gabi54
06.11.06, 22:54
Spłacam kredyt w transzach, mam ratę do 15 listopada i frank spadł duzo
poniżej poziomu w jakim zaciągnęłam kredyt - 2,456 CHF, w tech chwili przy
kwocie transzy 112000, jestem do tyłu jakieś 5000PLN!!!!
Co robić, czy już spłacać i być te 5 tys do tyłu bo może spaść jeszcze
bardziej, czy czekać do 15 listopada z nadzieją na cud??????
pomóżcie