29.09.14, 15:53

No i wrocili nasi bogaczesmile Sporo sie zmienilo, szoku nie przezylam, ale moze w nastepnym odcinku?
Obserwuj wątek
    • magdakingaklara Re: Revenge 4 01.10.14, 11:37
      wink
      • piegucha Re: Revenge 4 27.10.14, 04:30

        No nie! Czy ja dobrze zgaduje, ze David bedzie chcial zabic Nolana?????? Kazdy moze znikac, zwlaszcza Szarlotka, ale nie Nolan!
    • piegucha Re: Revenge 4 10.12.14, 05:03

      No i dobrze wydedukowalam kto tym razem zginie. Zawsze ktos kto juz nieduzo moze namieszac.
      • magdakingaklara Re: Revenge 4 15.12.14, 11:00
        szkoda sad
        • lenkaaa Re: Revenge 4 15.12.14, 18:08
          po kolei wymorduja wszyskich glownych bohaterow i wtedy sie serial skonczy, he, he...
          • lenkaaa Re: Revenge 4 15.12.14, 20:54
            a kiedy beda dalsze odcinki ? Znacie daty ? -bo zakladam, ze teraz przerwa swiateczna nastanie...
            • magdakingaklara Re: Revenge 4 15.12.14, 21:08
              5 styczen
              • lenkaaa Re: Revenge 4 15.12.14, 22:48
                o, dzieki !
                • lenkaaa 4x20 20.04.15, 23:11
                  He, he, dobre zakonczenie odcinka smile Odeszla z hukiem smilesmilesmile
                  To juz chyba koniec serialu - 2 odstanie odcinki i koniec sagi - no i dobrze, bo ilez mozna bylo to ciagnac.... ale bede tesknic jak sie skonczy... Pewnie zapodam sobie jeszcze raz od poczatku w pewnym momencie smile
                  • lenkaaa 4x21 29.04.15, 23:31
                    Mmmmm.... ciekawe ! Wiec moze jednak bedzie kolejny sezon, zeby Nolan mogl wyciagnac Emily z wiezienia.... No prosze jak sie Victoria "wyrobila", bardzo fajny twist zrobili !
                    • lenkaaa a jednak.... 29.04.15, 23:35
                      no teraz to mi naprawde szkoda - okazuje sie, ze jednak za tydzien final finalow, bo kolejnego seonu jednak nie bedzie:
                      tvline.com/2015/04/29/revenge-cancelled-abc-season-5/
                      • piegucha Re: a jednak.... 30.04.15, 01:58
                        A to szuje sad
                        • magdakingaklara Re: a jednak.... 30.04.15, 08:22
                          buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sad
                          • lenkaaa 4x22 07.05.15, 17:14
                            No luuudzie ! Jeden odcinek przed koncem serialu a oni wprowadzaja nowa postac tylko po to zeby zaciukac biednego policjanta (jak-mu-tam-na-imie) nozem do kruszenia lodu ! Ale sobie wymyslili !!!!
                            • piegucha Re: 4x22 07.05.15, 19:50
                              Bo to wielka gwiazdatongue_out Courtney Love! w wielu seriach takie rzeczy robia, zeby kogos znanego wprowadzic. Tak samo mnie zdenerwowala Snookie w Supku.
                              • lenkaaa Re: 4x22 07.05.15, 22:58
                                phi, nawet jej nie poznalam, tylko zarejestrowalam, ze tleniona blondynaz ondulacja i tyle, he, he...
                                • piegucha Re: 4x22 07.05.15, 23:42
                                  a ja sie skrzywilam, bo nie lubie jej
                                  • magdakingaklara Re: 4x22 08.05.15, 12:24
                                    ona pojawiła się wcześniej

                                    www.youtube.com/watch?v=yV1LcWOlqso
                                    • lenkaaa Re: 4x22 08.05.15, 13:12
                                      kurcze, tak mi jakos mignela tylko w tym ostatnim odcinku, ze zupelnie nie skojarzylam nawet, ze to ta sama osoba....


                                      https://i41.tinypic.com/25t7tx4.gif
    • piegucha final 11.05.15, 05:01
      No i koniec! Szkoda, ze jednak skonczyli serial, ale final mi sie podobal, ani cukierkowy, ani mega negatywny, taki raz w sam raz. Slodko-gorzki.
      I taki akurat na zakonczenie mojego pobytu w Stanachbig_grin
      • magdakingaklara Re: final 11.05.15, 11:08
        No ja czekam na literki i przebieram nogami wink
        • lenkaaa Re: final 11.05.15, 23:58
          Zgadzam sie: dobre zakonczenie, na szczescie nie przeslodzone do zemdlenia, bo tego sie obawialam jak zobaczylam slub. Tak mi szkoda, ze juz wiecej nie bedzie .....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka