wojciech.2345 09.09.11, 20:49 Info 1 (01.09.2011) Shell będzie wydobywać gaz łupkowy na wschodzie Ukrainy Info 2 (09.09.2011) Europa prawdopodobnie nie będzie potrzebować gazu z łupków Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
igor_uk wojtus,masz rozum? 09.09.11, 21:08 wojtus,mnie ten Shell wisi,a nie mnie to wujek,a nie dziadek,ale musze wstac w jego obronie. Otoz,ty ,wojtus,jak zwykle nie rozumiesz tego co czytasz,albo w ogole nie czytasz nic,poza tytulami. Otoz w artykule,z tytula ktorego mozno wyczytac,ze :"Europa prawdopodobnie nie będzie potrzebować gazu z łupków",w srodku mozno snalezc taki fragment: "Dodał jednak, że dla niektórych regionów Europy eksploatacja gazu łupkowego może okazać się opłacalna." wojtus, i teraz mam pytanie do ciebie,czy ty ten artykul przeczytales? A jak przeczytales,czy zwrociles uwage na ten fragment,co ja wkleilem? A jak zwrociles,czy dobrze zrozumiales? I ostatnie pytanie: czy uwazasz nadal,ze Shell klamie? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2345 follow the money 09.09.11, 21:14 Pieniądze Shell'a idą w gaz głupkowy. To widzę w pierwszym info. Reszta to bla, bla, bla. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:21 wojtus,bla nie bla,ale trzeba czytac wszystko,bo mozesz narazic sie na zarzut oszczerstwa.A sam wiesz,ze z Shell nie masz szans wygrac ,bo ma tyle kasy ,ze kupi caly forum,jako swiadkow,ktore zeznaja przeciwko tobie wszystko,co prawniki Szell wymysla. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2345 Re: follow the money 09.09.11, 21:25 igor_uk napisał: > A sam wiesz,ze z Shell nie masz szans wygrac ,bo ma tyle kasy ,ze kupi caly forum,jako swiadkow,ktore zeznaja przeciwko tobie wszystko,co prawniki Szell wymysla. -------------------------- Synonimem diabła dla mnie jest prawnik amerykański. Wredne to nadzwyczaj stworzenia napykają jak chcą i tym z Shell'a, i tym z Gazrurki. Nie bój żaby. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:35 wojtus,tylko nie udawaj,ze za toba stoi cala potega prawnicza Stanow? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2345 Re: follow the money 09.09.11, 21:37 igor_uk napisał: > wojtus,tylko nie udawaj,ze za toba stoi cala potega prawnicza Stanow? ------------------------ W Polsce przy "gazie głupkowym" są głównie firmy amerykańskie. Spróbuj z nimi powalczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: follow the money 09.09.11, 21:53 wojtus,a przeciez te firmy nie wstana w obronie wojtusia,ktory w temacie gazu nie ma zadnego pojecia .Jak juz,to oni by chetnie sprobowali by pozyskac mnie,jako sojusznika (he,he). Odpowiedz Link Zgłoś