jedrekt 29.09.01, 19:42 to prawda ONI w muzeum WOJNY tez nie wspominaja o roli polakow w rozpracowaniu ENIGMY Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alexis Re: enigma IP: *.pcplus.com.pl 29.09.01, 20:58 jedrekt napisał(a): > to prawda ONI w muzeum WOJNY tez nie wspominaja o roli polakow w rozpracowaniu > ENIGMY QRNA a myślałam że kylko ja pieprzę nie na temat. Co za banda frustratów i poje....(piiiiiiiiiiiii) Odpowiedz Link Zgłoś