mario2 Re: KITEK, 20.12.01, 08:07 Dzien dobry!- Wy tak juz z samego rana ??- wykitkowac mozna :o))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:13 to wykitkuj i stan sie lepszy... :))) Maryjo powtorzylo???? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 08:16 lepszy juz nie moge byc!!! Toz to bylby ideal! Maryjo w pracy i nic do nas nie przyszlo! buuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:18 poszlo, poszlo, do Maryjo.... a ja dodam: no tak, lepsze jest wrogiem dobrego... :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 08:22 bylem na jej poczcie- nie ma :o((( Ania- nie chce byc tak dobry by trafic do nieba. Tam nie ma J. Joplin ani Hendrixa, ani Morrisona- a ja nie lubie pien chorow anielskich! Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:24 na Maryjo2 nie bylo????????? kurde, to sle raz jeszcze...... Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 08:29 poslij na obydwa- myslisz, ze stale bede skakal z konta na konto? Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:42 no to nie skacz, skocz moze tylko na 10.00 zamiast 14.00 na sniadanko do Nowego... :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 08:47 sniadanko mam w domu. Potem obiadek przygotuje- potem moge wyjsc w rejs Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:50 juz ja widze ten obiadek....... wode na herbatke zagotujesz coby maryjo Liptona miala czym zalac........ :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 08:52 dzis nic specjalnego- rolady wolowe, kluski ciemne, kapusta .... przedtem rosolek! Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:54 wszystko w supermarkiecie Gean zakupisz???? :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 08:57 no tak, nieznajomosc wawy szkodzi........ :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: mario 20.12.01, 09:00 a czy ja wiem, cz jej nie znam- nie chce mi sie do Janek jechac. Tu mam wszystko swiezutkie pod nosem! Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: mario 20.12.01, 09:03 no to ty jak kornik - wiorki z IKEA chcesz na obiad podawac???? Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:27 ...i nie napisałeś mi...jaki to zameczek...??? Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:32 ...Kochanie nadmiar viagry...zaczyna mieć u Ciebie skutki uboczne... Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:34 przysiegam, ze na przyporek Kitka sie nie bede rzucal! Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:36 Uf, uspokoiłam się..., bo wiesz, że chodzi mi wyłącznie o Twoje dobro... ...no więc na kogo będziesz się rzucał...??? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:34 bo sie stateczkami w wanience zabawialem, ale zaraz napisze, Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: KITEKU!!! 20.12.01, 09:35 ...to zacumuj stateczki do mydelniczki...i pisz mi...szybko...! Odpowiedz Link Zgłoś