20.12.01, 08:04
Obserwuj wątek
    • kitek1 Re: KITEK, 20.12.01, 08:06
      kitkuje sie na Twoj rozkaz,
    • mario2 Re: KITEK, 20.12.01, 08:07
      Dzien dobry!- Wy tak juz z samego rana ??- wykitkowac mozna :o)))
      • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:13
        to wykitkuj i stan sie lepszy...
        :)))
        Maryjo powtorzylo????
        • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:16
          lepszy juz nie moge byc!!! Toz to bylby ideal! Maryjo w pracy i nic do nas nie
          przyszlo! buuuuuuuuu
          • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:18
            poszlo, poszlo, do Maryjo....
            a ja dodam: no tak, lepsze jest wrogiem dobrego...
            :))))))))
            • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:22
              bylem na jej poczcie- nie ma :o(((
              Ania- nie chce byc tak dobry by trafic do nieba. Tam nie ma J. Joplin ani
              Hendrixa, ani Morrisona- a ja nie lubie pien chorow anielskich!
              • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:24
                na Maryjo2 nie bylo?????????
                kurde, to sle raz jeszcze......
                • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:29
                  poslij na obydwa- myslisz, ze stale bede skakal z konta na konto?
                  • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:42
                    no to nie skacz, skocz moze tylko na 10.00 zamiast 14.00 na sniadanko do
                    Nowego...
                    :)
                    • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:47
                      sniadanko mam w domu. Potem obiadek przygotuje- potem moge wyjsc w rejs
                      • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:50
                        juz ja widze ten obiadek.......
                        wode na herbatke zagotujesz coby maryjo Liptona miala czym zalac........
                        :))))))
                        • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:52
                          dzis nic specjalnego- rolady wolowe, kluski ciemne, kapusta .... przedtem
                          rosolek!
                          • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:54
                            wszystko w supermarkiecie Gean zakupisz????
                            :)))))))
                            • mario2 Re: mario 20.12.01, 08:55
                              nie w sklepiku na Saskiej K.
                              • onlyania Re: mario 20.12.01, 08:57
                                no tak, nieznajomosc wawy szkodzi........
                                :)))
                                • mario2 Re: mario 20.12.01, 09:00
                                  a czy ja wiem, cz jej nie znam- nie chce mi sie do Janek jechac. Tu mam
                                  wszystko swiezutkie pod nosem!
                                  • onlyania Re: mario 20.12.01, 09:03
                                    no to ty jak kornik - wiorki z IKEA chcesz na obiad podawac????
                                    • mario2 Re: mario 20.12.01, 09:12
                                      nie tylko, jutro jest kotlet po sztygarsku!
    • mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:27
      ...i nie napisałeś mi...jaki to zameczek...???
      • mario2 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:28
        blyskawiczny- z jego przyporka :o)))
        • mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:32
          ...Kochanie nadmiar viagry...zaczyna mieć u Ciebie skutki uboczne...
          • mario2 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:34
            przysiegam, ze na przyporek Kitka sie nie bede rzucal!
            • mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:36
              Uf, uspokoiłam się..., bo wiesz, że chodzi mi wyłącznie o Twoje dobro...
              ...no więc na kogo będziesz się rzucał...???
              • mario2 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:45
                mozesz 3 razy zgadywac .... :o)))
                • mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:52
                  ...wiem już...!
                  • mario2 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 10:05
                    bystra dziewczynka ... :o)))
      • kitek1 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:34
        bo sie stateczkami w wanience zabawialem, ale zaraz napisze,
        • mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:35
          ...to zacumuj stateczki do mydelniczki...i pisz mi...szybko...!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka