piegucha 29.09.14, 15:53 No i wrocili nasi bogacze Sporo sie zmienilo, szoku nie przezylam, ale moze w nastepnym odcinku? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piegucha Re: Revenge 4 27.10.14, 04:30 No nie! Czy ja dobrze zgaduje, ze David bedzie chcial zabic Nolana?????? Kazdy moze znikac, zwlaszcza Szarlotka, ale nie Nolan! Odpowiedz Link
piegucha Re: Revenge 4 10.12.14, 05:03 No i dobrze wydedukowalam kto tym razem zginie. Zawsze ktos kto juz nieduzo moze namieszac. Odpowiedz Link
lenkaaa Re: Revenge 4 15.12.14, 18:08 po kolei wymorduja wszyskich glownych bohaterow i wtedy sie serial skonczy, he, he... Odpowiedz Link
lenkaaa Re: Revenge 4 15.12.14, 20:54 a kiedy beda dalsze odcinki ? Znacie daty ? -bo zakladam, ze teraz przerwa swiateczna nastanie... Odpowiedz Link
lenkaaa 4x20 20.04.15, 23:11 He, he, dobre zakonczenie odcinka Odeszla z hukiem To juz chyba koniec serialu - 2 odstanie odcinki i koniec sagi - no i dobrze, bo ilez mozna bylo to ciagnac.... ale bede tesknic jak sie skonczy... Pewnie zapodam sobie jeszcze raz od poczatku w pewnym momencie Odpowiedz Link
lenkaaa 4x21 29.04.15, 23:31 Mmmmm.... ciekawe ! Wiec moze jednak bedzie kolejny sezon, zeby Nolan mogl wyciagnac Emily z wiezienia.... No prosze jak sie Victoria "wyrobila", bardzo fajny twist zrobili ! Odpowiedz Link
lenkaaa a jednak.... 29.04.15, 23:35 no teraz to mi naprawde szkoda - okazuje sie, ze jednak za tydzien final finalow, bo kolejnego seonu jednak nie bedzie: tvline.com/2015/04/29/revenge-cancelled-abc-season-5/ Odpowiedz Link
lenkaaa 4x22 07.05.15, 17:14 No luuudzie ! Jeden odcinek przed koncem serialu a oni wprowadzaja nowa postac tylko po to zeby zaciukac biednego policjanta (jak-mu-tam-na-imie) nozem do kruszenia lodu ! Ale sobie wymyslili !!!! Odpowiedz Link
piegucha Re: 4x22 07.05.15, 19:50 Bo to wielka gwiazda Courtney Love! w wielu seriach takie rzeczy robia, zeby kogos znanego wprowadzic. Tak samo mnie zdenerwowala Snookie w Supku. Odpowiedz Link
lenkaaa Re: 4x22 07.05.15, 22:58 phi, nawet jej nie poznalam, tylko zarejestrowalam, ze tleniona blondynaz ondulacja i tyle, he, he... Odpowiedz Link
magdakingaklara Re: 4x22 08.05.15, 12:24 ona pojawiła się wcześniej www.youtube.com/watch?v=yV1LcWOlqso Odpowiedz Link
lenkaaa Re: 4x22 08.05.15, 13:12 kurcze, tak mi jakos mignela tylko w tym ostatnim odcinku, ze zupelnie nie skojarzylam nawet, ze to ta sama osoba.... Odpowiedz Link
piegucha final 11.05.15, 05:01 No i koniec! Szkoda, ze jednak skonczyli serial, ale final mi sie podobal, ani cukierkowy, ani mega negatywny, taki raz w sam raz. Slodko-gorzki. I taki akurat na zakonczenie mojego pobytu w Stanach Odpowiedz Link
lenkaaa Re: final 11.05.15, 23:58 Zgadzam sie: dobre zakonczenie, na szczescie nie przeslodzone do zemdlenia, bo tego sie obawialam jak zobaczylam slub. Tak mi szkoda, ze juz wiecej nie bedzie ..... Odpowiedz Link