25.02.04, 02:17
hmm..pysznosci swiata...nie ma to jak lody w ciszy i spokju:)
Pyszne..czekoladowo-śmietankowe..Matko Bosko ..kiedy bedzie koniec tego
zwolnienia i zostane uwolniona od tego typu pokus???
Obserwuj wątek
    • lodbrok Re: Lody... 25.02.04, 15:27
      Czarna to ty jestes jak Rosjanka! W zimie lody. No i oni piją ciepłą wódkę...:-
      )))
    • ejno Re: Lody... 25.02.04, 16:24
      Lody czekoladowe calkowicie odpadaja, najlepsze sa waniliowe i wszelakie
      owocowe:) Tiramisu sa tez w pyte:)
    • ejno Re: Lody... 25.02.04, 17:29
      A jak ktos bedzie mial ochote to polecam jeszcze : zaparzyc kawusie:) poczekac
      az wystygnie:) nawalic w miseczke lodow smietankowych :) i zalac kawusia:) O
      matko niebo w gebie:):):)
      • lodbrok Re: Lody... 26.02.04, 07:17
        Po takim jedzonku byłoby mnie łatwiej przeskoczyć jak obejść...:-))
    • mella5 Re: Lody... 26.02.04, 20:41
      Najlepsze są orzechowe - w Głuchołazach, albo w Kłodzku ;)
      ---
      Harry Potter fan club
      • mike79 Re: Lody... 26.02.04, 22:24
        najlepsze lodziki sa w srodku nocy (tylko mi tu bez skojarzen), jak czlowiek
        nie moze spac (bo go np. katar meczy), budzi sie o 3 nad ranem wlacza
        komputerek i zasiada do pol litrowych lodow, wowoczas smak juz nie gra roli

        *plusem nowego tesco w lublinie czynnego 24h/dobe bedzie to ze mozna pojechac
        na cos slodkiego w srodku nocy :)))
    • altu Re: Lody... 30.05.04, 19:09
      dzisiaj na deser, do obiadu były
      pyszne, ba, przepyszne..
      waniliowe z polewą czekoladową i orzechami..
      mniamuśne...
    • ejno Re: Lody... 31.05.04, 17:52
      Tak wszyscy nagadaliscie ze JA CHCE LODA!!!
    • ejno Re: Lody... 31.05.04, 21:25
      No a ja wlasnie z moim Generalem bylam na lodach mniaaaaaaaaaaaaaaaam, moje
      lody sie nazywaly "lodowy pocałunek" czy tam "letni pocalunek" i zawieraly
      wszystko co tylko mozliwe, nawet kawalek jakiegos kwiatka (ozdoba, dla
      niezorientowanych:)) i kawusie pilam och pychota taka duza z bita smietana,
      posypana kakałkiem:) Mozecie spokojnie zazdroscic:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka