Dodaj do ulubionych

Szeptunka Zina

03.04.16, 10:44
Szeptunka Zina przyjmuje w Skarżysku , tel. 517 29 74 41 Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • aniaaa.pla Re: Szeptunka Zina 03.04.16, 11:16
   Pani Zina
   Niezwykła Szeptunka z Ukrainy
   Jeśli masz problemy psychiczne, duchowe, a nawet zdrowotne, udaje się do szeptunki, która pomoże Ci dzięki modlitwie.
   Pani Zina pochodzi z rodu znanych szeptunek rosyjskich, jest obywatelką Ukrainy, a obecnie mieszka w Polsce w Skarżysku . Rownież pomaga na odleglość na podstawie zdjęcia. Telefon do Pani Ziny: 517 29 74 41 ,a zapisy/kontakt 512 299 388.


    • aguleczek28 Re: Szeptunka Zina 24.04.16, 14:13
     O Eugenii też jest sporo negatywnych opinii... Także nie wiadomo w końcu czy pomaga czy też nie.
     Byłoby dobrze, gdyby tymi sprawami zajmowała się Wala z Orli, bo ona podobno jest skuteczna, ale podobno pomaga tylko na zdrowie.
     • skfareek Re: Szeptunka Zina 24.04.16, 14:34
      Nie zawsze jedna wizyta u szeptuchy na zdrowie czy uroki pomaga. Czasem trzeba 3-5 z tego co wiem. Raz ktoś pojedzie i ło nie pomogła. Czasem może i nie pomoże. U Pani Wiery w Orli to kolejki. Są lepsze mniej znane szeptuchy.

      Nie wiem czy Pani Eugenia jeszcze żyje.
   • skfareek Re: Szeptunka Zina 26.04.16, 12:45
    www.lubin.cerkiew.pl/modules/news/article.php?storyid=266 Masz święta prawosławne i w niedzielę raczej nie przyjmuje. Po świętach pewnie znowu w Skarżysku.
  • kama_2016 Re: Szeptunka Zina 16.08.16, 16:00
   Byłam,rozmawiałam,sprawdziłam i...naprawdę pomogła.Zaufałam i nie żałuję.Tak,cena zależy od problemu. Naprawdę polecam.Umawiałam się na wizytę pod nr telefonu 512 299 388
   Pozdrawiam
   • anilorakkarolina Re: Szeptunka Zina 15.11.16, 16:12
    Chodzę do niej od 5 miesięcy i nie ma żadnych efektów w żadnej sprawie, z którą do niej poszłam: powrót faceta, albo znalezienie nowej miłości, poprawa sytuacji w pracy - typowe ludzkie sprawy. Robię wszystkie rytuały, modlitwy jakie mi daje i nic. Kosztuje w sumie bardzo dużo, bo każda wizyta to 200-250 zł + za świeczkę, za gałązki do palenia też nie mało, bo 50 -100 zł. Jest ciepła, miła, ale nieskuteczna. Odnoszę wrażenie, że jej pobyty w Zielonce to już biznes, a nie pomoc.
    • karolinaikarolina Re: Szeptunka Zina 05.12.16, 11:48
     Napisałam swój post 15.11.2016 "anilorakkarolina" i chcę się do niego odnieść teraz. Byłam niesprawiedliwa, rozżalona, załamana. Do p. Ziny trafiłam z beznadziejną sytuacją, z którą sama walczyłam ponad 1,5 roku, liczyłam na pomoc, ukojenie traktując te spotkania jak ostatnią szansę. Dla mnie te kolejne 5 miesięcy ciągłej pracy, oczyszczania i kosztów z tym związanych to dużo, bo wszystko co robiłam trwa już ok 2 lat. Mając trudną sytuację finansową i próbując z pomocą p. Ziny odzyskać od dłużnika pieniądze za każdą wizytę płaciłam tyle co było trzeba, bo jestem honorowa, sama nie chcę mieć długów, ale nie widząc efektów oddawania reszty swoich pieniędzy zwątpiłam, zabolało mnie, że cierpię, mam problem a choć za co któraś rzecz mogłabym zapłacić później skoro przychodzę stale. Coś we mnie pękło. Zwątpiłam. Prawdą jest to, że z pełną wiarą chodziłam 5 miesięcy, wykonywałam wszystkie polecone mi czynności, odmawiałam modlitwy i nic. Wizyty były różne: rozmowa, oczyszczanie, świeczka, gałązka do palenia, modlitwy i różne zapłaty. Źle napisałam, że gałązka kosztuje 50-100 zł, bo chodziło mi o to, że spotkanie kiedy dostaję gałązkę do palenia kosztuje tyle. Przepraszam za to, za to, że zwątpiłam, straciłam siły. Życzę p. Zinie wszystkiego dobrego. Pomaga. Proszę starać się do niej chodzić i szanować te spotkania. Być może ja nie zasługuję, noszę grzechy pokoleń, jestem przypadkiem beznadziejnym.
     • stopnaciagaczom Re: Szeptunka Zina 05.12.16, 13:43
      Pani Zina ma swoje lata i czasy świetności za sobą. Nie jestem pierwszą osobą co nie wyszło.
      Poszukaj artykuł "szeptucha z Krotoszyna" i tam w komentarzach z ostatniego pół roku poszukaj numer tel do Rosjan z Bydgoszczy. Bardzo mili i sympatyczni ludzie i nie są nastawieni na pieniądze. Pomagają za darmo. Jak ktoś im zostawi pieniądze to ta kasa idzie na pomoc innym. Jak się zgodzą pomóc to jeszcze chyba nigdy nie było reklamacji, że coś nie tak poszło.
  • wiaracieszy Re: Szeptunka Zina 06.07.22, 15:52
   Kochani byłam u Pani Zini trochę rozczarowana jestem a dlatego myślałam , ze więcej coś powie a Ja ciagle gadałam . Pani Zina mówi otwarcie. Ze się uda czy nie jeśli chodzi o strefę miłosna . Trochę czuć , ze kasa się liczy u Pani Zini trochę smutne cóż takie czasy .

   Druga rzecz ostrzegam przed ludźmi i proszę nie brąz żadnych rytuału u Pani Ani Szlankowskiej , Pana Eryka Mozgoła i Michal Stępko robiłam u nich nic dosłownie nic . Bardzo dziwne , ze komentarze negatywne sa usuwane albo nie można napisać prawdziwego komentarza . Proszę nie dajcie się im szkoda kasy i czasu lepiej już poszukać u Szeptuchy .

   • sandradee02 Re: Szeptunka Zina 06.07.22, 16:15
    Zgadzam się z tą opinią. Ww trójca tylko pozytywne opinie publikuje. Negatywnych nie dać się napisać, bo nie są publikowane. Stepko wzmacnia i nic. Eryk wzmacnia i nic. Natomiast szalkowska to chamka, która uważa się za cud świata. Efektów u każdego z nich brak.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka