29.09.01, 19:42
to prawda ONI w muzeum WOJNY tez nie wspominaja o roli polakow w rozpracowaniu
ENIGMY
Obserwuj wątek
    • Gość: Alexis Re: enigma IP: *.pcplus.com.pl 29.09.01, 20:58
      jedrekt napisał(a):

      > to prawda ONI w muzeum WOJNY tez nie wspominaja o roli polakow w rozpracowaniu
      > ENIGMY

      QRNA a myślałam że kylko ja pieprzę nie na temat.
      Co za banda frustratów i poje....(piiiiiiiiiiiii)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka