Dodaj do ulubionych

Samcia!!!!!!!

13.08.02, 17:15
.......wysłałam @ na coralium. :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: Samcia!!!!!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 13.08.02, 17:32
      corka a ty musisz tak qwa publicznie moj adres zapodawac,co?:)))
      • randia Re: Samcia!!!!!!! 13.08.02, 17:40
        Ale przecież specjalnie przekręciłam (teraz stoję i grzebię nóżką w ziemi ze
        skruchą w oczach)
        Masz mamuś kochana zwrocik :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka