07.09.07, 20:12
oglada ktoras??
:) teraz
razem ze mna..???
Obserwuj wątek
    • chantal10 Re: vinci... 08.09.07, 12:25
      Ja sie uczyłam na jutrzejszy egzamin :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka