Dodaj do ulubionych

Problem z BIEDRONKAMI!!!!

11.10.07, 17:29
Mam nadzieję że ktoś pomoże mi w rozwiązaniu mojego dość nietypowego
problemu.W jednym z pokoi przy oknie mam zatrzęsienie biedronek,parapet
wygląda jak cmentarzysko już poległych a po szybie chodzą następne.Nie wiem
skąd się biorą bo nie zauważyłam żadnego gniazda ani w domu ani za
oknem,zaznaczę że okna w tym pokoju raczej się nie otwiera więc nie mają jak
wlecieć a co dziwniejsze problem nie trwa miesiąc czy dwa lecz przez okrągły
rok.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.Może ktoś ma pomysł jak pozbyć się tego
dziwnego problemu.Z góry dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • pacia811 Re: Problem z BIEDRONKAMI!!!! 11.10.07, 20:04
      mam to samo...od jakiś dwóch tygodni nalot biedronek!! koszmar!!!
      niestety nie wiem co zrobić, aby się ich pozbyć...
      • dzowa Re: Problem z BIEDRONKAMI!!!! 25.10.07, 22:09
        Witam i podbijam bo ja mam wysyp (martwych) biedronek już drugi rok. Mam w
        kuchni za szafką taka cudowną wink płytkę na robale "Globol" się to zwie. Muszę
        mieć bo w wieżowcu mieszkam i jedna taka płytka wyprasza mrówki faraona na 3-4
        miesiące. Much nie ma i może tez dlatego biedronki są martwe. Ale gdzie się te
        stwory klują i kiedy rosną? Nie mam pojęcia. Któraś z Was może już u siebie odkryła?

        Pozdrawiam
        Kot
        • prymulia Re: Problem z BIEDRONKAMI!!!! 26.10.07, 10:09
          Trzeba kupić bażanta- wyżre wszystkie wink A na poważnie, to może jakimś muchozolem je potraktować?
          • popirna Re: Problem z BIEDRONKAMI!!!! 26.10.07, 10:20
            One normalnie są bardzo pożyteczne, bo zwyią się mszycami, ale skąd sie biora w wielkomieskich mieszkaniach, nie mam pojęcia.
            • sylwia.ax Re: Problem z BIEDRONKAMI!!!! 26.10.07, 12:50
              tez miałam z tym problem w poprzednim mieszkaniu. Bytowały przy
              drzwiach balkonowych i tez nie mam pojęcia dlaczego tylko tam i skąd
              się brały. Odniosłam jednak wrazenie ze po wymianie starych
              nieszczelnych drzwi i okien na PCv biedronek jakby ubyło.Uknułam
              więć teorię ze moze one jakoś przez szpary w drzwiach balkonowych
              przenikały? Pojęcia nie mam.
              Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka