IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:08
jakie są obserwacje po zmieszaniu wodorotlenku magnezu z kwasem solnym.
bardzo pilne. na pewno nie wytraca sie osad, ale co dalej.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka