Dodaj do ulubionych

Qualified SAP User-Foundation Level szkolenie

14.10.07, 15:20
Sorry ludzie,ze nie na temat.Ale zobaczylem,ze tu sa naukowcy,to
moze ktos mi cos sensownego doradzi.Jak narazie nie dostalem od
nikogo odpowiedzi.
Moje pytanie i prosba o odpowiedz

pomoze mi ktos z was? warto robic szkolenie to z SAP i
zakonczyc to tym certyfikatem,jesli sie chce pracowac w ksiegowosci.

Czy lepiej jest robic Datev,Lexware i KHK tez zakonczone
certyfikatami?

Co z tego jest lepsze.Dodaje,ze jestem po gastronomiku,ale mam
kilkuletnie doswiadzenie w Buchalterii i chce sie dalej kstalcic,aby
pozniej, np za 2 lata, zdawac egzamin.

Dzienx juz teraz za rady i typy.Pozdro.
Od kilku dni bezskutecznie probuje uzyskac odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • cs137 Re: Qualified SAP User-Foundation Level szkolenie 14.10.07, 21:22
      Niestety ja niewiele potrafe pomóc/doradzić, bo nawet te skróty w Pana poscie
      brzmia dla mnie tajemniczo - widzocznie branża bardzo odległa od mojej. Z calego
      serca jednak życzę powodzenia!
    • picard2 Re: Qualified SAP User-Foundation Level szkolenie 14.10.07, 21:58

      To tez daleko odemnie.Najlepiej chyba by odpowiedzial jakis uzytkownik
      SAP.Znalazlem dane po francusku gdzie mozna sie zwrocic
      www8.sap.com/mk/get/FR_07_SE_SEARCH_B1_GEN_CP?URL_ID=S001&source=gawfrb1d07&kw=sap&KW_ID=p49678477
      na pewno istnieje to samo po angielsku

      Bonne Chance
      • pulsedriver Re: Qualified SAP User-Foundation Level szkolenie 15.10.07, 20:35
        Dziekuje za posty.Mam maly problem gdyz musze sie zdecydowac albo
        SAP R3 albo Datev,Lexware,KHK.
        Dzieki i pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka