Dodaj do ulubionych

Shell kłamczuszkiem

09.09.11, 20:49
Info 1 (01.09.2011)
Shell będzie wydobywać gaz łupkowy na wschodzie Ukrainy

Info 2 (09.09.2011)
Europa prawdopodobnie nie będzie potrzebować gazu z łupków
Obserwuj wątek
    • igor_uk wojtus,masz rozum? 09.09.11, 21:08
      wojtus,mnie ten Shell wisi,a nie mnie to wujek,a nie dziadek,ale musze wstac w jego obronie.
      Otoz,ty ,wojtus,jak zwykle nie rozumiesz tego co czytasz,albo w ogole nie czytasz nic,poza tytulami.
      Otoz w artykule,z tytula ktorego mozno wyczytac,ze :"Europa prawdopodobnie nie będzie potrzebować gazu z łupków",w srodku mozno snalezc taki fragment:
      "Dodał jednak, że dla niektórych regionów Europy eksploatacja gazu łupkowego może okazać się opłacalna."

      wojtus, i teraz mam pytanie do ciebie,czy ty ten artykul przeczytales?
      A jak przeczytales,czy zwrociles uwage na ten fragment,co ja wkleilem?
      A jak zwrociles,czy dobrze zrozumiales?

      I ostatnie pytanie: czy uwazasz nadal,ze Shell klamie?
      • wojciech.2345 follow the money 09.09.11, 21:14
        Pieniądze Shell'a idą w gaz głupkowy.
        To widzę w pierwszym info.

        Reszta to bla, bla, bla.
        • igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:21
          wojtus,bla nie bla,ale trzeba czytac wszystko,bo mozesz narazic sie na zarzut oszczerstwa.A sam wiesz,ze z Shell nie masz szans wygrac ,bo ma tyle kasy ,ze kupi caly forum,jako swiadkow,ktore zeznaja przeciwko tobie wszystko,co prawniki Szell wymysla.
          • wojciech.2345 Re: follow the money 09.09.11, 21:25
            igor_uk napisał:
            > A sam wiesz,ze z Shell nie masz szans wygrac ,bo ma tyle kasy ,ze kupi caly forum,jako swiadkow,ktore zeznaja przeciwko tobie wszystko,co prawniki Szell wymysla.
            --------------------------
            Synonimem diabła dla mnie jest prawnik amerykański.
            Wredne to nadzwyczaj stworzenia napykają jak chcą
            i tym z Shell'a, i tym z Gazrurki.

            Nie bój żaby.
            • igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:35
              wojtus,tylko nie udawaj,ze za toba stoi cala potega prawnicza Stanow?
              • wojciech.2345 Re: follow the money 09.09.11, 21:37
                igor_uk napisał:
                > wojtus,tylko nie udawaj,ze za toba stoi cala potega prawnicza Stanow?
                ------------------------
                W Polsce przy "gazie głupkowym" są głównie firmy amerykańskie.

                Spróbuj z nimi powalczyć.
                • igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:53
                  wojtus,a przeciez te firmy nie wstana w obronie wojtusia,ktory w temacie gazu nie ma zadnego pojecia .Jak juz,to oni by chetnie sprobowali by pozyskac mnie,jako sojusznika (he,he).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka