Gość: jk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:08 jakie są obserwacje po zmieszaniu wodorotlenku magnezu z kwasem solnym. bardzo pilne. na pewno nie wytraca sie osad, ale co dalej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj