loczek62
30.07.10, 17:06
Wróciłem przedwczoraj z wakacyjnego wypadu na Mazury i nie mogę się przestać
drapać (znaczy swędzi okrutnie, ale się nie drapię by nie wdała się infekcja).
Na nogach mam znaki (bąble?) po ukąszeniach komarów i wygląda to jak Ospa
Wietrzna i tak samo swędzi. Co zrobić by tak nie swędziało? Pomóżcie proszę.