Dodaj do ulubionych

Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o opinie

04.08.10, 10:04
Muszę kupic kilka przedmiotów do domu. zastanawiałam się nad
produktami Tchibo - konkretnie: worki próżniowe, suszarka do włosów,
czajnik elektryczny. Jeżeli uzywacie to podzielcie sie opiniami.
Obserwuj wątek
    • monika3411 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:15
      W Tchibo kupowałam głównie ubrania dla córki. Są niedrogie i niezłej jakości.
      Mam też dwa szklane świeczniki z Tchibo - śliczne smile Aaaaa i sweter sobie
      kupiłam - bardzo go lubię.
      Mając dobre doświadczenia z innymi produktami tej marki, nie miałabym oporów
      przed kupieniem suszarki, bądź czajnika. O workach próżniowych czytałam gdzieś,
      że kiepskie. Zarówno te Tchibo, jak i innych marek.
      • silie Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:40
        Czego to ja nie mam z Cibosmile))
        -Parę ciuchów bawełnianych, bardzo sobie chwalę. I szlafroczek i kilka koszulek
        nocnychsmileI kurtkę przeciwdeszczową. Sprawdziła się.
        -Ręczniki - długi czas gubiły zielony pył który osiadał w całej łazience, ale
        już jest chyba ok. Czyli po półtora rokusmile) Ale bardzo je lubię.
        -Garnuszek do spieniania mleka - rewelacja, a dysza do tejże czynności w
        ekspresie przy nim wymięka.
        -Trochę szkła - dekoracyjne i na biżuterię
        -kostium kąpielowy basenowy - super jakość
        -firanki - bardzo ładne i tanie
        -dozowniki na mydło ceramiczne, na szczoteczki i na duperele łazienkowe.
        -wspomniane worki próżniowe na ubrania - osobiście nie mam zastrzeżeń
        -i pewnie jeszcze parę innych rzeczysmile)

        Ogólnie jak wchodzę do tego sklepu to rzadko kiedy się zdarza, żeby mieli akurat
        coś co mi się nie przyda. Więc przeważnie wychodzę z czymś przydatnym do domu.
        Osobiście bardzo polecam.
        s.
    • kasiak37 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:23
      kupuje,jestem zadowolona,sa dobrej jakosci tak samo zreszta jak reszta produktow.
      • 1monia4 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:30
        Ogólnie jestem zadowolona-kupuje glównie ubrania,podkladki pod
        nczynia itp..Mam równiez worki prózniowe-----beznadziejne.Poczatkowo
        byly dobre-teraz chwile po odessaniu powietrza -przepuszczaja
      • kafiorlla Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 10:31
        Ja mam dużo ich produktów np lampki na czujnik ruchu, zegar, latarka,
        krokomierz, kurtkę męską, bieżniki, kubki, magnezy na lodówkę, koszulki, ale się
        tego uzbierało. A co do jakości to jedna lampka przestała mi działać ale
        zwróciłam im, pieniądze oddali i obiecali oddać za koszt dostawy ale zobaczymy.
        Co do reszty bez zastrzeżeń rzeczy są ładne i jakościowo dobre.
        • johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:49
          Ja sobie TCM bardzo chwale!
          Do tej pory zakupiłam:
          -sztućce
          -łyżeczki
          - otwieracz do konserw, który mam juz 8 lat i wyglada jak nowy, sprawuje sie
          równie dobrze!
          - ostatnio kupiłam wagę kuchenna z odczepiana miarką, jest super, latwa do mycia
          i praktzcyna
          -przyżad do krojenia frytek, jeszcze nieużywany i chyba niepotrzebnie go
          kupiłam...no cóż
          Firme polecamsmile
          • johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:50
            i patelnie teflonowa którama już ponad 2 lata i jest jeszcze ok.
            • johana75 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 11:52
              i super gofrownice z kawadratowymi goframi która piecze chrupki gofry...pewnie
              jeszcze kilka innych rzeczy ;P
    • brumming Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:08
      Kawę ziarnistą - jest pyszna, aromatyczna i naprawdę w dobrej cenie;
      reszta produktów wydaje mi się droga smileale chętnie oglądam online
    • allija Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:31
      kupiłam tam kilka produktów i na ogół jestem zadowolona. Jednak z
      cenami to różnie bywa, niektóre wg mnie zdecydowanie zawyżone.
      Niedawno chociażby widziałam wiklinowe koszyczki po blisko 40 zł za
      sztukę, to nawet w Ikei porównywalny jest tańszy, że nie wspomnę o
      marketach. Nie kupuje tam takze różnych tekstyliów bo uważam, że
      można kupic porównywalne tańsze.
      Kupuję tylko to czego nie ma w innych miejscach np. ostatnio nabyłam
      mini frytkownicę czyli taką na jedna porcję, jest fajna, działa jak
      powinna.
    • kikimora78 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 12:46
      ja mam kocyk elektryczny, moja kicia bardzo go sobie chwali wink
    • anu_anu Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 13:19
      Sporo tam kupowałam i ze wszystkiego jestem zadowolona. Z Twojej
      listy mam czajnik elektryczny, jest OK.
    • taba18 Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 04.08.10, 15:15
      Bardzo lubię i polecam, ale nie AGD. Nie kupiłabym suszarki czy
      czajnika. Moze miałam pewcha, ale kupiona w Tchibo waga
      elektroniczna szybko się zepsuła. Może się zdarzyć...ale kolejne,
      kóre dostawałam po zareklamowaniu też się psuły. W końcu chyba
      skończyły im się wagismile i dostałam zwrot pieniędzy.
      Kupuję ciuszki dla dziecka i dla siebie, firanki, gadżety do kuchni.
      • johana75 do taba18 04.08.10, 16:59
        taba18 napisała:

        > Bardzo lubię i polecam, ale nie AGD. Nie kupiłabym suszarki czy
        > czajnika. Moze miałam pewcha, ale kupiona w Tchibo waga
        > elektroniczna szybko się zepsuła. Może się zdarzyć...ale kolejne,
        > kóre dostawałam po zareklamowaniu też się psuły. W końcu chyba
        > skończyły im się wagismile i dostałam zwrot pieniędzy.
        > Kupuję ciuszki dla dziecka i dla siebie, firanki, gadżety do kuchni.

        Waga kuchenna czy lazienkowa?
    • figaroo Re: Czy WDPD uzywa produktów Tchibo - proszę o op 05.08.10, 12:28
      Mam bardzo dużo rzeczy z Tchibo. Zawsze czekam na nową kolekcję i rzadko zdarza
      się, że nie ma tam zupełnie niczego co jest mi NIEZBĘDNE w domuwink Z Twojej listy
      ostatnio kupiłam worki. Jak dla mnie póki co super. Mam zamiar dokupić jeszcze
      jedne. Poza tym mam i trochę ubrań, trochę do domu, trochę elektroniki. W
      zeszłym tygodniu kupiłam tam stację parową do prasowania. Uważam, że za takie
      pieniądze jest rewelacyjna. Ceny jak to ceny, czasem jest się do czego
      przyczepić. Ale nawet jak uważam, że coś tam mogłoby być trochę tańsze to i tak
      kupuję, ponieważ mam zaufanie co do jakości. Poza tym jak coś się zepsuje to
      można zareklamować (na elektronikę i AGD jest aż 3 lata gwarancji)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka