Dodaj do ulubionych

Technik a studia

IP: *.olsztyn.mm.pl 26.10.15, 17:06
Witam! Może mi coś doradzicie. Bo sam w sumie nie wiem, co ze sobą zrobić, ale posłucham chętnie opinii innych. Moja sytuacja jest taka: jestem w szkole policealnej o kierunku technik-informatyk. Za rok planuję iść na prywatną uczelnię do wyższej szkoły. Pytanie... Czy warto ciągnąć dalej tą policealną wiedząc, że pójdę na studia? I raczej nie obleję, jestem raczej z tych ambitnych, ale na studia nie mialem kasy to poszedłem po policealnej - jakby ktoś pytał :D
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka