borrka
09.11.12, 18:35
Czolowi politycy FR jakby nie do konca podzielali zachwyty forumowych czekistow.
Ostatnio, obywaltel Genio Fiedorow, oswiadczyl ni mniej, ni wiecej, ze Matuszka jest kolonia USA.
Fiedorow, deputowany Jedinoj Rosii, ekspert od finansow, zgrabnie wyluszczyl osobliwy mechanizm rosyjskiej wymiany handlowej:
Rosja sprzedaje surowce, dostaje zielone papierki - czesc papieru przeznacza na szklane paciorki z Zachodu dla obywateli, czesc tezauryzuje.
"Pindosi" na miejsce tezauryzowanych dolarow, drukuja natychmiast nowe i nowe.
Matuszka swe rezerwy trzyma w ponczosze i ulegaja on naturalnym procesom inflacyjnym.
W ten sposob, czym wiecej rezerw walutowych w ponczosze Matuszki, tym wieksze wsparcie dla bratniej Ameryki !
Ruski s Pindosom bratia na wiek !