sadida 04.08.10, 10:04 Muszę kupic kilka przedmiotów do domu. zastanawiałam się nad produktami Tchibo - konkretnie: worki próżniowe, suszarka do włosów, czajnik elektryczny. Jeżeli uzywacie to podzielcie sie opiniami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika3411 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:15 W Tchibo kupowałam głównie ubrania dla córki. Są niedrogie i niezłej jakości. Mam też dwa szklane świeczniki z Tchibo - śliczne Aaaaa i sweter sobie kupiłam - bardzo go lubię. Mając dobre doświadczenia z innymi produktami tej marki, nie miałabym oporów przed kupieniem suszarki, bądź czajnika. O workach próżniowych czytałam gdzieś, że kiepskie. Zarówno te Tchibo, jak i innych marek. Odpowiedz Link
silie Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:40 Czego to ja nie mam z Cibo)) -Parę ciuchów bawełnianych, bardzo sobie chwalę. I szlafroczek i kilka koszulek nocnychI kurtkę przeciwdeszczową. Sprawdziła się. -Ręczniki - długi czas gubiły zielony pył który osiadał w całej łazience, ale już jest chyba ok. Czyli po półtora roku) Ale bardzo je lubię. -Garnuszek do spieniania mleka - rewelacja, a dysza do tejże czynności w ekspresie przy nim wymięka. -Trochę szkła - dekoracyjne i na biżuterię -kostium kąpielowy basenowy - super jakość -firanki - bardzo ładne i tanie -dozowniki na mydło ceramiczne, na szczoteczki i na duperele łazienkowe. -wspomniane worki próżniowe na ubrania - osobiście nie mam zastrzeżeń -i pewnie jeszcze parę innych rzeczy) Ogólnie jak wchodzę do tego sklepu to rzadko kiedy się zdarza, żeby mieli akurat coś co mi się nie przyda. Więc przeważnie wychodzę z czymś przydatnym do domu. Osobiście bardzo polecam. s. Odpowiedz Link
kasiak37 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:23 kupuje,jestem zadowolona,sa dobrej jakosci tak samo zreszta jak reszta produktow. Odpowiedz Link
1monia4 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:30 Ogólnie jestem zadowolona-kupuje glównie ubrania,podkladki pod nczynia itp..Mam równiez worki prózniowe-----beznadziejne.Poczatkowo byly dobre-teraz chwile po odessaniu powietrza -przepuszczaja Odpowiedz Link
kafiorlla Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:31 Ja mam dużo ich produktów np lampki na czujnik ruchu, zegar, latarka, krokomierz, kurtkę męską, bieżniki, kubki, magnezy na lodówkę, koszulki, ale się tego uzbierało. A co do jakości to jedna lampka przestała mi działać ale zwróciłam im, pieniądze oddali i obiecali oddać za koszt dostawy ale zobaczymy. Co do reszty bez zastrzeżeń rzeczy są ładne i jakościowo dobre. Odpowiedz Link
johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:49 Ja sobie TCM bardzo chwale! Do tej pory zakupiłam: -sztućce -łyżeczki - otwieracz do konserw, który mam juz 8 lat i wyglada jak nowy, sprawuje sie równie dobrze! - ostatnio kupiłam wagę kuchenna z odczepiana miarką, jest super, latwa do mycia i praktzcyna -przyżad do krojenia frytek, jeszcze nieużywany i chyba niepotrzebnie go kupiłam...no cóż Firme polecam Odpowiedz Link
johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:50 i patelnie teflonowa którama już ponad 2 lata i jest jeszcze ok. Odpowiedz Link
johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:52 i super gofrownice z kawadratowymi goframi która piecze chrupki gofry...pewnie jeszcze kilka innych rzeczy ;P Odpowiedz Link
brumming Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:08 Kawę ziarnistą - jest pyszna, aromatyczna i naprawdę w dobrej cenie; reszta produktów wydaje mi się droga ale chętnie oglądam online Odpowiedz Link
allija Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:31 kupiłam tam kilka produktów i na ogół jestem zadowolona. Jednak z cenami to różnie bywa, niektóre wg mnie zdecydowanie zawyżone. Niedawno chociażby widziałam wiklinowe koszyczki po blisko 40 zł za sztukę, to nawet w Ikei porównywalny jest tańszy, że nie wspomnę o marketach. Nie kupuje tam takze różnych tekstyliów bo uważam, że można kupic porównywalne tańsze. Kupuję tylko to czego nie ma w innych miejscach np. ostatnio nabyłam mini frytkownicę czyli taką na jedna porcję, jest fajna, działa jak powinna. Odpowiedz Link
kikimora78 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:46 ja mam kocyk elektryczny, moja kicia bardzo go sobie chwali Odpowiedz Link
anu_anu Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 13:19 Sporo tam kupowałam i ze wszystkiego jestem zadowolona. Z Twojej listy mam czajnik elektryczny, jest OK. Odpowiedz Link
taba18 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 15:15 Bardzo lubię i polecam, ale nie AGD. Nie kupiłabym suszarki czy czajnika. Moze miałam pewcha, ale kupiona w Tchibo waga elektroniczna szybko się zepsuła. Może się zdarzyć...ale kolejne, kóre dostawałam po zareklamowaniu też się psuły. W końcu chyba skończyły im się wagi i dostałam zwrot pieniędzy. Kupuję ciuszki dla dziecka i dla siebie, firanki, gadżety do kuchni. Odpowiedz Link
johana75 do taba18 04.08.10, 16:59 taba18 napisała: > Bardzo lubię i polecam, ale nie AGD. Nie kupiłabym suszarki czy > czajnika. Moze miałam pewcha, ale kupiona w Tchibo waga > elektroniczna szybko się zepsuła. Może się zdarzyć...ale kolejne, > kóre dostawałam po zareklamowaniu też się psuły. W końcu chyba > skończyły im się wagi i dostałam zwrot pieniędzy. > Kupuję ciuszki dla dziecka i dla siebie, firanki, gadżety do kuchni. Waga kuchenna czy lazienkowa? Odpowiedz Link
figaroo Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 05.08.10, 12:28 Mam bardzo dużo rzeczy z Tchibo. Zawsze czekam na nową kolekcję i rzadko zdarza się, że nie ma tam zupełnie niczego co jest mi NIEZBĘDNE w domu Z Twojej listy ostatnio kupiłam worki. Jak dla mnie póki co super. Mam zamiar dokupić jeszcze jedne. Poza tym mam i trochę ubrań, trochę do domu, trochę elektroniki. W zeszłym tygodniu kupiłam tam stację parową do prasowania. Uważam, że za takie pieniądze jest rewelacyjna. Ceny jak to ceny, czasem jest się do czego przyczepić. Ale nawet jak uważam, że coś tam mogłoby być trochę tańsze to i tak kupuję, ponieważ mam zaufanie co do jakości. Poza tym jak coś się zepsuje to można zareklamować (na elektronikę i AGD jest aż 3 lata gwarancji) Odpowiedz Link