pulsedriver
14.10.07, 15:20
Sorry ludzie,ze nie na temat.Ale zobaczylem,ze tu sa naukowcy,to
moze ktos mi cos sensownego doradzi.Jak narazie nie dostalem od
nikogo odpowiedzi.
Moje pytanie i prosba o odpowiedz
pomoze mi ktos z was? warto robic szkolenie to z SAP i
zakonczyc to tym certyfikatem,jesli sie chce pracowac w ksiegowosci.
Czy lepiej jest robic Datev,Lexware i KHK tez zakonczone
certyfikatami?
Co z tego jest lepsze.Dodaje,ze jestem po gastronomiku,ale mam
kilkuletnie doswiadzenie w Buchalterii i chce sie dalej kstalcic,aby
pozniej, np za 2 lata, zdawac egzamin.
Dzienx juz teraz za rady i typy.Pozdro.
Od kilku dni bezskutecznie probuje uzyskac odpowiedz.