pamita
11.10.07, 17:29
Mam nadzieję że ktoś pomoże mi w rozwiązaniu mojego dość nietypowego
problemu.W jednym z pokoi przy oknie mam zatrzęsienie biedronek,parapet
wygląda jak cmentarzysko już poległych a po szybie chodzą następne.Nie wiem
skąd się biorą bo nie zauważyłam żadnego gniazda ani w domu ani za
oknem,zaznaczę że okna w tym pokoju raczej się nie otwiera więc nie mają jak
wlecieć a co dziwniejsze problem nie trwa miesiąc czy dwa lecz przez okrągły
rok.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.Może ktoś ma pomysł jak pozbyć się tego
dziwnego problemu.Z góry dziękuję za pomoc.