie:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
lodbrok Re: Lody... 26.02.04, 07:17 Po takim jedzonku byłoby mnie łatwiej przeskoczyć jak obejść...:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
mella5 Re: Lody... 26.02.04, 20:41 Najlepsze są orzechowe - w Głuchołazach, albo w Kłodzku ;) --- Harry Potter fan club Odpowiedz Link Zgłoś
mike79 Re: Lody... 26.02.04, 22:24 najlepsze lodziki sa w srodku nocy (tylko mi tu bez skojarzen), jak czlowiek nie moze spac (bo go np. katar meczy), budzi sie o 3 nad ranem wlacza komputerek i zasiada do pol litrowych lodow, wowoczas smak juz nie gra roli *plusem nowego tesco w lublinie czynnego 24h/dobe bedzie to ze mozna pojechac na cos slodkiego w srodku nocy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
altu Re: Lody... 30.05.04, 19:09 dzisiaj na deser, do obiadu były pyszne, ba, przepyszne.. waniliowe z polewą czekoladową i orzechami.. mniamuśne... Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Lody... 31.05.04, 21:25 No a ja wlasnie z moim Generalem bylam na lodach mniaaaaaaaaaaaaaaaam, moje lody sie nazywaly "lodowy pocałunek" czy tam "letni pocalunek" i zawieraly wszystko co tylko mozliwe, nawet kawalek jakiegos kwiatka (ozdoba, dla niezorientowanych:)) i kawusie pilam och pychota taka duza z bita smietana, posypana kakałkiem:) Mozecie spokojnie zazdroscic:) Odpowiedz Link Zgłoś